Користувацький вхід

Читання

Обмежити пошук фільтруванням:Методика формування читання в початковій школі

0

План

1. Читання, як навчальний предмет в початкових класах.
2. Методика класного читання. Види, якості і способи читання в початкових класах.
3. Набуття уміння і правильного читання.
4. Вироблення навичок швидкого читання.
5. Поняття виразного читання. Вироблення навичок виразного читання в початкових класах.
6. Уроки класичного читання. Типи уроків читання.
7. Особливості вивчення творів різних жанрів на уроках читання:
а) Методика опрацювання оповідань;
б) Особливості роботи над наукою;
в) Методика вивчення байок і віршів;
г) Робота над загадками, прислів’ями і скоромовками.Інтегрований урок з читання та української мови «Ой хто-хто Миколая любить…»

0

Інтегрований урок з читання та української мови.
«Ой хто-хто Миколая любить…»

Читання: УПЧ «У світі літературної казки»
Українська мова: РЗМ « Вчимося описувати». Складання усного твору.
Мета: продовжувати формувати навички свідомого, виразного читання, вчити працювати з художньою літературою, порівнювати, співставляти, виділяти головне, робити висновки; учити описувати предмет, складати розповідь; розвивати творчі здібності учнів; удосконалювати читацькі навички; виховувати любов до мови.Літературне читання.4 клас Контрольна робота № 1. Аудіювання

1

Літературне читання. Контрольна робота № 1. Аудіювання

Горобина

Горобина і ялинка стояли поряд. Зовсім близенько одна до одної. І тому вони часто перешіптувались між собою. На ялинці росли хвоїни і шишки, а на горобині – листя і грона жовтогарячих плодів.Розробка уроку читання для 2 класу в школі інтенсивної педагогічної корекції «Потрудись, побігай, а тоді вже обідай. Казка «Дві вивірки»»

0

Урок читання в 2 класі школи інтенсивної педагогічної корекції (для дітей із ЗПР) на тему "Потрудись , побігай, а тоді вже обідай. Казка "Дві вивірки". Мета : поглиблювати знання учнів про казку; розвивати навички діалогічного мовлення, вдосконалювати техніку читання учнів, використовуючи різні види робіт над текстом; збагачувати активний словниковий запас; вчити правильно висловлювати свої думки; виховувати любов до праці.Розробка уроку читання для 2 класу в школі інтенсивної педагогічної корекції «Собака – вірний друг людини. Лиско (з журналу)»

0

Урок читання в 2 класі школи інтенсивної педагогічної корекції (для дітей із ЗПР) на тему "Собака -вірний друг людини. Лиско ( з журналу)".Мета: виховання любові та турботливого ставлення дітей до тварин.Урок позакласного читання. Картина природи початку зими

0

На уроці учні вчаться аналізувати тексти – описи,
складати діалог, описувати, фантазувати,
робити висновки, узагальненняУ світ прекрасний, неповторний, загадковий усі ми з казкою мандруєм знову. Урок – подорож

0

Урок буде цікавим для вчителів початкових класів (2 клас) під час вивчення теми "Літературні казки", на якому узагальнюються і систематизуються знання учнів з теми «Літературні казки»; формуються вміння і навички аналізувати, робити висновки з прочитаного; збагачується мовлення учнів; розвививається мислення, пізнавальні і творчі здібності, уява, фантазія; виховується шанобливе ставлення до книги, інтерес до народної та літературної казки.Загадочка – до міркувань і суджень кладочка. Створення міні – проекту

0

На уроці в учнів 2 класу формуюються вміння працювати з довідковою літературою; розвиваваються вміння спостерігати, досліджувати, робити висновки і доводити свою думку.Інтегрований урок для 2 класу «У царстві грибів»

0

Інтегрований урок з літературного читання, природознавства, музики за вимогами Нового державного стандарту.Урок литературного чтения. В.Осеева «В одном доме». А.Барто «Я люблю ходить вдвоем…»

0

Урок литературного чтения
2 класс
В.Осеева «В одном доме». А.Барто «Я люблю ходить вдвоем…»

Цель:
познакомить со сказкой В. Осеевой и стихотворением А. Барто; развивать речь учащихся, воображение, мышление; совершенствовать технику чтения; воспитывать милосердие, гуманное отношение к младшим и слабым; учить сравнивать содержание иллюстраций и произведения.

Оборудование:

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі