Користувацький вхід

ІКТ

...

Обмежити пошук фільтруванням:ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ ІСТОРІЇ

0

Сучасні технології дозволяють вчителеві в процесі підготовки уроку якісно поліпшити процес викладання матеріалу. Комп’ютер для вчителя повинен стати засобом, за допомогою якого можна якісно поліпшити процес навчання. У процесі спільної роботи над навчальним матеріалом з використанням комп’ютерних технологій та Інтернет ресурсів сучасна школа підходить до реалізації ідеї «педагогіки співробітництва». Об’єднання зусиль учнів і вчителів дозволяє досягти взаєморозуміння.Застосування ІКТ в освітньому процесі загальноосвітнього навчального закладу

0

Сучасне суспільство ставить перед школою завдання підготовки випускників здатних самостійно набувати необхідні знання, грамотно працювати з інформацією. Впровадження ІКТ в освітній процес набуває актуальності щодня. Стаття розрахована на заступників директорів, педагогів-організаторів, учителів загальноосвітніх закладів.Розробка уроку німецької мови з використанням ІКТ "Am Wochenende" (6 клас)

0

Розробка уроку німецької мови з використанням ІКТ для 6 класу (2 іноземна мова, 2 рік навчання) "Am Wochenende".
У комплекті розробка та презентація до уроку.Використання ІКТ на уроках хімії

1

Суспільству завжди потрібні були високоосвічені, творчі особистості. Вчитель повинен навчити і виховати людину адаптовану до життя в сучасних умовах. В зв’язку з цим зазнає змін і навчальний процес, з’являються нові педагогічні технології.
Розробка уроку з теми: Загальна характеристика лужних елементів і лужних металів. Натрій і калій. Оксиди, гідроксиди, солі Натрію та Калію. Застосування найважливіших сполук Натрію і Калію. Калійні добриваСтворення та використання комп’ютерної презентації на уроках української мови і літератури

1

Стаття допоможе вчителям української мови і літератури у створенні та використанні комп’ютерної презентації на своїх уроках.презентація "ні! я жива! я буду вічно жити!"

2

Використання ІКТ на уроках - важлива передумова зацікавленості учнів до вивчення літератури, зокрема життєвого шляху письменника. Презентація дає змогу зробити урок емоційнішим,цікавішим, більш насиченим навчальним матеріалом.Позакласний online-турнір «По дороге с облаками».

0

Посилити інтересу учнів до вивчення предметів фізико-математичного циклу взагалі та інформатики зокрема; познайомити з сучасними Інтернет ресурсами та формувати навички використання «хмарних обчислень» для рішення чітко поставленого прикладного завдання; розвивати швидкісну інтелектуальну реакцію, кмітливості і уміння логічного осмислення того, що відбувається; формувати навички колективної роботи в ім'я загальної «перемоги»; створювати передумови до розвитку сучасної інтелектуально розвиненої людини з естетичним сприйняттям навколишнього світу, яка вміє знаходити прекрасне в будь-яких аспектаИспользование ИКТ для формирования и развития самообразовательной компетенции школьников в учебной деятельности

0

В презентации рассказывается об образовательных проектах Донецкой области по внедрению новых информационных технологий в учебный процесс, об опыте работы по применению ИКТ для повышения качества образования учащихся. Рассматриваются принципы построения урока с применением ИКТ и направления, по которым осуществляется их внедрение. В проиложениях показано применение ИКТ на матенатике.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі