Користувацький вхід

виховний захід

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Виховний захід «Українські погостини»

0

Мета. Поповнити і систематизувати знання учнів про побут, мову і звичаї українського народу. Ознайомити дітей з тим, як була обставлена українська світлиця, як вогник рідної хати, домашнє вогнище об'єднували всіх членів родини«Суд над цигаркою»

0

Виховний захід для учнів 5-6 класів загальноосвітніх закладів
Темою виховного заходу є «Суд над цигаркою», метою виховного заходу є показ згубної дії нікотину на організм людини, виховання здоров'язберігаючої компетентності школярів.Виховний захід «Добро і Зло. Вінець духовності»

0

Тема: Добро і Зло. Вінець духовності

Мета: виховувати в учнів почуття доброти, чуйності, милосердя, поваги до своїх батьків, старших людей;
формувати активну життєву позицію, яка проявляється в дієвій допомозі знедоленим, немічним, стареньким;
формувати в учнів уміння формувати моральні судження;
виховувати високі моральні якості.Виховний захід «Віра, надія, любов – головні життєві цінності»

0

Виховний захід на тему: «Віра, надія, любов - головні життєві цінності»Тарасе,наш Кобзарю,всюди тебе вітають щиро люди.

2

Виховний захід присвячений 200річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.Можна використовувати і як тематичний урок при вивченні творчості великого Кобзаря.Тема: Дружба…як багато в цьому слові!

0

Тема: Дружба…як багато в цьому слові!
Мета: розкрити значення дружби в житті людини, вчити аналізувати різні ситуації та вчинки друзів, навчати дітей правильно обирати друзів, спілкуватися і товаришувати; розвивати спостережливість, мислення, мовлення, уяву; виховувати дружність, колективізм, повагу одне до одного.
Обладнання: місяць, небо, зорі (індивідуальний роздатковий матеріал), ватман, смали, лист, листи А-4, 2 маркери, скриня, записки для гри, малюнки, презентація «Для друзів», тема, правила роботи в групі, пісні про дружбу.
Вік учнів: 10-11 років.
Час: 40 хв.Позакласний захід до дня святого Валентина

0

Класний керівник 11А Гошпер Г. М. разм з музичним керівником школи Добош М. М. підготовили і провели виховний захід до дня святого ВалентинаВиховний захід "Коса - дівоча краса"

3

Виховний захід "Коса - дівоча краса" у 3 класі.
Мета: сформувати в учнів уявлення про давній народний звичай - вшанування дівочої коси, як символ честі й гідності; розвивати естетичний смак дівчаток та хлопчиків; виховувати повагу до жінки – матері – берегині роду; бажання бути охайними, акуратними, працьовитими; відроджувати народні традиції.Порадійте всі за нас - ми йдемо у 5 клас

0

Свято прощання з початковою школою.Школярі помандрують у своє шкільне минуле, згадають його, подякують учителеві, складуть присягу майбутнього пятикласника.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі