Користувацький вхід

Досвід роботи

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація творчого проекту "Ляльки народів світу"

0

Колективна робота з виготовлення ляльок в національних костюмах в межах проекту Краматорської Станції юних техніків "Чарівний ляльковий світ".Колекція робіт студії "Стиль" "Новорічні ялинки"

0

Авторські ідеї виготовлення текстильних новорічних ялинок на заняттях гуртка зі швацької справи, з використанням вторинної сировини, декоративної фурнітури та природних матеріалів.Презентація творчого проекту "Ляльки моєї мрії"

0

Творчий фото-звіт робіт вихованців студії"Стиль". Авторська колекція моделей, виготовлена за власним задумом.Стаття "Вишиванки - сучасний погляд на наше минуле"

0

Досвід роботи керівника гуртка "Художня вишивка"
Найкращі здобутки давнього мистецтва вишивки одягу не тільки зберігаються, вони отримують розвиток на заняттях гуртка.Презентація творчого проекту "Текстильна книга. Моя Україна"

1

Досвід роботи керівника гуртка-методиста Станції юних техніків м.Краматорська Морозової Олени
Розвиток творчої особистості дитини – найважливіша мета позашкільної освіти. Без формування здатності до естетичної творчості не можливо домогтися всебічного розвитку особистості.Досвід роботи. Презентація студії"Стиль"

1

Досвід роботи керівника гуртка-методиста Морозової Олени.
Студія "Стиль" - шлях до творчості.Досвід роботи. Творчій звіт – показ моделей одягу.

0

Досвід роботи керівника гуртка-методиста Краматорської станції юних техніків Морозової Олени.Досвід роботи на тему "Інтерактивні методи навчання як продуктивна форма розвитку життєвих компетентностей на уроках зарубіжної літератури"

0

Досвід роботи на тему "Інтерактивні методи навчання як продуктивна форма розвитку життєвих компетентностей на уроках зарубіжної літератури"Формування національної свідомості школярів в умовах сучасних суспільних змін

3

Формування національної свідомості школярів в умовах сучасних суспільних змін (досвід роботи)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі