Користувацький вхід

Галина Малик

Обмежити пошук фільтруванням:



Галина Малик "Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії" інтерактивний плакат

0

Інтерактивний плакат "Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії" допоможе ознайомити учнів із життєвим і творчим шляхом Галини Малик, зацікавити її творчістю; ознайомити із сучасною українською дитячою літературою.



Галина Малик. «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії» - повість-казка сучасної дитячої письменниці.

0

Початок XXI століття ознаменований достатньо великою
кількістю творів, адресованих дітям. Це і літературні казки, які змальовують
вигаданий письменниками фантастичний світ і навчають найкращих
людських чеснот, і великі пригодницькі повісті про дружбу, взаємодопомогу,
доброту.
На сьогоднішньому уроці ми розпочинаємо роботу над повістю - казкою
сучасної дитячої письменниці Галини Малик «Незвичайні пригоди Алі в
країні Недоладії».




Презентація з української літератури для учнів 5-го класу "Галина Малик. Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії"

0

Презентація з української літератури для учнів 5-го класу "Галина Малик. Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії". Метою нашого уроку є допомогти учням усвідомити художні особливості твору; значення його образів; розвивати вміння характеризувати героїв, виділення художніх засобів та з`ясування їхньої ролі в казці; виховувати в школярів навички доводити справу до кінця.



Відкритий урок

1

Літературна казка. Узагальнення. Складання казки (твір-оповідь у художньому стилі. Розробка уроку з української літератури, яка допоможе вчителю узагальнити та систематизувати знання дітей про літературну казку, їх жанрові особливості, виявити закономірності побудови казок і на цій основі навчити дітей складати свої власні, удосконалювати навички слухання та виразного читання; розвивати комунікативні уміння, креативне мислення, творчу фантазію, уяву; виховувати почуття прекрасного, інтерес до казок, прагнення робити добро.



Урок: "Літературні казки". РЗ Складання казки

0

План-конспект уроку з української літератури для 5 класу. Допоможе вчителю узагальнити та систематизувати знання дітей про літературну казку, її жанрові особливості, виявити закономірності побудови казок і на цій основі складати власні, удосконалити навички слухання та виразного читання; розвивати комунікативні уміння, креативне мислення, творчу фантазію, уяву; виховувати почуття прекрасного, інтерес до казок, прагнення робити добро.



Елементи незвичайного в повісті-казці Галини Малик «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії». Особливості її мови та символіка образів-жителів країни

0

Тема. Елементи незвичайного в повісті-казці Галини Малик «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії». Особливості її мови та символіка образів-жителів країни
Мета:
навчальна:продовжувати роботу над казковою повістю Г.Малик «незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії», навчити аналізувати особливості жанру, композиції твору, символіку образів;
розвивальна:розвивати вміння переказувати твір, читати уривки з нього за ролями, уміння характеризувати героя, аналізувати роль художніх засобів, пояснювати значення діалогів у творі, розвивати творчі здібності, фантазію, комунікативні вміння;



Конспект уроку" Галина Малик. Морально-етичні проблеми у казці "Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії""

1

Конспект уроку " Галина Малик. Морально-етичні проблеми у казці "Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії""
Урок-подорож



Урок позакласного читання 5 клас

0

Урок по творчості Галини Малик.
Книжка про друзів, які допомагають один одному в складній ситуації "Вуйко Йой та Страшна Велика Кука"



Конспект уроку з української літератури для 5 класу з теми: "Морально-етичні проблеми в казці Галини Малик «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії».: добро і зло, відповідальність за свої вчинки, уміння долати перешкоди на шляху до мети"

1

Конспект уроку з української літератури для 5 класу з теми: "Морально-етичні проблеми в казці Галини Малик «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії».: добро і зло, відповідальність за свої вчинки, уміння долати перешкоди на шляху до мети"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі