Користувацький вхід

презентації

...

Обмежити пошук фільтруванням:Навчально-методичні матеріали до уроків інформатики у 6 класі з теми "Алгоритми та програми"

1

Навчально-методичні матеріали до уроків інформатики у 6 класі з теми "Алгоритми і програми" містять: розробки презентацій до кожного уроку теми, тестові завдання для використання у програмному середовищі Test W; перевірочні роботи; матеріали для виконання на ПК. Запропоновані матеріали передбачають використання підручника інформатики для 6 класу (автори Морзе Н.В. та ін.).
Навчально-методичні матеріали розроблено з використанням: матеріалів підручника "Інформатика, 6 клас" (автори: Морзе Н.В. та ін); матеріалів зошита-конспекта з інформатики (Коршунова О.В., Завадський І.О.)Презентація Books in our life

0

Презентація створена до теми I NEED A BOOK підручника для 8 класу О.Карп'юк. Користуючись нею, вчитель легко може побудувати урок, створити власний конспект уроку.
Презентація " Повість про видатного англійця"

0

В презентації мова йде про видатного вченого Ісаака Ньютона - автора законів динаміки, закону всесвітнього тяжіння, автора диференціально-інтегрального числення, автора фінансових цінних паперів, директора Монетного двору Англії«За колючим дротом». Урок-екскурс.

1

Ресурс «За колючим дротом» - це урок-екскурс із серією слайдів-спогадів колишніх в’язнів трудового табору, організованого фашистами в музеї Кобзаря в Каневі у вересні-грудні 1943 р., сюди ж входить серія фотографій музею Т.Шевченка, зруйнованого нацистами, які зробив Я.Давидзон 01.02.1944 р. на другий день після звільнення Канева та фотографії колишніх в’язнів.
Даний ресурс можна використати у будь-якому класі на уроці літератури рідного краю або як урок-екскурсію на уроках позакласного читання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі