Користувацький вхід

Антуан де Сент-Екзюпері

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:"Маленький принц"- філософська притча-казка

0

розкрити особливості творчої манери Антуана де Сент-Екзюпері, філософсько-критичний зміст твору «Маленький принц»; спостерігати за життєвими долями героїв, засобами передачі їх внутрішнього світу і висловлюванням авторської позиції; розвивати в учнів навички зв’язного усного мовлення та характеристики образів-персонажів; виховувати любов до життя, спостережливість, увагу до художнього слова.Зоряна мандрівка Маленького принца Всесвітом. Планета Земля.

0

На сьогоднішній день проблема екології є глобальною. Ми говоримо про сталий розвиток. Тому, розробляючи даний урок, ми ставили перед собою наступні завдання: виявити систему життєвих цінностей,ідеалу,відповіді на питання : «Навіщо і як людина живе на Землі?» Для рішення цього завдання була обрана саме така форма проведення як інтегрований урок «Література +Географія ».Даний урок має велике виховне значення. Нашою спільною метою стало виховання благородства,почуття прекрасного,любові до природи та екологічної культури. Реалізувати цю мету допомагає твір великого гуманіста 20 ст.Буктрейлер «Маленький принц»

1

Буктрейлер на казку Антуана де Сент-Екзюпері "Маленький принц".
У ньому розкриті кілька найяскравіших моментів книги.Розробка уроку на тему: "ЛЮДСЬКІ ВЗАЄМИНИ, МОРАЛЬНІ ЦІННОСТІ В КАЗЦІ-ПРИТЧІ «МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ» АНТУАНА ДЕ СЕНТА-ЕКЗЮПЕРІ." 6 КЛАС

0

Мета: розкрити ідейно-філософський зміст твору, опрацювати поняття «філософська казка-притча», розвивати навички коментованого читання твору, характеристики персонажів, творчу уяву; збагачувати словниковий запас учнів; виховувати розуміння справжніх цінностей у людському житті.План-конспект уроку «Rendre compte de la littérature française» (10 клас)

0

Thème: Rendre compte de la littérature française
(deuxième langue étrangère)
Objectifs :
• apprendre les mots nouveaux
• savoir exprimer ses sentiments, ses voeux, ses souhaits
• apprendre les biographies des écrivains français
• développer la compréhension orale et écrite, l’expression orale, l’écriture
• apprendre à discuter
• apprendre à voir la beauté en lisant des livres
• éduquer le goût de la lecture
Equipement : la présentation, le texte à lire, les costumes des personnages, des livres, le tableau multimédia.Виховний захід: "Вода - джерело життя"

1

Захід супроводжується показом презентації: « Вода –життя», фрагментами відеофільмів: «Великі таємниці води», музикальним оформленням та вікториною. Учні проявляють творчі здібності та з’ясовували шляхи вирішення проблем, пов’язані з нестачею питної води.

Мета заходу: Розширити уявлення учнів про роль води у житті людини,виховання бережного відношення до водних ресурсів;сформувати уяву про значення води в пироді та житті людини, розкрити проблему забруднення води в процесі господарської діяльності людини, продовжити виховувати екологічну культуру.Екологія. Проектна діяльність.

0

Русский
Целью экологического образования, как интегральной области воспитания, обучения и развития учащихся является формирование человека с новым экологическим мышлением, способного жить в относительной гармонией с природой.
В работе представлена статья, разработка урока с презентацией.

Українською
Метою екологічної освіти, як інтегральної галузі виховання, навчання і розвитку учнів є формування людини з новим екологічним мисленням, здатного жити у відносній гармонією з природою.В роботі представлена ​​стаття, розробка уроку з презентацією.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі