Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

Іван Франко

Обмежити пошук фільтруванням:Медіавправа. Телерепортаж

0

Іван Франко. Історична повість «Захар Беркут». Образ тухольської громади: роль і місце кожного в суспільному житті
Медіавправа. Телерепортаж
Зняти телерепортаж про прихід монголів на тухольську землю.Родовід Івана Франка (дослідницько-пошукова робота)

0

У пошуковій роботі досліджено на літературному матеріалі походження, історію родини Івана Франка. Його навчання та дружні зв'язки з різними видатними людьми, сімейні взаємовідносини.Письменник, учений, громадський діяч І.Я. Франко

1

Письменник, учений, громадський діяч І.Я. Франко.Багатогранність діяльності, її впливна культурний і політичний розвитокУкраїни. Франко-перекладач, публіцист. Значення творчості для розвиткуукраїнської літератури, у пробудженнінаціональної свідомості.Роль І. Франка в розвитку драматургії й театру. Проблема особистого щастя у драмі «Украдене щастя» (урок-дослідження)

0

Подано методичну розробку уроку з української літератури "Роль І. Франка в розвитку драматургії й театру. Проблема особистого щастя у драмі "Украдене щастя".Запропонована розробка містить елементи нестандартних підходів, інтерактивних методик, технології розвитку критичного мислення.
Додаток А. "Любовний трикутник у драмі І. Франка "Украдене щастя".
Додаток Б. "Асоціативний кущ "Щастя - це...".
Додаток В. "Конфлікт між персонажами у драмі І. Франка "Украдене щастя".
Додаток Г. Прийом "Фішбоун"
(1. Микола - винуватець трагедії чи жертва обставин?Цикл уроків з української літератури для 7 класу на тему «І.Я. Франко «Захар Беркут»

0

Цикл уроків з української літератури для 7 класу на тему «І.Я. Франко «Захар Беркут». Розробка складається з 5 уроків.

Урок №1
Тема: Іван Франко. Короткі відомості про митця і його багатогранну творчість. «Захар Беркут». Зміст та історична основа повісті.

Урок №2
Тема: Іван Франко „Захар Беркут” Змалювання героїчної боротьби русичів проти монголо-татарських нападників у повісті І. Франка «Захар Беркут».

Урок 3І.Франко «Захар Беркут». Проблема вибору людини у вирішальній ситуації. Характеристика образу Захара Беркута (розробка уроку)

0

Розробка уроків за твором Івана Франка "Захар Беркут". На уроці застосуваються методи які стимулюють творчу активність учнів.І.Франко «Захар Беркут». Змалювання героїчної боротьби русичів проти монголо-татарських нападників (розробка уроку)

0

Розробки уроків за твором Івана Франка "Захар Беркут". На уроках розглядається тема патріотизму і образ головного героя.Презентація з літературного читання на тему "Іван Франко"

0

Презентація створена для уроків літературного читання в початковій школі. У презентації змістовно відображена творчість видатної постаті української літератури - Івана Франка.Виховний захід «Іван Франко – економіст, реформатор»

1

Мета заходу "Іван Франко - економіст, реформатор" - ознайомити з життєвим та творчим шляхом великого Каменяра, охарактеризувати економічну наукову спадщину Івана Яковича, провести екскурсію до музею-садиби Івана Яковича, що сприятиме вихованню в учнів пошани до видатних діячів української культури - уродженців Львівщини.Урок на тему «Іван Франко. Письменник, учений, громадський діяч. Багатогранність діяльності в українській культурі, її вплив на культурний і політичний розвиток України. Лірика збірки «З вершин і низин». Загальне уявлення про композицію збірки.

0

Конспект уроку з української літератури для 10 класу на тему «Іван Франко. Письменник, учений, громадський діяч. Багатогранність діяльності в українській культурі, її вплив на культурний і політичний розвиток України. Лірика збірки «З вершин і низин». Загальне уявлення про композицію збірки. Творчість великих майстрів Відродження; символ вічної жіночності, материнства, краси; суперечки про роль краси і користі («Сікстинська мадонна»). Франкова концепція поступу людства, вираз незламного оптимізму («Гімн» («Замість пролога»))

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі