Користувацький вхід

Іван Франко

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Свято мови для 3 класу «Наша мова солов’їна, наша мова калинова, наша мова українська!»

0

Даний виховний захід формує, збагачує знання учнів і учителів про рідну мову, про культурні надбання українського народу. Розвиває пам'ять, культуру мовлення.Виховує патріотичні почуття, любов до рідної мови, рідної країни.Сценарій свята

2

Літературний вечір поезії осіннього циклу.Сценарій для учнів старшої школи.Любовна лірика І. Франка, Лесі УкраїнкиІнтегроване заняття зі словесності за творчістю Івана Франка «Все починається з любові»

0

З метою популяризації спадщини Івана Франка серед студентської молоді, формування умінь і навичок літературної та науково-критичної роботи, заохочення до творчого осмислення Франкового слова та ролі його в сучасній українській мові.Посвята в гімназисти

0

Святкова імпреза "Посвята в гімназисти",
яка відбулася 30 вересня 2015 року.. Змалювання героїчної боротьби русичів проти монголо-татарських нападників у повісті І.Франка «Захар Беркут».

0

Урок 2
Тема. Змалювання героїчної боротьби русичів проти монголо-татарських нападників у повісті І.Франка «Захар Беркут».
Мета уроку.
Навчальна: розглянути й опрацювати, як у творі зображується героїчна боротьба русичів проти монгольських нападників;
розвиваюча: розвивати логічне та творче мислення, увагу,спостережливість, вміння узагальнювати і робити ґрунтовні висновки, давати розгорнуту відповідь на поставлені запитання; формувати активну громадянську позицію, життєву та соціальну компетентність, культуру роботи в малих групах, кругозір, світогляд;Урок української літератури в 10 класі за технологією критичного мислення

1

Урок побудовано за технологіями: критичного мислення, кооперативного навчання, особистісно зорієнтованого навчання.Позакласне читання. Казки зі збірки І. Франка «Коли ще звірі говорили»

0

Урок "Позакласне читання. Казки зі збірки І. Франка "Коли ще звірі говорили" розрахований на детальніше знайомство учнів з казками письменника. У розробці представлені бесіди за змістом казок "Лисичка і Рак", "Ворона і Гадюка", "Мурко й Бурко", "Війна між Псом і Вовком",робота в групах (читання уривків з казок в особах), прислів'я та загадки про тварин, деформовані уривки з казок.Урок-презентація "Драматургія Івана Франка. Соціально-психологічна драма «Украдене щастя». Фольклорна основа твору. Майстерне зображення трагічної долі героїв"

0

Ознайомити учнів зі змістом драми «Украдене щастя», її сценічною історією та фольклорною основою; навчити характеризувати образи; удосконалювати вміння працювати з текстом та навички усного зв’язного мовлення і формувати вміння дискутувати з приводу порушеної проблеми та аргументувати власну думку; виховати почуття відповідальності за власні вчинки.Літературні казки. Іван Франко. Дитинство письменника. І. Франко – казкар (збірка «Коли ще звірі говорили»)

0

Розробка уроку присвячена життю і творчості Великого Каменяра. Увага звернена на методи продуктивного навчання під час вивчення відомостей про дитинство письменника і про збірку І. Франка "Коли ще звірі говорили".Літературно-музичний вечір «Багатогранність таланту Великого Каменяра»

1

Літературно-музичний вечір для старшокласників "Багатогранність таланту Великого Каменяра" допоможе учням глибше збагнути, як в одній особі гармонійно поєдналися поет, прозаїк і драматург, перекладач і літературний критик, історик і теоретик літератури, філософ, фольклорист, мовознавець, етнограф та економіст, один з найважливіших політиків Галичини кінця XIX - початку XX ст. Матеріали вечора мають на меті сприяти вихованню глибоких патріотичних почуттів і національної свідомості молодого покоління.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі