Користувацький вхід

Іван Франко

Обмежити пошук фільтруванням:Іван Франко

0

Плакат формату А3 з коротким оглядом життя і творчості Івана Франка. Для використання під час вивчення творчості письменника у школі.Любові Всевишній присвячується....(виховний захід).

1

Було і буде так у всі часи:
Любов, як сонце, світу відкриває
Безмежну велич людської краси .
І тому світ завжди благословляє
І сонце, що встає, і серце, що кохає !

Цими словами Василя Симоненка ми починаємо наш літературний вечір, який має назву «Любові Всевишній присвячується...», погортаймо обережно сторінки, на яких записано історії закоханих сердець, вслухаємося в рядки ніжності та кохання,- і задумаймося, яке це все - таки велике і сильне почуття, як його треба терпляче чекати, берегти, цінувати, охороняти, як збагачує воно душу людини, яке воно світле і прекрасне...Літературне кафе «Мелодійність українського вірша»

1

Сценарій виховного заходу позаурочної роботи вчителя-словесника, розроблений з метою поглибити знання учнів та студентів про пісні українські народні та літературного походження;розвивати естетичний смак; виховувати любов і пошану до української пісні, рідної землі, батьків.Конспект уроку та презентація на тему: Іван Франко "Лисичка та Журавель"

1

Дана розробка уроку навчає учнів виділяти в тексті дійових осіб, давати їм елементарну характеристику; спостерігати за структурою і сюжетом казки; визначати головну думку прочитаного;
закріплювати вміння відтворювати зміст знайомих казок, правильно оцінювати поведінку персонажів; знаходити причинно – наслідкові зв’язки;
формувати навички правильного і свідомого читання вголос і мовчки;
розвивати пам'ять, мислення, увагу;
виховувати чуйність, доброзичливість, гостинність, порядність.Презентація до твору "Мойсей" І. Франка

0

Презентація містить інформацію про основні відомості поеми, стислий сюжет, приводи до написання та актуальність у наш час.
УВАГА!
При натисканні на зображення Мойсея у головній навігації (посередині), з'являється посилання "Висновок".Конспект уроку з української літератури за темою: Поема І. Франка «Іван Вишенський». Історична правда та художній вимисел: постать українського мислителя ХVІІ століття.

0

Розробка уроку з української літератури для 8 класу на тему: Поема І. Франка «Іван Вишенський». Історична правда та художній вимисел: постать українського мислителя ХVІІ століття.Іван Франко. "Зів'яле листя". Лірична драма

0

Збірку «Зів’яле листя» під заголовком «Лірична драма» Іван Франко створював протягом десяти років (1886–1896). Вона складається з трьох частин (так званих жмутків), у яких розкривається глибока душевна
трагедія ліричного героя, викликана важкими обставинами громадського та особистого життя, зокрема нерозділеним коханням, звідки й назва збірки «Зів’яле листя» як художній образ втрачених надій, задавленого в душі великого почуття.Драматична творчість Івана Франка. Драма «Украдене щастя» - найвизначніший сценічний твір І. Франка.

0

Драма “Украдене щастя” І. Франка належить до вершинних творів української класичної драматургії. Вона має значну сценічну історію, її зміст глибоко проаналізували українські літературо- і театрознавці, вона ж стала предметом пильного вивчення для українських текстологів.
У п'єсі “Украдене щастя” І. Франко прагне вивести зображення побуту на
інший рівень: драма людських стосунків розгортається не у святковому
антуражі вечорниць або колядування, а в декораціях буденного життя,Конспект уроку української літератури "Образ Лиса Микити" (за казкою І.Франка "Фарбований лис")

0

Конспект уроку української літератури для 5 класу з використанням здоров'язберігаючих технологій. Кожен вид роботи сприяє збереженню фізичної, психологічної та соціальної складової здоров'я учнів.Етапи уроку мають оригінальні назви, що активізує пізнавальну діяльність школярів. з цією ж метою використано ІКТ (аудіо, відео, слайд-шоу)Розробка уроку з української літератури «Збірка І.Франка «Зів’яле листя» – шедевр інтимної лірики»

0

Урок з української літератури.
Тема. Збірка І.Франка «Зів’яле листя» - шедевр інтимної лірики. Автобіографічні мотиви у збірці. Три частини збірки.
Мета. Навчати учнів розуміти неперевершену красу інтимної лірики І.Франка, формувати вміння аналізувати поезії ;
розвивати вміння школярів визначати проблематику творів, специфіку сюжету ліричного твору; розвивати вміння учнів вести дискусію, працювати в групах, відстоювати власну точку зору;
виховувати шанобливе ставлення до найінтимніших почуттів людини, виховувати любов до поетичного слова , виховувати красу взаємин.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі