Користувацький вхід

О.С.Пушкін

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегрований урок (література, мистецтво, російська мова) за темою: «Гений и злодейство – две вещи несовместные?» (По «маленькой трагедии» А.С. Пушкина «Моцарт и Сальери»)

0

Інтегрований урок з таких предметів: література, мистецтво, музика, російська мова, котрий може бути використаний як відкритий. Урок з позакласного читання, котрий розширює рамки сприйняття традиційного навчального процесу.Урок літературного читання для 3 класу «О.С.Пушкін. Казка про рибака та рибку» (продовження)

0

Розробка уроку для продовження вивчення казки О.С.Пушкіна "Казка про рибака та рибку".Інтерактивний плакат Жанрово-тематичне розмаїття лірики О.С. Пушкіна

0

Плакат містить відомості з біографії О.С.Пушкіна, тексти поезій, художні зображення, аудіофайли виразного читання віршів.Подорож у казку («Яке диво ці казки!» О.С.Пушкін)

0

Мандрівка у світ казкових героїв різних країн. Поглибити і розширити знання про літературні та народні казкиТестова перевірка біографії О.С.Пушкіна

1

Перевірити знання фактів біогріфії О.С.Пушкіна, зацікавти життям та творчістю поета.ЧОМ ЖЕ СЕРЦЕ З БОЛЮ ЗАВМИРАЄ? (МОТИВИ СВОБОДИ, РОЗЧАРУВАННЯ ТА САМОТНОСТІ В ЛІРИЦІ М.Ю. ЛЕРМОНТОВА)

0

Стаття містить стислий огляд тематики ліричних творів
М.Ю. Лермонтова, написаних у період із 1837 по 1841 рік, а також методичні поради до проведення порівняльного аналізу елегії М. Лермонтова «На дорогу йду я в самотині…» та елегії О.Пушкіна «До моря» на уроці у 9 класі. Може бути корисною для вчителів літератури, студентів-філологів, учнів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі