Користувацький вхід

новий рік

Обмежити пошук фільтруванням:"Новий рік із Зимонькою" сценарій новорічного ранку для дітей середнього дошкільного віку.

0

Сценарій новорічного свята для закладів дошкільної освіти. Розрахований для дітей середнього дошкільного віку. Цікавий та веселий новорічний ранок.Новорічна казка "Нові пригоди Попелюшки"

0

Сценарій свята Нового року для учнів 3-4 класів.
Рекомендовано для учителів початкових класів.Новорічний карнавал

2

Сценарій Новорічного свята для учнів початкових класів із позитивними героями.Сценарій новорічного свята «Новорічні пригоди»

0

Сценарій новорічного свята рекомендовано вихователям та музкерівникам Дошкільних навчальних закладів для проведення новорічних свят.Новорічна подорож у час (сценарій)

0

Сценарій новорічного свята для старшокласників, розроблений за участі творчої групи учнів у рамках проекту "Творча ініціатива".Серед дійових осіб: герої з народних казок, класичні Дід Мороз і Санта-Клаус,а також сучасні супер-герої.Новорічний мюзикл для учнів 9 – 11 класів «Як козаки Новий Рік зустрічали…»

2

Як козаки Новий Рік зустрічали…
( Новорічний мюзикл для учнів 9-11 класів )
Мета: Ознайомити дітей з національними традиціями та звичаями слов'янських народів пов'язаних з Новим роком, виховувати почуття патріотизму , інтерес та любов до історії свого народу .
Обладнання: музична апаратура, мікрофони, музичне оформлення, національний одяг, елементи національного вжитку, музичні інструменти – гітара, баян.
Література: Авторський сценарій «95 кварталу» «Как казаки….»
Дійові особи:Виховний захід «Новорічний вернісаж»

0

Дана розробка формує в учнів прагнення до активної інтелектуальної діяльності;виховує у дітей та батьків інтерес до спільної діяльності; виховує вміння спілкуватися, дружити, робити один одному свято.Сценарій новорічного ранку «Пригоди піратів»

2

Новорічний ранок, проведений у 3 класі, підніме настрій учням, вчителям, батькам. Діти залюбки переодягнуться у піратів та зіграють спочатку поганих, а далі - хороших людей. Музика із відомого кінофільму, жартівлива пісенька зробить захід неповторним та непередбачуваним.Використайте у своїй позакласній роботі цей ранок.Сценка до новорічного свята "Вередлива Кізонька"

1

Сценка до новорічного свята розрахована на 5 осіб. Створена за мотивами української народної казки.Cценарій новорічної вистави

2

Новорічна вистава зустрічі Нового року .Сценарій новорічної вистави підійде для учнів старших класів школи. Виставу краще за все представити в останній навчальний день перед зимовими канікулами.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі