Користувацький вхід

новий рік

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Виховний захід «Новорічний вернісаж»

0

Дана розробка формує в учнів прагнення до активної інтелектуальної діяльності;виховує у дітей та батьків інтерес до спільної діяльності; виховує вміння спілкуватися, дружити, робити один одному свято.Сценарій новорічного ранку «Пригоди піратів»

0

Новорічний ранок, проведений у 3 класі, підніме настрій учням, вчителям, батькам. Діти залюбки переодягнуться у піратів та зіграють спочатку поганих, а далі - хороших людей. Музика із відомого кінофільму, жартівлива пісенька зробить захід неповторним та непередбачуваним.Використайте у своїй позакласній роботі цей ранок.Сценка до новорічного свята "Вередлива Кізонька"

1

Сценка до новорічного свята розрахована на 5 осіб. Створена за мотивами української народної казки.Cценарій новорічної вистави

2

Новорічна вистава зустрічі Нового року .Сценарій новорічної вистави підійде для учнів старших класів школи. Виставу краще за все представити в останній навчальний день перед зимовими канікулами.Сценарій новорічного свята "Карнавальна ніч - 2016"

2

Сценарій будується на використанні сюжету "Карнавальної ночі" Ельдара Рязанова та виконанні пісень "З новим роком, Україна" та "Україна колядує", а також "Я люблю свою країну" із серіалу "Слуга народу" і запрошенням тітоньки Чарлі з Бразилії, де живе дуже багато диких мавп, які танцюють "Чунгу-чангу".НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ МАШУНІ

0

сценарій до Нового року 1 клас.
Рік Новий крокує гордо, йде з дарунками до нас.
Тож ми хочемо сьогодні побажати в добрий час.Сценарій позакласного заходу для 6 класу «New Year and Christmas Traditions in Great Britain and Ukraine»

1

Сценарій позаурочного заходу в 6-их класах “New Year and Christmas Traditions in Great Britain and Ukraine.” Мета заходу: активізувати вживання вивченої раніше лексики в мовленні учнів, формувати навички монологічного мовлення з теми, розширити знання про культуру країни, мову якої вивчають і про культуру і традиції рідної країни; розвивати творчо-пошукові здібності та соціокультурні компетенції учнів; виховувати в учнів повагу до традицій і звичаїв народу Великої Британії та України, вміння працювати однією командою для досягнення успіху кожного співучасника творчого процесу.Сценарій новорічного свята для старшокласників

1

Сценарій Новорічної подорожі розрахований на учнів 9-11 класів. Кожен клас є екіпажем окремого корабля. До подорожі екіпажі готують гру з глядачами, новорічне вітання та сучасний хоровод.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі