Користувацький вхід

Інтегрований урок

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегрований урок з читання та української мови «Ой хто-хто Миколая любить…»

0

Інтегрований урок з читання та української мови.
«Ой хто-хто Миколая любить…»

Читання: УПЧ «У світі літературної казки»
Українська мова: РЗМ « Вчимося описувати». Складання усного твору.
Мета: продовжувати формувати навички свідомого, виразного читання, вчити працювати з художньою літературою, порівнювати, співставляти, виділяти головне, робити висновки; учити описувати предмет, складати розповідь; розвивати творчі здібності учнів; удосконалювати читацькі навички; виховувати любов до мови.Зима, красуня, біла чарівниця! В ній стільки дива дивного й краси!

0

На уроці використано роботу в групах, інтерактивну технологію "метод капелюхів де Боно", " мозковий штурм", урок інтегровано з образотворчим і музичним мистецтвами. Мета: формувати літературну компетентність,розширити уявлення про неповторну красу зими, яка надає натхнення поетам, художникам і композиторам.Інтегрований урок ( англійська мова + математика ) Тема : "Число і цифра 9".

1

Інтегрований урок ( математика + англійська ) на тему: "Число і цифра 9". Підготувала вчитель англійської мови - Степанчук Вікторія Олександрівна.Інноваційні технології на уроці історії

1

Поняття "технологія" виникло в педагогічній науці ідея активного навчання для різних видів і типів мультимедійними засобамиРозробка інтегрованого уроку "Основні обов’язки в сім’ї. Шанобливе ставлення до старших та інших членів сім’ї. Орнаментальна композиція в колі-подарунок мамі" (я у світі і трудове навчання )

1

Розробка інтегрованого уроку я у світі та трудового навчання для 3 класу за темою "Основні обов’язки в сім’ї. Шанобливе ставлення до старших та інших членів сім’ї. Орнаментальна композиція в колі-подарунок мамі".Інтегрований урок з читання та математики у 1-му класі

0

Інтигрований урок з читання та математики.
Урок з використанням інноваційних технологій, на якому удосконалювалися обчислювальні навички в межах 20, розвивалося логічне мислення, пам'ять, увага, математичне мовлення. Узагальнено і повторено розв'язування задач і прикладів на додавання і віднімання.
Прививалось та виховувалося почуття доброти, любові, бережливого ставлення до тварин.Зоряна мандрівка Маленького принца Всесвітом. Планета Земля.

0

На сьогоднішній день проблема екології є глобальною. Ми говоримо про сталий розвиток. Тому, розробляючи даний урок, ми ставили перед собою наступні завдання: виявити систему життєвих цінностей,ідеалу,відповіді на питання : «Навіщо і як людина живе на Землі?» Для рішення цього завдання була обрана саме така форма проведення як інтегрований урок «Література +Географія ».Даний урок має велике виховне значення. Нашою спільною метою стало виховання благородства,почуття прекрасного,любові до природи та екологічної культури. Реалізувати цю мету допомагає твір великого гуманіста 20 ст.Інтегрований урок математики та історії у 5-му класі

0

«…жодної науки не можна пізнати без математики»
Р.БеконМетодична розробка інтегрованого заняття із зарубіжної та украінської літератури «Чи потрібні людині крила? Філософсько-етичний смисл зустрічі янгола з людьми»

0

МЕТОДРОЗРОБКА ІНТЕГРОВАНОГО ЗАНЯТТЯ ІЗ ЗАРУБІЖНОЇ
ТА УКРАІНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

«ЧИ ПОТРІБНІ ЛЮДИНІ КРИЛА? ФІЛОСОФСЬКО-ЕТИЧНИЙ СМИСЛ ЗУСТРІЧІ ЯНГОЛА З ЛЮДЬМИ»

з елементами КОМПАРАТИВНОГО АНАЛІЗУ ОПОВІДАННЯ
Г. МАРКЕСА «СТАРИГАН З КРИЛАМИ» ТА БАЛАДИ І.ДРАЧА «КРИЛА»)Урок-подорож з географії «Тарасові шляхи»

0

Мета уроку: підвищувати пізнавальну діяльність учнів; пройти шляхами
Т.Г.Шевченка; доторкнутися струнами душі до мистецтва генія; переконатися, що великий Кобзар – наш сучасник; побачити, як шанують
Т. Г. Шевченка в світі; продовжувати вдосконалювати вміння роботи з географічними картами; продовжувати підготовку до ЗНО, а саме закріпити практичні навички з тестами; виховувати любов до рідного слова, до рідного Волинського краю, до України.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі