Користувацький вхід

Останні публікації

Зарубіжна література

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегрований урок із зарубіжної літератури та інформатики «Відображення японських уявлень про красу в поезії Мацуо Басьо. Створення образів, навіяних хоку митця, за допомогою векторних зображень»

0

Розробка поданого інтегрованого уроку містить матеріали з зарубіжної літературита інформатики, поєднані спільною метою “Розвиток образного мислення учнів", що дозволяє учням розвивати образне мислення різними засобами.Данте як ключова постать італійського Середньовіччя і переходу до Відродження

1

Розробка відкритого уроку зарубіжної літератури за оновленою програмою "Данте як ключова постать італійського Середньовіччя і переходу до Відродження" 8 клас.Тематична атестація з зарубіжної літератури для 5 класу на тему: "Роальд Дал. Чарлі та шоколадна фабрика"

0

Тематична атестація зі зарубіжної літератури для 5 класу "Роальд Дал. Чарлі та шоколадна фабрика"

Відповіді до завдань


1. 3) валлійський
2. 3) норвезьке
3. 2) Віллі Вонка
4. За домогою золотого квитка
5. Джо, Джозефіна, Джордж, ДжорджинаКонспект уроку з німецької літератури (фак.) для 5 класу "Урок №1. Урок ознайомчого типу. Вступ. Жанри літератури. Література, як вид мистецтва"

1

Конспект уроку з німецької літератури (факультативне вивчення) для 5 класу "Урок №1. Урок ознайомчого типу. Вступ. Жанри літератури. Література, як вид мистецтва"
Моє домашнє завдання: вивчити конспект уроку
(Методична порада) - дати на цей конспект учням невеличкий тест чи самостійну роботу.По карті слідом за героями книг

0

Р

озробка позакласного заходу для учнів 11 класу.


Мета: Вироблення у учнів умінь практично застосовувати знання отримані при читанні книг, користування географічною картою. Розвивати творче і просторове, географічне мислення, спостережливість, уважність. Виховувати грамотну ,освічену людину.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі