Користувацький вхід

Робота з батьками

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація "Партнерство заради дитини" Співпраця сім`ї та закладу освіти

0

Дана презентація містить матеріал для подальшої роботи вивчення класного колективу. Буде чудовою знахідкою для класного керівника при плануванні роботи з батьками.описано стилі сімейного виховання, форми роботи з батьками .Практикум з батьками дошкільників

0

Практикум з батьками дошкільників на тему "Дитина- дзеркало родини"(щодо значення родинного виховання у всебічному розвитку особистості дитини)Форми роботи з батьками вихованців ДНЗ

0

Практикуми в роботі з батьками вихованців ДНЗ:
"Як створити безпечний простір дитини вдома"( дотримання техніки безпеки дошкільників в домашніх умовах) та "Здорова дитина з власної родини"( дотримання здорового харчування дітей)Проведення батьківських зборів на тему: «Безпечний інтернет»

0

Привернути увагу широкої громадськості до проблеми «небезпечного» Інтернету; підвищити обізнаність батьків про небезпеки, які існують в Інтернеті, і шляхи їх подолання; організація заходів, присвячених безпеці в ІнтернетіЗаходи щодо оптимізації Концепції сімейного виховання «Щаслива родина»

0

Модернізація дошкільної освіти повинна торкнутиcя кожної сучасної сім`ї. Дуже важливо залучати батьків до процесу оновлення змісту, форм та методів виховання дітей дошкільного віку. Об`єднання зусиль батьків та працівників дошкільного навчального закладу допоможе створити сприятливі умови для повноцінного буття дитини. Складна та систематична просвітницька робота дошкільного навчального закладу завжди дає позитивні результати.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі