Користувацький вхід

практична робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Іструкція для виконання практичної роботи № 1. Хімія 7 клас

0

Інструктивна картка для виконання практичної роботи №1. Правила безпеки під час роботи в хімічному кабінеті. Прийоми поводження з лабораторним посудом, штативом і нагрівними приладами. Будова полум’я.
Замінить зошит для практичних робітПрактична робота з хімії «Очищення річкової води»

1

Однією з причин, яка спонукає активізувати зусилля, спрямовані на реформу всієї системи навчання та зміни її технології, є низька пізнавальна активність учнів.У своїй роботі я особливу увагу звертаю на мотивацію навчальної діяльності, щоб кожен учень розумів для чого він це робить і де він зможе застосувати свої знання.Впровадження форм роботи, які дають змогу застосовувати знання у повсякденному житті - найкраща мотивація. Практичну роботу "Очищення річкової води" можна проводити під час уроку, та використовувати при проведенні позакласних заходів.Анімація малюнків у комп'ютерних презентаціях

0

План-конспект уроку на тему "Анімація малюнків у комп'ютерних презентаціях".
Дану розробку можна використовувати під час вивчення теми "Комп'ютерні презентації"Властивості оцтової кислоти

1

Практична робота допомагає дітям реалізувати знання учнів про властивості оцтової кислоти, застосувати набуті знання в практиці, зробити висновки та оцінити результати виконаних дій.Служби миттєвого обміну повідомленнями. Програми ICQ та Skype. Практична робота «Обмін миттєвими повідомленнями».

0

Урок інформатики можна проводити у 10 класі за програмою рівня стандарту або під час вивчення курсу за вибором "Основи інтернету"Методичні вказівки до виконання практичної роботи № 22 „Бази даних СУБД MS Access 2007-2010 підпорядковані форми"

0

Методичні вказівки до виконання
практичної роботи № 22 „Бази даних СУБД MS Access 2007-2010
підпорядковані форми"Методичні вказівки до виконання практичної роботи № 33 «БАЗИ ДАНИХ СУБД MS Access 2007-2010 форми з обчислюваними полями»

0

Методичні вказівки до виконання практичної роботи № 33
«БАЗИ ДАНИХ СУБД MS Access 2007-2010
форми з обчислюваними полями»Методичні вказівки до виконання практичної роботи № 44 «БАЗИ ДАНИХ СУБД MS Access 2007-2010 кнопкові форми»

0

Методичні вказівки до виконання практичної роботи № 44
«БАЗИ ДАНИХ СУБД MS Access 2007-2010 кнопкові форми»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі