Користувацький вхід

Виховний захід

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Усе про виховний захід

0

"Усе про виховний захід" - методичні рекомендації для класних керівників ПТНЗ.Сценарій виховного заходу «Уроки мужності. Уроки життя. Несподіваний Андрій Шептицький (1865 – 1944)»

2

Мета: допомогти учням глибше пізнати життя Андрія Шептицького,
з акцентами на його духовний, політичній, громадській, меценатській, культурній діяльності, його ролі для розбудови Української держави;
розкрити багатогранне служіння Митрополита церкві та людям;
сприяти формуванню громадських почуттів, свідомої, соціально активної позиції, патріотизму та розуміння значення кожного окремого вчинку для долі людини й держави, відродження та збереження пам’яті про борців за незалежність України;
розвивати акторські здібності учнів.Виховний захід «Азбука ділової людини. Складові успіху»

0

Мета: формування у молоді позитивного іміджу, а також таких ділових якостей, як безконфліктність, вміння слухати, повагу до свого і чужого часу; розвиток навичок культури спілкування; встановлення атмосфери теплоти і дружелюбності у колективі.
Сценарій виховного заходу.The night before Christmas. Виховний захід. Інсценування.

0

"The night before Christmas"- інсценування за повістю М.В.Гоголя "Ніч перед різдвом". Може бути використано під час вивчення теми "Шкільна бібліотека" у 8-му класі як складова виховного заходу з теми,так і окремим проектом презентації "Мій улюблений письменник" або "Моя улюблена книга".Математичне кафе

0

Виховний захід з математики активізує діяльність учнів; розвиває вміння формувати й викладати думки, моделювати ситуацію; розвиває творчий інтерес до математики,кругозір учнів; виховує стійкість, винахідливість, допитливість.Виховний захід "Хай завжди буде мир"

1

Виховний захід, проведений до річниці Революції Гідності на тему "Хай завжди буде мир" з учнями 2 та 6 класівСценарій виховного заходу «Турнір лицарів на честь прекрасних дам»

0

Матеріал виховного заходу можуть використати класні керівники та вчителі початкових класівСценарій виховного заходу «Державні та народні символи України»

0

Мета: Розширити знання студентів про національні та народні символи України; формувати національно-патріотичну свідомість студентів; виховувати почуття любові до своєї землі.Розробка виховного заходу для учнів початкових класів «Люби землю свою!»

0

Розробка виховного заходу для учнів початкових класів (екологічне та естетичне виховання за допомогою використання інсенізацій творів К.Д.Ушинсього)Виховний захід «Українські погостини»

1

Мета. Поповнити і систематизувати знання учнів про побут, мову і звичаї українського народу. Ознайомити дітей з тим, як була обставлена українська світлиця, як вогник рідної хати, домашнє вогнище об'єднували всіх членів родини

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі