Користувацький вхід

тести

...

Обмежити пошук фільтруванням:Літературний диктант " Ернест Хемінгуей "Старий і море"

0

54 тестові завдання до твору Е.Хемінгуея " Старий і море".
Завдання мають на меті перевірити, наскільки уважно учні прочитали текстМистецтво. 9 клас. Лабіринтами художньої абстракції.Тести.

2

Тести для перевірки знань учнів 9 класу за темою "Лабіринтами художньої абстракції" з дисципліни "Мистецтво".Тести до теми:"Казки народів світу"

0

1 Літературна казка відрізняється від народної:
а)змістом;
б)авторством;
в)персонажами.Тести

0

Українська мова "Орфографічний практикум для 5 учнів класу
Тестові завдання «Пори року»"Тема "Комп'ютерна презентація та її об'єкти"

0

Тема "Комп'ютерна презентація та її об'єкти". Поурочний тест на перевірку домашнього завданняСамостійні роботи з англійської мови

0

У збірнику подано окремі самостійні роботи із чотирма рівнями завдань для учнів 5-9 класів, які вивчають англійську як другу іноземну.
Збірник рекомендовано для учнів, які хочуть самостійно перевірити свій рівень знань та для вчителів англійської мовиТест до казки про Синдбада-мореплавця

0

Тести дають можливість перевірити вміння учнів уважно читати і відповідати на поставлені запмтанняЗернини педагогічного досвіду (на основі матеріалів про життя і творчість Т.Г.Шевченка)

0

Літературні диктанти, тести для поглибленого вивчення матеріалу про життя та творчість Т.Г.Шевченка.Розрахункові задачі на ЗНО. 11 клас

1

ЗНО. ТЕСТИ.
Оксигеновмісні органічні речовини (ІІІ рівень)
Розв’язки розрахункових задач
(посібник «Тести. Хімія. 8-11 класи. Для абітурієнтів»,
автори-укладачі: І.М.Курмакова, Т.С.Куратова та ін..)8 клас. Контрольна робота з теми "З літератури ХХ століття"

1

Контрольна робота складається з двох частин: у першій - 12 тестів, у другій - кросворд з 12 запитань. Оцюнюємо так: за дві правильні відповіді - 1 бал. Сумарно - 12 балів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі