Користувацький вхід

Василь Симоненко

...

Обмежити пошук фільтруванням:"Іду до Вас із забуття воскреслий"

0

розробка заходу до 85-річчя від Дня народження Василя Симоненка, розрахована для учнів 7-х класів«Я воскрес, щоб із Вами жити…». Лірика Василя Симоненка (матеріали до уроку)

0

Матеріал до уроку дібраний з метою розширення знань учнів про життєвий та творчий шлях письменника-шістдесятника Василя Симоненка. Розробка створена на основі публіцистичного дослідження Лілії Шитової "Я воскрес, щоб із вами жити...." Це також урок, на якому вчитель використовує проектні технології.Мультимедійна презентація до уроку позакласного читання. Василь Симоненко. “Подорож у країну Навпаки”

0

Мультимедійна презентація до уроку позакласного читання з диференційованим домашнім завданням по групах.
Василь Симоненко. “Подорож у країну Навпаки”.Життя і творчість Василя Симоненка

0

Життя і творчість відомого українського "витязя", його прагнення горіти для для рідної Батьківщини я приклад юним патріотам.Презентація Василь Симоненко "Лицар на білому коні в українській літературі".

0

Презентація Василь Симоненко "Лицар на білому коні в українській літературі"Відкритий урок

1

Літературна казка. Узагальнення. Складання казки (твір-оповідь у художньому стилі. Розробка уроку з української літератури, яка допоможе вчителю узагальнити та систематизувати знання дітей про літературну казку, їх жанрові особливості, виявити закономірності побудови казок і на цій основі навчити дітей складати свої власні, удосконалювати навички слухання та виразного читання; розвивати комунікативні уміння, креативне мислення, творчу фантазію, уяву; виховувати почуття прекрасного, інтерес до казок, прагнення робити добро.Урок: "Літературні казки". РЗ Складання казки

0

План-конспект уроку з української літератури для 5 класу. Допоможе вчителю узагальнити та систематизувати знання дітей про літературну казку, її жанрові особливості, виявити закономірності побудови казок і на цій основі складати власні, удосконалити навички слухання та виразного читання; розвивати комунікативні уміння, креативне мислення, творчу фантазію, уяву; виховувати почуття прекрасного, інтерес до казок, прагнення робити добро.Розробка уроку з української літератури «Василь Симоненко – «лицар на білому коні» в українській літературі. Вірш-пісня, «Лебеді материнства». Ідея вічного зв’язку людини з матір’ю, рідною землею»

0

Ознайомитися із життям та творчістю поета,
усвідомити ідейно-художнє значення його твору;
розвивати навички виразного читання ліричних
творів, уміння аналізувати їх, зіставляти їхні ідеї з
реальним сучасним життям, своїми поглядами;
виховувати почуття патріотизму, любові та
вдячності матері.Розробка уроку з української літератури «В. Симоненко. Громадянські та патріотичні мотиви у поезії «Ти знаєш, що ти – людина?»»»

0

Познайомити учнів з творчістю В. Симоненка, життєвим шляхом поета;
прослідкувати за розвитком проблеми поставленої Симоненком в інших творах поетів, письменників сучасності;
вчити складати тексти – міркування;
розвити вміння утворювати спільнокореневі прикметники від іменників, підбирати синоніми;Василь Симоненко." Я українець . Оце і вся моя автобіографія"

1

В данній презентації 17 слайдів, на яких розміщено візуальний ряд та та текстовий матеріал про видатного поета - шестидесятника Василя Симоненка, його життєвий та творчий шлях. Данний матеріал сворено на допомогу класним керівникам , для проведення позакласних заходів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі