Користувацький вхід

Останні публікації

Ч.Діккенс

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку із зарубіжної літератури «Значення образу Різдва у повісті Ч. Діккенса «Різдвяна пісня в прозі». Елементи фольклору (казки, пісні) у творі»

0

Пропонована авторська модель уроку адаптована до вікових можливостей учнів 6 класу. Для мотивації навчальної діяльності школярів використано вертеп (колядники в національних костюмах з різдвяними символами). На уроці крім цього було використано: роботу в групах, цитатну таблицю, рольову гру, прийом "Обери позицію", "Ланцюжок помилок", інсценізацію зустрічі з Бобом Кретчетом, гронування "Щасливе серце", табляцю реальних і фантастичних утворень, прийом "Мікрофон", "Поетична хвилинка" та інші."Переродження Скруджа як наслідок осмислення свого життя" (За повістю Ч.Діккенса "Різдвяна пісня в прозі")

0

В даній розробці поданий урок за темою: Ч.Діккенс "Різдвяна пісня в прозі". Переродження Скруджа як наслідок осмислення свого життя. Яким чином відбувається у творі Діккенса диво - переродження Скруджа? Навіщо письменник написав "Різдвяну пісню"? Саме розвязанню цих проблем і присвячений даний урок."Подорож Скруджа Різдвяної ночі" (за повістю Ч.Діккенса)

0

В даній розробці уроку представлена подорож головного героя Скруджа Різдвяної ночі (за повістю Ч.Діккенса "Різдвяна пісня в прозі").Вона станеться у Святвечір - тієї найдивовижнішої ночі, єдиної на рік, коли здійснюються всі мрії й бажання, стають реальними найфантастичніші речі. Всі знають, що Різдво - це велике свято, торжество світла і добра, день очищення душі від усякого зла. В представленому уроці використані інтерактивні технології: "Мікрофон", "Гронування", "Робота в парі", "Словесне малювання", "Міні-диспут", "Закінчіть речення".Чарльз Діккенс. Повість “Різдвяна пісня у прозі” . Гуманістичний пафос повісті.

0

Урок присвячений вивченню твору Ч.Діккенса "Різдвяна пісня в прозі"."Пригоди Олівера Твіста"

0

Хочу поділитися з вами, шановні колеги, своїми ідеями.
Цей урок допоможе учням з'ясувати ідейно-художні особливості образу Олівера Твіста,виховуватиме оптимістичне світобачення, критичне мислення, кращі людські якості.Конспект уроку з вивчення повісті Ч.Діккенса " Різдвяна пісня у прозі"

0

Урок з вивчення творчості Ч.Діккенса розроблено з використанням ІКТ. До конспекта уроку додається мультимедійна презентація та посилання на відеоматеріали, які корисно та цікаво використати при вивченні даної теми.Тест до роману Ч.Діккенса "Пригоди Олівера Твіста"

2

Тест до роману Ч.Діккенса "Пригоди Олівера Твіста"

1. Знайдіть зайве у визначенні жанрового різновида роману «Пригоди Олівера Твіста»:
а) соціальний;
б) авантюрно-пригодницький;
в) виховання;
г) науково-фантастичний.
2. Що відіграло вирішальну роль при виборі імені головного героя:
а) заповіт;
б) абетка;
в) лист?
3. Олівера ще немовлям відправили на «ферму», якою управляла місіс:
а) Менн;
б) Корні;
в) Мейлі.
4. З притулку до робітничого дому Хлопчика перевели, коли йому виповнилося:
а) вісім років;
б) дев΄ять років;
в) десять років.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі