Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

Виховний захід

Обмежити пошук фільтруванням:Усний журнал "Символи та традиції України"

0

Ознайомити вихованців з держаними та народними символами України, українським національним одягом, рослинами-символами України, традиційними українськими стравами та українськими народними піснями; розвити почуття патріотизму та любові до Батьківщини, зміцнювати почуття національної гордості, повагу до свого народу та його історичного минулого; відкрити багатство і красу українських звичаїв та традицій.«Ярмарок українських страв»

0

Відкритий виховний захід на тему
«Ярмарок українських страв»
Підготувала вчитель початкових класів:Бондаренко Любов ОлексіївнаЗустріч у фізичному кабінеті "Фізики на грошових купюрах"

1

Виховний захід для учнів 10-х класів. Зустріч у фізичному кабінеті на тему «Фізики на грошових кюпюрах». Учні знайомляться з купюрами різних країн на яких зображені видатні фізики. Десятикласники розповідають про цих дивовижних людей."Слово, чому ти не твердая криця"

0

Виховний захід "Слово, чому ти не твердая криця", присвячений дню народженню української письменниці, поетеси Лесі УкраїнкиРозробка виховного заходу для 4-го класу "Happy winter holidays"

0

Матеріал виховного заходу розрахований для початкової школи (3-4 класи). Виховний захід допоможе учням удосконалити свої вміння та навички у всіх видах мовленнєвої діяльності, розширити свій кругозір, збагатити свій словниковий запас, проявити свої творчі та акторські здібності, реалізувати себе як цілісна та розвинена особистість.
Цей матеріал стане у нагоді усім вчителям англійської мови, особливо вчителям початкової школи.Методичні рекомендації для класних керівників ПТНЗ «Усе про виховний захід»

0

"Усе про виховний захід" - методичні рекомендації для класних керівників ПТНЗ.Сценарій виховного заходу «Уроки мужності. Уроки життя. Несподіваний Андрій Шептицький (1865 – 1944)»

2

Мета: допомогти учням глибше пізнати життя Андрія Шептицького,
з акцентами на його духовний, політичній, громадській, меценатській, культурній діяльності, його ролі для розбудови Української держави;
розкрити багатогранне служіння Митрополита церкві та людям;
сприяти формуванню громадських почуттів, свідомої, соціально активної позиції, патріотизму та розуміння значення кожного окремого вчинку для долі людини й держави, відродження та збереження пам’яті про борців за незалежність України;
розвивати акторські здібності учнів.Виховний захід «Азбука ділової людини. Складові успіху»

0

Мета: формування у молоді позитивного іміджу, а також таких ділових якостей, як безконфліктність, вміння слухати, повагу до свого і чужого часу; розвиток навичок культури спілкування; встановлення атмосфери теплоти і дружелюбності у колективі.
Сценарій виховного заходу.The night before Christmas. Виховний захід. Інсценування.

0

"The night before Christmas"- інсценування за повістю М.В.Гоголя "Ніч перед різдвом". Може бути використано під час вивчення теми "Шкільна бібліотека" у 8-му класі як складова виховного заходу з теми,так і окремим проектом презентації "Мій улюблений письменник" або "Моя улюблена книга".Математичне кафе

0

Виховний захід з математики активізує діяльність учнів; розвиває вміння формувати й викладати думки, моделювати ситуацію; розвиває творчий інтерес до математики,кругозір учнів; виховує стійкість, винахідливість, допитливість.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі