Користувацький вхід

хмарні сервіси

...

Обмежити пошук фільтруванням:Позакласний online-турнір «По дороге с облаками».

0

Посилити інтересу учнів до вивчення предметів фізико-математичного циклу взагалі та інформатики зокрема; познайомити з сучасними Інтернет ресурсами та формувати навички використання «хмарних обчислень» для рішення чітко поставленого прикладного завдання; розвивати швидкісну інтелектуальну реакцію, кмітливості і уміння логічного осмислення того, що відбувається; формувати навички колективної роботи в ім'я загальної «перемоги»; створювати передумови до розвитку сучасної інтелектуально розвиненої людини з естетичним сприйняттям навколишнього світу, яка вміє знаходити прекрасне в будь-яких аспектаХМАРНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ – ІНСТРУМЕНТ СТВОРЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО СЕРЕДОВИЩА ВЗАЄМОДІЇ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ.

0

Сьогодні як ніколи раніше важко уявити собі процес навчання без використання сучасних технологій. І перш за все мова йде про застосування в навчальному процесі комп'ютерних технологій.
Нам, вчителям інформатики, як нікому іншому в школі відомо на скільки іноді буває складно забезпечити процес новітнім програмним забезпеченням і при цьому не порушити авторські права творців. Ще гірші справи з апаратним забезпеченням.
На мій погляд впровадження технологій "хмарних обчислень" в освітній процес може стати відмінним рішенням вищезгаданих проблем.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі