Користувацький вхід

Останні публікації

комп*ютерна презентація

Обмежити пошук фільтруванням:Кошик з мила

0

Виконуючи вироби з мила, ви створюєте унікальний подарунок для прикраси інтер'єру. Сама робота займає мало часу, не вимагає певних навичок і виготовити виріб дуже просто. За допомогою стрічок можна прикрасити виріб різноманітними способами, а мило буде ароматизувати все приміщення.Презентація "Мандри Руснаків історичними місцями України" ( до твору З.Мензатюк "Таємниця козацької шаблі")

2

Прнзентація "Мандри Руснаків історичними місцями України" ( до твору Зірки Мензатюк "Таємниця козацької шаблі").Сучасні освітні технології в навчально-виховному процесі

0

Сучасні освітні технології в навчально-виховному процесі- це презентація, яка розкриває роль інноваційних технологій в сучасній школі, називає основні сучасні методи та прийоми та містить слайди, що ілюструють їх практичне застосування.Матеріали з досвіду роботи вчителя англійської мови "Використання засобів ІКТ та Інтернет на уроках англійської мови"

1

Презентація досвіду роботи вчителя англійської мови, матеріали для проведення вебінару до практичного семінару вчителів англійської мови на тему Інформаційно-комунікаційні технології та Інтернет ресурси як засоби розширення інформаційного простору на уроках англійської мови"
Мета проведення:
надання методичного супроводу щодо впровадження ІКТ навчання сучасного уроку з метою підвищення якості і пріоритетності шкільної освіти згідно вимог Державного стандарту базової та повної середньої загальної освіти.
Завдання:Урок англійської мови для 5 класу на тему "Традиційна їжа Великобританії"

0

5 клас
Тема 3. «Харчування»
Тема уроку: Традиційна їжа Великобританії
Мета
освітня:
• ознайомити з новим лексичним матеріалом та активізувати його в мовленні;
• навчати сприймати на слух інформацію під час перегляду відеозапису;
• вдосконалювати техніку читання на матеріалі тексту ‘British Meals’;
• повторити граматичний матеріал «Злічувані та незлічувані іменники»;
• організувати монологічне мовлення учнів на матеріалі прослуханого/прочитаного;
розвиваюча:
• розвивати пам'ять, здатність до здогадки, увагу;
• стимулювати пізнавально-комунікативну мотивацію;16 листопада – Міжнародний день толерантності

1

Презентація "16 листопада - Міжнародний день толерантності" містить інформацію про значення слова "толерантність", риси толерантної та інтолерантної особистості, тест "Чи толерантна я людина?".Презентація «Комп’ютер чи книга?»

1

Презентація "Комп'ютер чи книга?" містить цікаву інформацію про книги та комп'ютери.Матеріали до уроку

1

Як драматург Коломієць не мав учнівського періоду і досить пізно увійшов у літературу: комедію «Фараони» написав у сорок років. Та вже ця перша спроба принесла йому широке визнання: вперше зіграна в Московському театрі ім. М. В. Гоголя, п'єса в 1962p. ставилася вже в 71 театрі країни. У 1978p. в Київському театрі ім. І. Франка відбулася її п'ятсота вистава.Матеріали до уроку

1

Біографія письменника у творчому баченні. Остап Вишня — письменник-гуморист. Упродовж життя написав близько двох з половиною тисяч творів: це гуморески, нариси, фейлетони, памфлети, мемуари, щоденник, переклади.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі