Користувацький вхід

біографія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація "Життєвий і творчий шлях М.Ю.Лєрмонтова. Композиція роману "Герой нашого часу""

0

Презентація із зарубіжної літератури для 9 класу з теми "Життєвий і творчий шлях М.Ю.Лєрмонтова. Композиція роману "Герой нашого часу""Конференція і презентація «Олексини читання. Морально-етичні принципи Олекси Тихого»

0

Для нас, теперішніх, добрим уроком має стати урок національної ідеї у всьому, що робимо чи плануємо робити. Маємо навчитися самі і вчити інших мислити і розуміти, а не сліпо і фанатично вірити у накинуті ідеології. Маємо навчитися чесним правилам дискусії. Маємо прислухатися до тих, хто був перед нами, і чути тих, хто поруч з нами. Це означає вивчати минуле - не те що минає, а те що зберігається й варте бути збереженим для наступних поколінь.Презентація біографії В.Сосюри

0

Презентація біографії українського поета Володимира Сосюри для уроку української літератури, 11 клас.Василь Симоненко." Я українець . Оце і вся моя автобіографія"

1

В данній презентації 17 слайдів, на яких розміщено візуальний ряд та та текстовий матеріал про видатного поета - шестидесятника Василя Симоненка, його життєвий та творчий шлях. Данний матеріал сворено на допомогу класним керівникам , для проведення позакласних заходів.Історична довідка до теми: "Декартові координати на площині"

0

Історична довідка до теми: "Декартові координати", яка містить біографію Рене Декарта

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі