Користувацький вхід

Останні публікації

позакласне читання

Обмежити пошук фільтруванням:Щасливо там живеться,де злагода ведеться.В.О.Сухомлинський "Блакитні журавлі"

0

Вчити дітей співпереживати із героями творів,висловлювати своє ставлення до них;виховувати родинну чуйність,взаємоповагу,уважність;формувати вміння встановлювати зв'язок між причиною і наслідком,добирати факти,які підтверджуютьвисловлену думку.В.О.Сухомлинський "Гвинтик","Який слід повинна залишити людина на землі?"

0

Формувати вміння висловлювати власне оцінне міркування щодо морально-етичних проблем,виховувати почуття відповідальності,любові до праці.Зима, красуня, біла чарівниця! В ній стільки дива дивного й краси!

0

На уроці використано роботу в групах, інтерактивну технологію "метод капелюхів де Боно", " мозковий штурм", урок інтегровано з образотворчим і музичним мистецтвами. Мета: формувати літературну компетентність,розширити уявлення про неповторну красу зими, яка надає натхнення поетам, художникам і композиторам.Урок позакласного читання для 2 класу «Дарунки осені»

0
Урок позакласного читання
2 клас

Тема: Дарунки осені
Мета : ознайомити дітей з прикметами осені, розвивати увагу,пам -“ять,збагачувати словниковий запас слів ,виховувати бережливе ставлення до природи ,один до одного.
Обладнання: малюнки, відео, сухе листя, парасольки , мольберти, фарби, малюнки ягід та грибів
Тип уроку: інтегрований
Очікувані результати: виразне читання ,правильне читання хором, складання сенкану ,дружньо працювати ,створюючи картину осіннього настроюУрок позакласного читання із зарубіжної літератури для 8 класу «Д.Фонвізін. Комедія «Недоросток»»

1

Урок позакласного читання. Денис Фонвізін. Комедія "Недоросток".
Проблема освіти й виховання з давніх-давен хвилювала багатьох письменників. До неї у XVI I і XVIII ст. зверталися класицисти Ж.Б.Мольєр і Д.І.Фонвізін у своїх комедіях “Міщанин-шляхтич” і “Недоросток”.Легенди і перекази рідного краю. Урок позакласного читання

0

На уроці учні 4 класу знайомляться з легендами і переказами рідного краю, дізнаються цікаві факти з історії рідного краю і навчаються поваги, шани і любові до рідної землі.Урок позакласного читання. Картина природи початку зими

0

На уроці учні вчаться аналізувати тексти – описи,
складати діалог, описувати, фантазувати,
робити висновки, узагальненняРозробка уроку позакласного читання для 4 класу «Шевченко – великий поет»

0

Урок позакласного читання за творами Т.Г. Шевченка. Глибше знайомство дітей з життям і творчістю великого українського поета Т.Г. Шевченка, з віршем „Реве та стогне Дніпр широкий".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі