Користувацький вхід

Словники

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Тварини живого куточка, хатні улюбленці

0

Сформувати первинні уявлення дітей про тварин «живого куточка», про правила догляду за тваринами; розвивати вміння спостерігати за тваринами, описувати зовнішній вигляд тварин найближчого оточення, доглядати за ними; виховувати любов до тварин, відповідальність за них і дбайливе ставлення до нихУрок-змагання з німецької мови «Schule»

0

Ефективність уроку визначається ступенем розумово-мовленнєвої активності учнів. Дану розробку уроку змагання можна використовувати для систематизації лексико-граматичного матеріалу з теми "Школа". Підібраний матеріал відповідає вподобанню учнів. На занятті використовувались різні форми роботи: групові, індивідуальні, колективні.Конспект уроку української мови у 9 класі

0

Конспект уроку "Ділові папери.Заява.Автобіографія" допоможе вчителям у підготовці до уроків розвитку зв'язного мовлення.Презентація "Словниково-малюнковий диктант. 2 клас"

0

Матеріали до уроку. Словниково-малюнковий диктант для учнів 2 класу. Рекомендовано вчителям початкових класів.Бібліотечний урок "Глобальні проблеми людства. Тероризм"

0

Глобальні проблеми людства. Тероризм. Історія виникнення тероризму. Правила поводження з вибухонебезпечними предметами, знайденими бездоглядними предметами та в надзвичайних ситуаціяхМикола Вороний . Коротко про письменника. «Євшан-зілля». Патріотичні почуття й толерантне ставлення до інших народів. ТЛ: ліро-епічний твір, поема.

0

Урок №
Тема уроку. Микола Вороний . Коротко про письменника. «Євшан-зілля». Патріотичні почуття й толерантне ставлення до інших народів.
ТЛ: ліро-епічний твір, поема.

Мета уроку:
- познайомитися з життєвим і творчим шляхом М.Вороного;
- опрацювати зміст твору «Євшан-зілля» та його історичну основу;
- ознайомитися з літературознавчими поняттями: «ліро-епічний твір», «поема»;
- співвідносити давноминулі події , описані в поемі, з сучасністю;
- виховувати шанобливе ставлення до рідного народу, патріотизм, толерантне ставлення до інших народів.Дієприкметник як особлива форма дієслова: загальне значення , морфологічні ознаки, синтаксична роль.

0

Тема. Дієприкметник
Дієприкметник як особлива форма дієслова: загальне значення , морфологічні ознаки, синтаксична роль.
Мета:дати поняття про дієприкметник як особливу форму дієслова (загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксичну роль), учити відрізняти дієприкметник від прикметника, знаходити в реченні на основі вивчених ознак; розвивати навички аналізу мовних явищ, логічне мислення , мовлення; виховувати почуття доброти, порядності, терпимості в ставленні до людей.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.Урок української мови на тему «Корінь слова. Спільнокореневі слова й форми слова» 5 клас

0

Міністерство освіти і науки України
Відділ освіти, молоді та спорту Охтирської міської ради
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
Охтирської міської ради Сумської області

Урок української мови на тему

«Корінь слова.
Спільнокореневі слова й форми слова»
5 клас

Підготувала вчитель
української мови та літератури
Малєжик І.М.

Тема уроку. Корінь слова. Спільнокореневі слова й форми слова.Стилiстичний аналiз художнього твору.

0

Ця презентацiя допомагае учням розглянути стильовi особливостi
рiзних епох.Iндивiдуальний стиль Д.Байрона,В.Маяковського,Ф. Кафки.Стили речи.Публицистический стиль.

0

Розробка уроку знайомить учнiв з публiстичним стилем мовлення.

Вчить видiляти цей стиль в помiж iнших стилiв.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі