Користувацький вхід

В.О. Сухомлинський

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегроване заняття з пізнавального розвитку (ознайомлення з природою) та розвитку мовлення і культури мовленнєвого спілкування (художня література) «Як дзвенять сніжинки» за мотивами твору В.О. Сухомлинського

0

Заняття з пізнавального розвитку, яке спрямоване на ознайомлення дітей з творчостю В.О.Сухомлинського та на закріплення уявлень дітей про зиму та зимові явища в природі під час використання пошуково-дослідницької діяльності.Довідкове бюро з батьками «Видатний педагог В.О.Сухомлинський про родинне виховання дітей»

0

У поданій роботі висвітлюється проблема родинного виховання дітей. Батькам надаються поради, щодо зосередження уваги на недоліках особистості дитини через різні форми роботи з морально-етичного виховання.Подорож у казку, проведена у 1-Б класі. Українська мова під час декади В.О.Сухомлинського

0

Закріпити знання дітей про звук [к] і [к’]; познайомити із текстом, його будовою, з’ясувати властивості казки, як окремого виду тексту; формувати вміння дітей робити звукову модель слів із літерою К; розвивати фонематичний слух; читацькі навички; пізнавальний інтерес; творчі здібності, усне мовлення і мислення.Презентація "Партнерство заради дитини" Співпраця сім`ї та закладу освіти

0

Дана презентація містить матеріал для подальшої роботи вивчення класного колективу. Буде чудовою знахідкою для класного керівника при плануванні роботи з батьками.описано стилі сімейного виховання, форми роботи з батьками .Конспект інтегрованого заняття з розвитку мовлення, художньої літератури та ознайомлення з природним довкіллям для дітей старшого дошкільного віку "Зустріч з маленьким В.О. Сухомлинським"

0

Конспект присвячений 100-річчю з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського та має на меті закріпити знання старших дошкільників про життя та творчість відомого письменника.Щасливо там живеться,де злагода ведеться.В.О.Сухомлинський "Блакитні журавлі"

0

Вчити дітей співпереживати із героями творів,висловлювати своє ставлення до них;виховувати родинну чуйність,взаємоповагу,уважність;формувати вміння встановлювати зв'язок між причиною і наслідком,добирати факти,які підтверджуютьвисловлену думку.В.О.Сухомлинський "Гвинтик","Який слід повинна залишити людина на землі?"

0

Формувати вміння висловлювати власне оцінне міркування щодо морально-етичних проблем,виховувати почуття відповідальності,любові до праці.В.О.Сухомлинський "Як Наталя у лисиці хитринку купила"

0

Знайомство з творчістю В.О. Сухомлинського,формувати уміння оцінювати вчинки дійових осіб.Урок позакласного читання за творами В.О. Сухомлинського «Сторінками доброти»

1

Ознайомити учнів з життєвим і творчим шляхом видатного педагога і письменника В.О. Сухомлинського; викликати інтерес до його творів; вчити висловлювати своє ставлення до героїв твору, розвивати мислення, мовлення учнів; виховувати почуття доброти, любові та поваги до старших, друзів, людей праці.Дидактичні матеріали до уроків української мови за творчою спадщиною В.О Сухомлинського

0

Дана публікація містить дидактичний матеріал для уроків української мови. Матеріали, вміщені у публікації, передбачають не лише засвоєння орфограм і пунктограм, а й знайомлять з творчою спадщиною В.О.Сухомлинського. Підібраний матеріал допоможе вчителю зробити уроки цікавішими, змістовнішими, формувати світогляд школярів, виховувати почуття любові до своєї держави, рідного краю, народу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі