Користувацький вхід

М.Ю.Лермонтов

...

Обмежити пошук фільтруванням:Зарубіжна література. 9 клас. Презентація до уроків за творчістю М.Ю.Лермонтова.

0

Презентація як унаочнення буде корисною при вивченні біографії і ліричних творів М.Ю.Лермонтова в 9 класі.Презентація "Життєвий і творчий шлях М.Ю.Лєрмонтова. Композиція роману "Герой нашого часу""

0

Презентація із зарубіжної літератури для 9 класу з теми "Життєвий і творчий шлях М.Ю.Лєрмонтова. Композиція роману "Герой нашого часу""Урок дополнительного чтения. «Маски, маскарады и лица. (Повесть В.А. Соллогуба «Большой свет» и стихотворение М.Ю. Лермонтова «Как часто, пестрою толпою окружен…»)»

0

Даний урок був поданий на обласний конкурс "Мій Лермонтов" до 200-річчя від дня народження поета. Конкурс проводився Дніпропетровським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (ДОІППО). У номінації "Кращий урок" дана робота посіла третє місце у конкурсі "М.Ю Лермонтов. Сучасний погляд на життя і творчість", який відбувся 15.10.2014 у м. Дніпропетровську. Основною умовою конкурсу була наступна вимога - робота повинна бути авторською і містити лише авторські матеріали.Сценарий, посвященный 200-летию М.Ю. Лермонтова. "Поздний Лермонтов- музыка русской литературы"

0

Данный материал посвящен одной из страниц жизни М.Ю. Лермонтова -
это любовь к юной Вареньке Лопухиной. Эти пылкие юношеские чувства несли в себе и свет, и печаль, и трагедию расставания.Лермонтовські читання

1

Присвячено 200-річчю з дня народження М. Ю. Лермонтова з цілью ознайомлення учнів з біографією поета та Лермонтовськими місцями.ЧОМ ЖЕ СЕРЦЕ З БОЛЮ ЗАВМИРАЄ? (МОТИВИ СВОБОДИ, РОЗЧАРУВАННЯ ТА САМОТНОСТІ В ЛІРИЦІ М.Ю. ЛЕРМОНТОВА)

0

Стаття містить стислий огляд тематики ліричних творів
М.Ю. Лермонтова, написаних у період із 1837 по 1841 рік, а також методичні поради до проведення порівняльного аналізу елегії М. Лермонтова «На дорогу йду я в самотині…» та елегії О.Пушкіна «До моря» на уроці у 9 класі. Може бути корисною для вчителів літератури, студентів-філологів, учнів.Жизненный и творческий путь М.Лермонтова

0

Биография русского поэта и писателя Михаила Юрьевича Лермонтова. Лермонтов и Шевченко.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі