Користувацький вхід

практична робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку "План місцевості" 4 кл.

0

Тема. Зображення місцевості на плані, умовні знаки. Практична робота: читання плану місцевості.
Мета: сформувати в учнів поняття «план місцевості», «умовний знак»; розвивати вміння читати простий план місцевості, використовуючи умовні позначки; виховувати пізнавальну активність.
Формувати групи компетентностей:
- Компетентність в природничих науках для формування в учнів практичних
навичок дослідження;
- Компетентність уміння вчитися впродовж життя шляхом спостереження
природних явищ і процесів та їхніх наслідків;
-Компетентність спілкування державною мовою для розуміння текстівІструкція для виконання практичної роботи № 1. Хімія 7 клас

0

Інструктивна картка для виконання практичної роботи №1. Правила безпеки під час роботи в хімічному кабінеті. Прийоми поводження з лабораторним посудом, штативом і нагрівними приладами. Будова полум’я.
Замінить зошит для практичних робітПрактична робота з хімії «Очищення річкової води»

1

Однією з причин, яка спонукає активізувати зусилля, спрямовані на реформу всієї системи навчання та зміни її технології, є низька пізнавальна активність учнів.У своїй роботі я особливу увагу звертаю на мотивацію навчальної діяльності, щоб кожен учень розумів для чого він це робить і де він зможе застосувати свої знання.Впровадження форм роботи, які дають змогу застосовувати знання у повсякденному житті - найкраща мотивація. Практичну роботу "Очищення річкової води" можна проводити під час уроку, та використовувати при проведенні позакласних заходів.Анімація малюнків у комп'ютерних презентаціях

0

План-конспект уроку на тему "Анімація малюнків у комп'ютерних презентаціях".
Дану розробку можна використовувати під час вивчення теми "Комп'ютерні презентації"Властивості оцтової кислоти

1

Практична робота допомагає дітям реалізувати знання учнів про властивості оцтової кислоти, застосувати набуті знання в практиці, зробити висновки та оцінити результати виконаних дій.Служби миттєвого обміну повідомленнями. Програми ICQ та Skype. Практична робота «Обмін миттєвими повідомленнями».

0

Урок інформатики можна проводити у 10 класі за програмою рівня стандарту або під час вивчення курсу за вибором "Основи інтернету"Методичні вказівки до виконання практичної роботи № 22 „Бази даних СУБД MS Access 2007-2010 підпорядковані форми"

0

Методичні вказівки до виконання
практичної роботи № 22 „Бази даних СУБД MS Access 2007-2010
підпорядковані форми"Методичні вказівки до виконання практичної роботи № 33 «БАЗИ ДАНИХ СУБД MS Access 2007-2010 форми з обчислюваними полями»

0

Методичні вказівки до виконання практичної роботи № 33
«БАЗИ ДАНИХ СУБД MS Access 2007-2010
форми з обчислюваними полями»Методичні вказівки до виконання практичної роботи № 44 «БАЗИ ДАНИХ СУБД MS Access 2007-2010 кнопкові форми»

0

Методичні вказівки до виконання практичної роботи № 44
«БАЗИ ДАНИХ СУБД MS Access 2007-2010 кнопкові форми»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі