Користувацький вхід

Великий Кобзар - Тарас Григорович Шевченко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тема жіночої долі у поемі Тараса Шевченка "Катерина"

0

- продовжувати знайомство з творами Т. Шевченка про жіночу долю; розкрити ідейно – художній зміст поеми «Катерина»;
- розвивати культуру зв’язного мовлення, пам’ять, вміння логічно і критично мислити, ґрунтовно висловлювати свої думки, робити виважені висновки;
- виховувати повагу до жінки – матері, щирість та вірність у стосунках, співчутливе ставлення до скривджених, зневажливе – до підступництва та зради.Шевченкове слово

0

Сценарій свята для учнів 3-4 класів присвячений річниці з дня народження Великого Кобзаря-Т.Г.Шевченка. Під час свята учні знайомляться з новими фактами біографії поета,вчаться декламувати твори зі сцени, стають справжніми артистами. На прикладі життя Т.Г.Шевченка виховуються справжні патріоти своєї Батьківщини.Конспект уроку української мови 8 клас

1

Конспект уроку з української мови для учнів 8 класів "Відокремлене означення" на матеріалах творів Тараса ШевченкаРозробка уроку і презентація з української мови «Складнопідрядні речення з кількома підрядними» (на основі матеріалів про Канівський заповідник)

0

Урок та мультимедійна презентація дозволяють повторити вивчене про типи підрядних речень, дати поняття про послідовну, однорідну й неоднорідну підрядність, формувати вміння визначати вид підрядності.Побудований на основі краєзнавчих матеріалів про Канівський заповідникКомбінований урок з української літератури «Лірика Т.Шевченка періоду арешту й заслання і після повернення із заслання»

1

Хочеться вірити, що ви візьмете з собою у майбутнє: Тарасову пристрасть! Тарасову мудрість! Тарасове невмируще слово!Цифровий ресурс "Черкаський край"

0

Цифровий ресурс про рідний край де відображається інтеграція всіх освітніх напрямів пізнавального, мовленнєвого та художньо-естетичного розвитків. Розроблено відповідно до вимог Освітньої програми «Дитина».
Рекомендований для використання педагогічними працівниками дошкільних навчальних закладівКобзаревими стежками

1

Мета : Розширити знання дітей про творчість Т.Г.Шевченко, вчити виразно, з правильною інтонацією читати вірші Шевченка і про Шевченка,співати
пісні, виховуючи у дітей, через образне слово і музику почуття любові до України, рідної мови, свого народу. Викликати бажання читати «Кобзар»Вислови про Т.Г. Шевченка "Його ім'я і слово в серці народу"

1

Пропоную мультимедійну презентацію до уроків та виховних заходів з української літератури, яка сприяє вихованню національної самосвідомості учнів; розвиває здатність до взаємодії; формує громадянську і загальнокультурну компетентності, бажання читати твори Т.Шевченка; збагачує словниковий запас учнів.Разом зі своїм народом - на віки!

0

Нетрадиційний урок української літератури у 8 класі (урок-конкурс читців-декламаторів поезії Т. Шевченка)стане в нагоді тим учителям, які прагнуть викликати інтерес дітей до вивчення української літератури.Усний журнал «Життя і творчість Т.Г. Шевченка»

1

Дана стаття присвячена дослідженню творчості видатного українського діяча Тараса Григоровича Шевченка.
Мета: повторити й узагальнити вивчений матеріал про творчість Т.Г. Шевченка; розвивати інтерес учнів до видатних діячів української літератури, поповнювати словниковий запас дітей; вправляти у виразному читанні творів; виховувати любов до рідної мови, поезії, рідного краю та його історичних надбань.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі