Користувацький вхід

Василь Симоненко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Життя і творчість Василя Симоненка

0

Життя і творчість відомого українського "витязя", його прагнення горіти для для рідної Батьківщини я приклад юним патріотам.Презентація Василь Симоненко "Лицар на білому коні в українській літературі".

0

Презентація Василь Симоненко "Лицар на білому коні в українській літературі"Відкритий урок

1

Літературна казка. Узагальнення. Складання казки (твір-оповідь у художньому стилі. Розробка уроку з української літератури, яка допоможе вчителю узагальнити та систематизувати знання дітей про літературну казку, їх жанрові особливості, виявити закономірності побудови казок і на цій основі навчити дітей складати свої власні, удосконалювати навички слухання та виразного читання; розвивати комунікативні уміння, креативне мислення, творчу фантазію, уяву; виховувати почуття прекрасного, інтерес до казок, прагнення робити добро.Урок: "Літературні казки". РЗ Складання казки

0

План-конспект уроку з української літератури для 5 класу. Допоможе вчителю узагальнити та систематизувати знання дітей про літературну казку, її жанрові особливості, виявити закономірності побудови казок і на цій основі складати власні, удосконалити навички слухання та виразного читання; розвивати комунікативні уміння, креативне мислення, творчу фантазію, уяву; виховувати почуття прекрасного, інтерес до казок, прагнення робити добро.Розробка уроку з української літератури «Василь Симоненко – «лицар на білому коні» в українській літературі. Вірш-пісня, «Лебеді материнства». Ідея вічного зв’язку людини з матір’ю, рідною землею»

0

Ознайомитися із життям та творчістю поета,
усвідомити ідейно-художнє значення його твору;
розвивати навички виразного читання ліричних
творів, уміння аналізувати їх, зіставляти їхні ідеї з
реальним сучасним життям, своїми поглядами;
виховувати почуття патріотизму, любові та
вдячності матері.Розробка уроку з української літератури «В. Симоненко. Громадянські та патріотичні мотиви у поезії «Ти знаєш, що ти – людина?»»»

0

Познайомити учнів з творчістю В. Симоненка, життєвим шляхом поета;
прослідкувати за розвитком проблеми поставленої Симоненком в інших творах поетів, письменників сучасності;
вчити складати тексти – міркування;
розвити вміння утворювати спільнокореневі прикметники від іменників, підбирати синоніми;Василь Симоненко." Я українець . Оце і вся моя автобіографія"

1

В данній презентації 17 слайдів, на яких розміщено візуальний ряд та та текстовий матеріал про видатного поета - шестидесятника Василя Симоненка, його життєвий та творчий шлях. Данний матеріал сворено на допомогу класним керівникам , для проведення позакласних заходів."Незакінчена пісня В.Симоненка". План-конспект уроку

1

План-конспект уроку з української літератури в 11 класі за творчістю В.Симоненка з використанням ІКТ.«Шістдесятництво» як культурологічне і соціальне явище. Василь Симоненко – «витязь молодої української поезії»

1

Явище «шістдесятництва» в українській літературі; загальна характеристика творчості поетів-шістдесятників; поглиблення знань учнів про життєвий і творчий шлях В. Симоненка; визначення провідних мотивів його лірикиВасиль Симоненко –«лицар на білому коні» в українській літературі. «Лебеді материнства». Фольклорна основа поезії, символічний зміст образів

0

Урок допоможе поглибити знання учнів про життєвий і творчий шлях Василя Симоненка; проаналізувати його поетичний твір «Лебеді материнства», звертаючи увагу на його ідейно-художній та символічний зміст, жанр, образи; сприятиме розвитку вміння учнів зв’язно й грамотно висловлювати свої думки, почуття, спостереження; робити висновки; виховуванню почуття поваги до творчості В.Симоненка, любові до Батьківщини, повагу й синівську вдячність матері.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
24%
Олімпіадні завдання
8%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 19533

Останні коментарі