Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

інформатика

Обмежити пошук фільтруванням:Лекція з інформатики на тему: "Поняття інформаційної технології в менеджменті."

0

Конспект лекції на тему "Поняття інформаційної технології в менеджменті" з дисципліни "Інформатика та комп'ютерна техніка" для студентів коледжів спеціальності "Менеджмент".
В тексті лекції розглядаються поняття інформаційної системи, роль інформаційних систем в управлінні організаціями, їх класифікація, ресурси й технології інформаційних систем, класифікація інформаційних технологій, програмні продукти, які сьогодні можуть стати у пригоді менеджеру. Складено на основі діючої навчальної програми.Морська подорож (вебквест)

0

Інтегроване заняття з біології та математики, розроблене із використанням Інтернет ресурсівСамоосвіта педагога як невід’ємна складова впровадження удосконаленої методології викладання інформатики

0

У статті на тему "Самоосвіта педагога як невід’ємна складова впровадження удосконаленої методології викладання інформатики" здійснюється обґрунтування необхідності саморозвитку вчителя та аналіз необхідних навичок та компетентностей учителя інформатики в умовах швидкого розвитку інформаційно-комп'ютерних технологій.Урок з інформатики "Лінійні алгоритми" (5 клас)

0

Тема уроку: Лінійні алгоритми.
Мета уроку: навчальна: ознайомити учнів з поняттям лінійних алгоритмів, їх прикладами у повсякденному житті; згадати поняття виконавець алгоритму, середовище виконання алгоритмів, система команд виконавця алгоритмів. Розвивальна: формувати вміння аналізувати навчальний матеріал, сприяти розвитку логічного мислення, уваги, спостережливості, пам'яті, формувати пізнавальну самостійність. Виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, закріплювати прагнення до отримання нових знань, розширювати кругозір.
Тип уроку: вивчення нового матеріалуУрок інформатики у 10 класі «Принципи функціонування електрон­ної пошти. Огляд програм для роботи з електронною поштою»

0

ТЕМА УРОКУ. Принципи функціонування електронної пошти. Огляд програм для роботи з електронною поштою.
МЕТА УРОКУ:
сформувати поняття: електронна пошта, електронна адреса, електронна скринька, поштовий протокол;
пояснити: принципи функціонування послуги електронної пошти, призначення поштових протоколів; переваги електронного спілкування;
сформувати уявлення про: елементи адреси електронної пошти; електронну скриньку;
розвивати : логічне мислення, науковий світогляд на основі знань про глобальну мережу Інтернет;
виховувати : інформаційну культуру учнів.Інтегрований урок із зарубіжної літератури та інформатики «Відображення японських уявлень про красу в поезії Мацуо Басьо. Створення образів, навіяних хоку митця, за допомогою векторних зображень»

0

Розробка поданого інтегрованого уроку містить матеріали з зарубіжної літературита інформатики, поєднані спільною метою “Розвиток образного мислення учнів", що дозволяє учням розвивати образне мислення різними засобами.Конспект уроку інформатики "Розв’язування компетентнісних задач"

0

Конспект уроку інформатики у 7 класі з теми "Розв’язування компетентнісних задач"Авторське календарно-тематичне планування з інформатики для 5 класу

1

Авторське календарно-тематичне планування з інформатики для 5 класу, для тих учнів у кого інформатика з 1 або 2 класу школи. Розраховано на 35 годин (1 година/тиждень).Тема "Комп'ютерна презентація та її об'єкти"

0

Тема "Комп'ютерна презентація та її об'єкти". Поурочний тест на перевірку домашнього завданняРобота з головним меню, вікном та панелями інструментів у програмі MS Publisher

0

Проблема виховання духовності й моральності у молоді – є особливим предметом розгляду суспільства. Її постійна присутність у ідеологічному, інтелектуальному, культурному полі пояснюється тим, що вона не має однозначного й остаточного вирішення, її розуміння й розв’язання залежать великою мірою від соціально-економічного, культурного стану суспільства. Особливо ця проблема актуалізується у час трансформацій, коли кардинально змінюються не лише вимоги до освіти й виховання, а саме суспільство, його структура, організація, ідеологія. Саме ці процеси спостерігаємо сьогодні в Україні.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі