Користувацький вхід

календарно-тематичне планування

Обмежити пошук фільтруванням:Календарно-тематичне планування уроків німецької літератури для 5 класу (факультативне вивчення) на I семестр 2016/17 н.р.

0

Календарно-тематичне планування уроків німецької літератури для 5 класу (факультативне вивчення) на I семестр 2016/17 навчальний рік.
Для шкіл з поглибленним вивченням німецької мови.Авторське календарно-тематичне планування з інформатики для 5 класу

1

Авторське календарно-тематичне планування з інформатики для 5 класу, для тих учнів у кого інформатика з 1 або 2 класу школи. Розраховано на 35 годин (1 година/тиждень).Календарно-тематичне планування для 8 класу з поглибленим вивченням української літератури (І семестр)

1

Календарно-тематичне планування для 8 класу (І семестр) з поглибленим вивченням української літератури допоможе вчителям виконати програму з урахуванням всіх змін МОН УкраїниКалендарно-тематичне планування для 8 класу з поглибленим вивченням української мови (І семестр)

2

Календарно-тематичне планування для 8 класу з поглибленим вивченням української мови допоможе вчителям виконати програму з урахуванням усіх змін, внесених МОН УкраїниКалендарно – тематичне планування уроків природознавства для 4 класу за підручником І. В. Грущицької

1

Календарно – тематичне планування
уроків природознавства для 4 класу
за підручником І. В. Грущицької
(складено відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 05.08. 2016 року №948 «Про затвердження змін до навчальних программ для 1 – 4 класів загальноосвітніх навчальних закладів»Календарно-тематичне планування з англійської мови для 4 класу за новою програмою (I семестр)

1

Календарно-тематичне планування з англійської мови для 4 класу (Карп'юк О.Д. Англійська мова: підручник для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів. – Тернопіль: Видавництво «Астон», 2015. – 200 с.,
за новим Державним стандартом початкової загальної освітКалендарне планування для 2 класу за оновлено програмою 2016-2017 н. р.

1

Календарне планування для 2 класу за оновленою програмою. Буду вдячна всім, хто прокоментує чи залишить свої відгукиКалендарно-тематичне планування 7 клас "біологія" В.І. Соболь

0

7 клас «Біологія» В.І.Соболь 2015р
(68 годин – 2 години на тиждень)Календарне планування 2016-2017 н.р. для 2 класу (розвантажена програма)

4

Шановні колеги! Пропоную Вашій увазі календарне планування з математики, літературного читання, української мови та природознавства для 2 класу. Можливо, є якісь неточності, бо складала сама, перечитуючи оновлені програми та орієнтовне оцінювання. Буду вдячна, якщо хтось на це вкаже у коментарях. Давайте працювати разом!

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі