Користувацький вхід

Філософія

...

Обмежити пошук фільтруванням:МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для проведення студентської олімпіади з дисципліни «Основи філософських знань (філософія та релігієзнавство)»

1

Методичні рекомендації для проведення олімпіади з дисципліни «Основи філософських знань (філософія та релігієзнавство)»У нас тільки одна планета (науково-практична конференція до Дня Землі)

2

Мета: спонукати учнів бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети ЗемляОбраз людини майбутнього: кого і як виховувати в підростаючих поколіннях. Колективна монографія (рос.)

У колективній монографії розглядається стан системи освіти головним чином в Росії та Україні до кінця першого десятиліття XXI сторіччя. Піднімається цілий пласт проблем, пов'язаний з безперервним розвитком суспільства і техносфери, а також роллю в цьому процесі сім'ї, педагогів ( «хорошого вчителя »в термінології В. Сухомлинського) і відповідних державних інститутів, пропонуються шляхи їх вирішення. У монографії аналізуються перспективи розвитку системи освіти, акцентується увага на формуванні нового типу особистості - планетарно-космічної, як якогось кінцевого ідеального образу виховного впливу на підростаючі покоління - образу людини майбутнього.
Для студентів, аспірантів і викладачів навчальних закладів всіх рівнів акредитації, а також для всіх, хто хоче забезпечити повноцінне щасливе майбутнє собі, близьким і своїм дітям.Григорій Сковорода. Вхідні двері до християнського доброчестя.

0

Григорій Сковорода
Вхідні двері до християнського доброчестя.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі