Користувацький вхід

Виховний захід

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Виховний захід "Хай завжди буде мир"

1

Виховний захід, проведений до річниці Революції Гідності на тему "Хай завжди буде мир" з учнями 2 та 6 класівСценарій виховного заходу «Турнір лицарів на честь прекрасних дам»

0

Матеріал виховного заходу можуть використати класні керівники та вчителі початкових класівСценарій виховного заходу «Державні та народні символи України»

0

Мета: Розширити знання студентів про національні та народні символи України; формувати національно-патріотичну свідомість студентів; виховувати почуття любові до своєї землі.Розробка виховного заходу для учнів початкових класів «Люби землю свою!»

0

Розробка виховного заходу для учнів початкових класів (екологічне та естетичне виховання за допомогою використання інсенізацій творів К.Д.Ушинсього)Виховний захід «Українські погостини»

1

Мета. Поповнити і систематизувати знання учнів про побут, мову і звичаї українського народу. Ознайомити дітей з тим, як була обставлена українська світлиця, як вогник рідної хати, домашнє вогнище об'єднували всіх членів родини«Суд над цигаркою»

0

Виховний захід для учнів 5-6 класів загальноосвітніх закладів
Темою виховного заходу є «Суд над цигаркою», метою виховного заходу є показ згубної дії нікотину на організм людини, виховання здоров'язберігаючої компетентності школярів.Виховний захід «Добро і Зло. Вінець духовності»

0

Тема: Добро і Зло. Вінець духовності

Мета: виховувати в учнів почуття доброти, чуйності, милосердя, поваги до своїх батьків, старших людей;
формувати активну життєву позицію, яка проявляється в дієвій допомозі знедоленим, немічним, стареньким;
формувати в учнів уміння формувати моральні судження;
виховувати високі моральні якості.Виховний захід «Віра, надія, любов – головні життєві цінності»

0

Виховний захід на тему: «Віра, надія, любов - головні життєві цінності»Тарасе,наш Кобзарю,всюди тебе вітають щиро люди.

2

Виховний захід присвячений 200річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.Можна використовувати і як тематичний урок при вивченні творчості великого Кобзаря.Тема: Дружба…як багато в цьому слові!

0

Тема: Дружба…як багато в цьому слові!
Мета: розкрити значення дружби в житті людини, вчити аналізувати різні ситуації та вчинки друзів, навчати дітей правильно обирати друзів, спілкуватися і товаришувати; розвивати спостережливість, мислення, мовлення, уяву; виховувати дружність, колективізм, повагу одне до одного.
Обладнання: місяць, небо, зорі (індивідуальний роздатковий матеріал), ватман, смали, лист, листи А-4, 2 маркери, скриня, записки для гри, малюнки, презентація «Для друзів», тема, правила роботи в групі, пісні про дружбу.
Вік учнів: 10-11 років.
Час: 40 хв.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі