Користувацький вхід

Великий Кобзар - Тарас Григорович Шевченко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Комбінований урок з української літератури «Лірика Т.Шевченка періоду арешту й заслання і після повернення із заслання»

1

Хочеться вірити, що ви візьмете з собою у майбутнє: Тарасову пристрасть! Тарасову мудрість! Тарасове невмируще слово!Цифровий ресурс "Черкаський край"

0

Цифровий ресурс про рідний край де відображається інтеграція всіх освітніх напрямів пізнавального, мовленнєвого та художньо-естетичного розвитків. Розроблено відповідно до вимог Освітньої програми «Дитина».
Рекомендований для використання педагогічними працівниками дошкільних навчальних закладівКобзаревими стежками

1

Мета : Розширити знання дітей про творчість Т.Г.Шевченко, вчити виразно, з правильною інтонацією читати вірші Шевченка і про Шевченка,співати
пісні, виховуючи у дітей, через образне слово і музику почуття любові до України, рідної мови, свого народу. Викликати бажання читати «Кобзар»Вислови про Т.Г. Шевченка "Його ім'я і слово в серці народу"

1

Пропоную мультимедійну презентацію до уроків та виховних заходів з української літератури, яка сприяє вихованню національної самосвідомості учнів; розвиває здатність до взаємодії; формує громадянську і загальнокультурну компетентності, бажання читати твори Т.Шевченка; збагачує словниковий запас учнів.Разом зі своїм народом - на віки!

0

Нетрадиційний урок української літератури у 8 класі (урок-конкурс читців-декламаторів поезії Т. Шевченка)стане в нагоді тим учителям, які прагнуть викликати інтерес дітей до вивчення української літератури.Усний журнал «Життя і творчість Т.Г. Шевченка»

1

Дана стаття присвячена дослідженню творчості видатного українського діяча Тараса Григоровича Шевченка.
Мета: повторити й узагальнити вивчений матеріал про творчість Т.Г. Шевченка; розвивати інтерес учнів до видатних діячів української літератури, поповнювати словниковий запас дітей; вправляти у виразному читанні творів; виховувати любов до рідної мови, поезії, рідного краю та його історичних надбань.Конспект уроку української літератури. 7 клас. ТАРАС ШЕВЧЕНКО. ПОВТОРЕННЯ ЖИТТЄПИСУ ПОЕТА. МОТИВ УСЕПЕРЕМАГАЮЧОГО ЖИТТЄЛЮБСТВА, ДОБРОТИ, ЛЮБОВІ. ЗМІНА ЕМОЦІЙНОГО СТАНУ НЕЗАХИЩЕНОЇ ДИТЯЧОЇ ДУШІ У ВЕЛИКОМУ Й СКЛАДНОМУ СВІТІ («МЕНІ ТРИНАДЦЯТИЙ МИНАЛО»)

1

Конспект уроку української літератури. 7 клас. ТАРАС ШЕВЧЕНКО. ПОВТОРЕННЯ ЖИТТЄПИСУ ПОЕТА. МОТИВ УСЕПЕРЕМАГАЮЧОГО ЖИТТЄЛЮБСТВА, ДОБРОТИ, ЛЮБОВІ. ЗМІНА ЕМОЦІЙНОГО СТАНУ НЕЗАХИЩЕНОЇ ДИТЯЧОЇ ДУШІ У ВЕЛИКОМУ Й СКЛАДНОМУ СВІТІ («МЕНІ ТРИНАДЦЯТИЙ МИНАЛО»)Образ жінки в житті та творчості Т.Г. Шевченка

2

Матеріал містить інформацію про образ жінки у творчості та приватному житті Тараса Шевченка.
Презентація може бути використана на уроках української літератури при вивченні творчості Великого Кобзаря.«Стежками Великого Кобзаря. Тарас Шевченко - великий син України»

1

Урок-презентація за методом проектів. Дослідницька робота збагачує і розширює знання дітей про життя і творчість Т.Г.ШевченкаДодавання і віднімання десяткових дробів

0

узагальнення та систематизація знань з теми; удосконалення вміння й навичок виконувати додавання і віднімання десяткових дробів; формування навичок самостійної роботи; сприяння виникненню інтересу до вивчення математики, життя і творчості Т.Г. Шевченка; виховання почуття любові до України.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі