Користувацький вхід

тести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тести з теми "Африка" 10 клас

0

У данному матеріалі представлені тести з теми Африка для учнів старших класівНавчально-методичні матеріали до уроків інформатики у 6 класі з теми "Алгоритми та програми"

1

Навчально-методичні матеріали до уроків інформатики у 6 класі з теми "Алгоритми і програми" містять: розробки презентацій до кожного уроку теми, тестові завдання для використання у програмному середовищі Test W; перевірочні роботи; матеріали для виконання на ПК. Запропоновані матеріали передбачають використання підручника інформатики для 6 класу (автори Морзе Н.В. та ін.).
Навчально-методичні матеріали розроблено з використанням: матеріалів підручника "Інформатика, 6 клас" (автори: Морзе Н.В. та ін); матеріалів зошита-конспекта з інформатики (Коршунова О.В., Завадський І.О.)Літературний диктант " Ернест Хемінгуей "Старий і море"

0

54 тестові завдання до твору Е.Хемінгуея " Старий і море".
Завдання мають на меті перевірити, наскільки уважно учні прочитали текстМистецтво. 9 клас. Лабіринтами художньої абстракції.Тести.

2

Тести для перевірки знань учнів 9 класу за темою "Лабіринтами художньої абстракції" з дисципліни "Мистецтво".Тести до теми:"Казки народів світу"

0

1 Літературна казка відрізняється від народної:
а)змістом;
б)авторством;
в)персонажами.Тести

0

Українська мова "Орфографічний практикум для 5 учнів класу
Тестові завдання «Пори року»"Тема "Комп'ютерна презентація та її об'єкти"

0

Тема "Комп'ютерна презентація та її об'єкти". Поурочний тест на перевірку домашнього завданняСамостійні роботи з англійської мови

0

У збірнику подано окремі самостійні роботи із чотирма рівнями завдань для учнів 5-9 класів, які вивчають англійську як другу іноземну.
Збірник рекомендовано для учнів, які хочуть самостійно перевірити свій рівень знань та для вчителів англійської мовиТест до казки про Синдбада-мореплавця

0

Тести дають можливість перевірити вміння учнів уважно читати і відповідати на поставлені запмтанняЗернини педагогічного досвіду (на основі матеріалів про життя і творчість Т.Г.Шевченка)

0

Літературні диктанти, тести для поглибленого вивчення матеріалу про життя та творчість Т.Г.Шевченка.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі