Користувацький вхід

Останні публікації

Турніри

Обмежити пошук фільтруванням:Конкурс эрудитов ,, Знаем ли мы физику ,,

0

Позакласний захід з фізики. Дає можливість в цікавій та не звичайній формі повторити й узагальнити знання учнів із фізики; формувати вміння виділяти головне, порівнювати, аналізувати, самостійно робити висновки; виховувати спостережливість, кмітливість, естетичні смаки, етику спілкування.Аукціон географічних знань

0

Популяризація географічних знань, знайомство з новою формою навчання – аукціон, розвиток мислення в учнів та виховання інтересу до предмету географіяМатематична вікторина "ЕРУДИТ"

0

Матеріал розроблений для проведення позаурочного заходу з математики, складається зі сценарію і презентації, може бути використаний у 8, 9 класах. Підготовка учнів до цього заходу повинна здійснюватись заздалегідь (див. сценарій).Інтелектуальна гра "Знай і шануй свою історію"

0

Зміст матеріалу спонукає учнів до пошукової роботи з додатковими джерелами інформації, розширення світогляду та виховання патриотизму.Пізнавально-розважальна гра "Я люблю Україну"

0

Цей захід розвиває пізнавальний інтерес до історії, географії, природознавства. Формує вміння працювати командою. Виховує почуття патріотизму, любов до рідного краю.Юні знавці права

0

Матеріал створений та використаний під час тижня правознавства в школіЛітературний брейн-ринг "Шляхами Ковбзаря"

2

Літературний брейн-ринг за життям і творчістю Тараса Шевченка для учнів 9 класу. Цікаві конкурси.Тематична лінійка "Його ім‘я - підступний СНІД"

0

Тематична лінійка для початкових класів "Його ім‘я - підступний СНІД"Інтелектуальна гра "Що? Де?Коли?"

0

Інтелектуальна гра з правознавства
"Що?Де?Коли?"ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ІСТОРИЧНА ГРА: «РИЦАРСЬКИЙ ТУРНІР»

0

Інтелектуальна гра "Рицарський турнір" можна провести для учнів 7 класу після закінчення І семестру. Охоплює матеріал історії України та історії середніх віків. Даний турнір сприяє переходу від репродуктивних дій до творчих, закріпленню і застосуванню знань на практиці; виховує в учнів шляхетність, почуття патріотизму, любові до Батьківщини, національну свідомість.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі