Користувацький вхід

Останні публікації

Іван Франко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Цикл уроків з української літератури для 7 класу на тему «І.Я. Франко «Захар Беркут»

0

Цикл уроків з української літератури для 7 класу на тему «І.Я. Франко «Захар Беркут». Розробка складається з 5 уроків.

Урок №1
Тема: Іван Франко. Короткі відомості про митця і його багатогранну творчість. «Захар Беркут». Зміст та історична основа повісті.

Урок №2
Тема: Іван Франко „Захар Беркут” Змалювання героїчної боротьби русичів проти монголо-татарських нападників у повісті І. Франка «Захар Беркут».

Урок 3І.Франко «Захар Беркут». Проблема вибору людини у вирішальній ситуації. Характеристика образу Захара Беркута (розробка уроку)

0

Розробка уроків за твором Івана Франка "Захар Беркут". На уроці застосуваються методи які стимулюють творчу активність учнів.І.Франко «Захар Беркут». Змалювання героїчної боротьби русичів проти монголо-татарських нападників (розробка уроку)

0

Розробки уроків за твором Івана Франка "Захар Беркут". На уроках розглядається тема патріотизму і образ головного героя.Презентація з літературного читання на тему "Іван Франко"

0

Презентація створена для уроків літературного читання в початковій школі. У презентації змістовно відображена творчість видатної постаті української літератури - Івана Франка.Виховний захід «Іван Франко – економіст, реформатор»

1

Мета заходу "Іван Франко - економіст, реформатор" - ознайомити з життєвим та творчим шляхом великого Каменяра, охарактеризувати економічну наукову спадщину Івана Яковича, провести екскурсію до музею-садиби Івана Яковича, що сприятиме вихованню в учнів пошани до видатних діячів української культури - уродженців Львівщини.Урок на тему «Іван Франко. Письменник, учений, громадський діяч. Багатогранність діяльності в українській культурі, її вплив на культурний і політичний розвиток України. Лірика збірки «З вершин і низин». Загальне уявлення про композицію збірки.

0

Конспект уроку з української літератури для 10 класу на тему «Іван Франко. Письменник, учений, громадський діяч. Багатогранність діяльності в українській культурі, її вплив на культурний і політичний розвиток України. Лірика збірки «З вершин і низин». Загальне уявлення про композицію збірки. Творчість великих майстрів Відродження; символ вічної жіночності, материнства, краси; суперечки про роль краси і користі («Сікстинська мадонна»). Франкова концепція поступу людства, вираз незламного оптимізму («Гімн» («Замість пролога»))Лірична драма «Зів’яле листя» – шедевр інтимної лірики Івана Яковича Франка

0

розкрити світ почуттів і пристрастей, створений поетичним словом великого майстра; виховувати інтерес до поетичної творчості І.Франка, шанобливе ставлення до інтимних почуттів людей.Квест за збіркою Івана Франка "Зів'яле листя"

1

Передбачена робота в групах, учні одержують листи зів'ялі із зашифрованим завданням з ключем та протягом його виконання з'ясовують, яким постає Франко у збірці, що стала шедевром світової інтимної лірики.Літературно-музична композиція за творами Івана Франка «Нам пора для України жить»

0

Літературно-музична композиція за творами Івана Франка "Нам пора для України жить" сприятиме вихованню в учнівської молоді патріотичних почуттів та громадянської зрілості.Розробка бінарного уроку з української літератури та світової літератури

0

Розробка бінарного уроку з української та світової літератури.
Тема "Типологічні образи у творчості Івана Франка та індійському фольклорі"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі