Користувацький вхід

виховний захід

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Тарасе,наш Кобзарю,всюди тебе вітають щиро люди.

2

Виховний захід присвячений 200річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.Можна використовувати і як тематичний урок при вивченні творчості великого Кобзаря.Тема: Дружба…як багато в цьому слові!

0

Тема: Дружба…як багато в цьому слові!
Мета: розкрити значення дружби в житті людини, вчити аналізувати різні ситуації та вчинки друзів, навчати дітей правильно обирати друзів, спілкуватися і товаришувати; розвивати спостережливість, мислення, мовлення, уяву; виховувати дружність, колективізм, повагу одне до одного.
Обладнання: місяць, небо, зорі (індивідуальний роздатковий матеріал), ватман, смали, лист, листи А-4, 2 маркери, скриня, записки для гри, малюнки, презентація «Для друзів», тема, правила роботи в групі, пісні про дружбу.
Вік учнів: 10-11 років.
Час: 40 хв.Позакласний захід до дня святого Валентина

0

Класний керівник 11А Гошпер Г. М. разм з музичним керівником школи Добош М. М. підготовили і провели виховний захід до дня святого ВалентинаВиховний захід "Коса - дівоча краса"

3

Виховний захід "Коса - дівоча краса" у 3 класі.
Мета: сформувати в учнів уявлення про давній народний звичай - вшанування дівочої коси, як символ честі й гідності; розвивати естетичний смак дівчаток та хлопчиків; виховувати повагу до жінки – матері – берегині роду; бажання бути охайними, акуратними, працьовитими; відроджувати народні традиції.Порадійте всі за нас - ми йдемо у 5 клас

0

Свято прощання з початковою школою.Школярі помандрують у своє шкільне минуле, згадають його, подякують учителеві, складуть присягу майбутнього пятикласника.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі