Користувацький вхід

Алла Богуш

Обмежити пошук фільтруванням:



Семінар – практикум з елементами тренінгу «Базовий компонент дошкільної освіти – педагогічне сьогодення»

1

Семінар-практикум з елементами тренінгу «Базовий компонент дошкільної освіти – педагогічне сьогодення». Метою заходу є продовження формування професійної компетентності педагогів дошкільного закладу, продовження знайомства їх з особливостями нової редакції Базового компонента дошкільної освіти (2012 року). Розвивати вміння аналізувати та планувати власну діяльність відповідно до вимог БКДО. Сприяти розвитку педагогічної творчості, майстерності, креативності; вмінню працювати командами та групами.



« Чарівна карта країни правил безпеки»

0

Народна мудрість говорить:
«Немає нічого дорожчого за життя і здоров’я людини».

Конспект заняття
Тема: « Чарівна карта країни правил безпеки»
Мета: Закріпити знання дітей про правила безпеки вдома, на вулиці, в природі. Розвивати логічне мислення, пам’ять, об’єктивну самооцінку і впевненість в собі, вміння вислуховувати відповіді товаришів, не перебивати один одного. Виховувати у дітей обережність, уважність, зосередженість, чуйність..
Тип: Фронтальне заняття
Вид: Тематичне



Виховання маленького громадянина засобами етнопедагогіки

0

У статті висвітлюється проблема громадянського виховання дітей старшого дошкільного віку засобами етнопедагогіки. Пропонуються різні форми і методи роботи з дітьми, які впливають на становлення національної самосвідомості маленького громадянина.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі