Користувацький вхід

Кравчук М.П.

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку та презентація з математики для 6-го класу на тему: "Знаходження числа за його дробом"

0

Мета. Формувати вміння учнів застосовувати теоретичні знання до розв’язування текстових задач, вміння вибирати і використовувати необхідну інформацію для розв'язування задачі, ставити запитання до умови задачі;
Формувати вміння працювати самостійно, спілкуватись, аналізувати ситуацію.
Розвивати увагу, обчислювальні здібності, логічне мислення, цікавість, уяву, кмітливість, оперативність при виконанні вправ.
Розвивати зацікавленість до предмета, математичну мову.
Формувати ключові компетентності.
Формувати ціннісне ставлення до себе, до математики, до праці.Додавання і віднімання раціональних чисел

0
План-конспект уроку з математики у 6 класі на тему "Додавання і віднімання раціональних чисел". Тип уроку: застосування знань, вмінь і навичок. Презентація до уроку.


Розробка уроку з математики «Раціональні числа та дії над ними»

0

Конспект уроку з математики у 6 класі на тему "Раціональні числа та дії над ними". Тип уроку: узагальнення і систематизація знань і вмінь учнів. + Презентація до урокуВчені - математики. КРАВЧУК М.П. - 120 РОКІВ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

3

"Михайло Кравчук - математик широкого масштабу. Його ім'я добре відоме у світовій математичній науці. Світ не знав лише, що він - українець." Довго не знали про цю надзвичайно талановиту людину і його земляки. Дана презентація познайомить учнів з творчим шляхом вченого.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі