Користувацький вхід

квест

...

Обмежити пошук фільтруванням:Організація дитячого дозвілля у вигляді квесту (методична розробка)

0

Гра-квест є інноваційною формою роботи з дітьми. Це – цікавий і, водночас, ефективний спосіб засвоєння учасниками необхідних знань, умінь та навичок. Інтерактивні вправи, виконання яких передбачає участь у квесті, стимулюють інтерес вихованців, забезпечують активне долучення всіх учасників, згуртовують колектив.Новорічний квест з образотворчого мистецтва «Новий рік на порозі»

0

Організувати активне дозвілля дітей; вдосконалювати знання та навички набуті на уроках; підвищити рухову активність учнів під час навчально-виховної діяльності,сприяти розвитку навичок командної роботи, формувати пізнавальний інтерес до шкільних предметів, єдність шкільних наук, навички й уміння організації художньої діяльності; розвивати логічне, креативне мислення, кмітливість, ерудованість, навички орієнтування в складних завданнях; учити передавати красу повсякденних речей, які нас оточують; виховувати естетичний смак учнів, любов до прекрасного; стимулювати творчий потенціал.Квест-гра «Запалюємо зорі до дня Миколая»

0

19 грудня - одне з найбільш пошанованих свят в народі – свято Миколи Чудотворця.
«Миколай – другий після Бога заступник»,- казали у народі. У стародавніх легендах розповідається, що коли Святий Миколай був маленьким хлопчиком, він щиро молився і просив у Господа справедливості, миру, добра, прощення і милосердя.Фотоквест (сценарій проведення)

0

Представлена сценарна розробка заходу під назвою "Фотоквест" для дітей середньої та старшої вікової категорій, який проводиться з метою організації змістовного дозвілля, розкриття творчого потенціалу, розвитку здібностей кожної дитини.

Під терміном "фотоквест" мається на увазі командна гра, суть якої в послідовному проходженні та виконанні різноманітних завдань, розв`язок яких вказує на місце пошуку теми для фотознімку. За своєю суттю гра складається з трьох складових: рішення загадок, виконання завдань та пошукові заходи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі