Користувацький вхід

Великий Кобзар - Тарас Григорович Шевченко

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Вислови про Т.Г. Шевченка "Його ім'я і слово в серці народу"

1

Пропоную мультимедійну презентацію до уроків та виховних заходів з української літератури, яка сприяє вихованню національної самосвідомості учнів; розвиває здатність до взаємодії; формує громадянську і загальнокультурну компетентності, бажання читати твори Т.Шевченка; збагачує словниковий запас учнів.Разом зі своїм народом - на віки!

0

Нетрадиційний урок української літератури у 8 класі (урок-конкурс читців-декламаторів поезії Т. Шевченка)стане в нагоді тим учителям, які прагнуть викликати інтерес дітей до вивчення української літератури.Усний журнал «Життя і творчість Т.Г. Шевченка»

1

Дана стаття присвячена дослідженню творчості видатного українського діяча Тараса Григоровича Шевченка.
Мета: повторити й узагальнити вивчений матеріал про творчість Т.Г. Шевченка; розвивати інтерес учнів до видатних діячів української літератури, поповнювати словниковий запас дітей; вправляти у виразному читанні творів; виховувати любов до рідної мови, поезії, рідного краю та його історичних надбань.Конспект уроку української літератури. 7 клас. ТАРАС ШЕВЧЕНКО. ПОВТОРЕННЯ ЖИТТЄПИСУ ПОЕТА. МОТИВ УСЕПЕРЕМАГАЮЧОГО ЖИТТЄЛЮБСТВА, ДОБРОТИ, ЛЮБОВІ. ЗМІНА ЕМОЦІЙНОГО СТАНУ НЕЗАХИЩЕНОЇ ДИТЯЧОЇ ДУШІ У ВЕЛИКОМУ Й СКЛАДНОМУ СВІТІ («МЕНІ ТРИНАДЦЯТИЙ МИНАЛО»)

1

Конспект уроку української літератури. 7 клас. ТАРАС ШЕВЧЕНКО. ПОВТОРЕННЯ ЖИТТЄПИСУ ПОЕТА. МОТИВ УСЕПЕРЕМАГАЮЧОГО ЖИТТЄЛЮБСТВА, ДОБРОТИ, ЛЮБОВІ. ЗМІНА ЕМОЦІЙНОГО СТАНУ НЕЗАХИЩЕНОЇ ДИТЯЧОЇ ДУШІ У ВЕЛИКОМУ Й СКЛАДНОМУ СВІТІ («МЕНІ ТРИНАДЦЯТИЙ МИНАЛО»)Образ жінки в житті та творчості Т.Г. Шевченка

2

Матеріал містить інформацію про образ жінки у творчості та приватному житті Тараса Шевченка.
Презентація може бути використана на уроках української літератури при вивченні творчості Великого Кобзаря.«Стежками Великого Кобзаря. Тарас Шевченко - великий син України»

1

Урок-презентація за методом проектів. Дослідницька робота збагачує і розширює знання дітей про життя і творчість Т.Г.ШевченкаДодавання і віднімання десяткових дробів

0

узагальнення та систематизація знань з теми; удосконалення вміння й навичок виконувати додавання і віднімання десяткових дробів; формування навичок самостійної роботи; сприяння виникненню інтересу до вивчення математики, життя і творчості Т.Г. Шевченка; виховання почуття любові до України.Проект та презентація «Музи Кобзаря»

1

Проект призначений для учнів 9 класу (можливе застосування як додаткового матеріалу для учнів 5-7 класів).
Під час уроків та в позаурочний час учні, поділившись на групи, збиратимуть необхідний матеріал, будуть досліджувати життєвий і творчий шлях Тараса Григоровича Шевченка, аналізуватимуть його інтимну лірику, твори живопису. Пошук інформації здійснюватимуть у «Кобзарі», енциклопедичних довідниках,спогадах сучасників , журналах тощо.Літературний брейн-ринг "Шляхами Ковбзаря"

2

Літературний брейн-ринг за життям і творчістю Тараса Шевченка для учнів 9 класу. Цікаві конкурси.Мистецька спадщина Тараса Шевченка

0

У презентації представлені деякі картини Тараса Шевченка ,подається короткий опис .

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі