Користувацький вхід

Іван Франко

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок української літератури в 10 класі за технологією критичного мислення

1

Урок побудовано за технологіями: критичного мислення, кооперативного навчання, особистісно зорієнтованого навчання.Позакласне читання. Казки зі збірки І. Франка «Коли ще звірі говорили»

0

Урок "Позакласне читання. Казки зі збірки І. Франка "Коли ще звірі говорили" розрахований на детальніше знайомство учнів з казками письменника. У розробці представлені бесіди за змістом казок "Лисичка і Рак", "Ворона і Гадюка", "Мурко й Бурко", "Війна між Псом і Вовком",робота в групах (читання уривків з казок в особах), прислів'я та загадки про тварин, деформовані уривки з казок.Урок-презентація "Драматургія Івана Франка. Соціально-психологічна драма «Украдене щастя». Фольклорна основа твору. Майстерне зображення трагічної долі героїв"

0

Ознайомити учнів зі змістом драми «Украдене щастя», її сценічною історією та фольклорною основою; навчити характеризувати образи; удосконалювати вміння працювати з текстом та навички усного зв’язного мовлення і формувати вміння дискутувати з приводу порушеної проблеми та аргументувати власну думку; виховати почуття відповідальності за власні вчинки.Літературні казки. Іван Франко. Дитинство письменника. І. Франко – казкар (збірка «Коли ще звірі говорили»)

0

Розробка уроку присвячена життю і творчості Великого Каменяра. Увага звернена на методи продуктивного навчання під час вивчення відомостей про дитинство письменника і про збірку І. Франка "Коли ще звірі говорили".Літературно-музичний вечір «Багатогранність таланту Великого Каменяра»

1

Літературно-музичний вечір для старшокласників "Багатогранність таланту Великого Каменяра" допоможе учням глибше збагнути, як в одній особі гармонійно поєдналися поет, прозаїк і драматург, перекладач і літературний критик, історик і теоретик літератури, філософ, фольклорист, мовознавець, етнограф та економіст, один з найважливіших політиків Галичини кінця XIX - початку XX ст. Матеріали вечора мають на меті сприяти вихованню глибоких патріотичних почуттів і національної свідомості молодого покоління.Літературна вікторина «Кращий знавець змісту твору І. Франка «Захар Беркут»

1

Вікторина розраховане для учнів 7-го класу на знання змісту твору та розвиток логічного мислення.Літературний диктант за твором І. Франка «Захар Беркут»

1

Літературний диктант розрахований для учнів 7-го класу для перевірки знання змісту твору "Захар Беркут", розвитку пам’яті.Дослідницько-пошукова робота під час вивчення творчості Івана Франка

0

Дослідницько-пошукова робота під час вивчення творчості Івана Франка у 5 класіКонтрольна робота по творчості Лесі Українка, Тараса Шевченка, Івана Франка

1

Даються різнорівневі завдання початкового, середнього, достатнього та високого рівнів, що відповідають програмі 8 класуТворчість Івана Яковича Франка. Контрольна робота

1

Українська література
10 клас (профільний рівень)
Контрольна робота № 3
Творчість Івана Яковича Франка

І варіант

Початковий рівень (кожна правильна відповідь – 0,5 бала)

1. За жанром «Мойсей» Івана Франка - …

2. Розстав події із твору «Сойчине крило» у хронологічному порядку:
А Володимир Семенович програв Манюсю в карти;
Б знайомство Массіно і Манюсі;
В поява пані у червоній сукні з білими цятками в передпокої Массіно;
Г очікування Манюсею смерті Миколи Федоровича;
Ґ утеча з Генрисем;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі