Користувацький вхід

Словники

Обмежити пошук фільтруванням:Багатозначність, синонімія й антонімія фразеологізмів. Роль фразеологізмів у мовленні

0

Поглибити, удосконалити знання здобувачів освіти із фразеології, дослідити їх роль у мовленні; розглянути питання багатозначності, синонімії та антонімії фразеологізмів; вдосконалити навички пояснювати значення фразеологізмів, добирати фразеологічні синоніми, антоніми, доречно їх уживати у власному мовленніМобінг і булінг в закладі освіти. Виступ на педраді.

0

Протидія булінгу в закладі освіти: що в законах зазвичай таке неприйнятне ставлення виявляють одне до одного діти. Утім, мабуть, кожному відомі приклади психологічного тероризування педагогів з боку учнів. Скажімо, вчитель намагається проводити урок, а учні не звертають на нього уваги й голосно розмовляють, сміються, займаються власними справами. Трапляється, що діти під час уроку хором відтворюють певний звук, жбурляють у вчителя папірцями тощо. Педагог, звичайно ж, намагається зупинити свавілля, закликає учнів бути чемними й сумлінними, погрожує поскаржитися директору чи батькам.Інтелект карта до теми: "Пожежа".

0

інтелект-карти дають змогу у стислій, вербально-образній формі глибоко й
міцно засвоювати навчальний матеріал, тому використовувати цю технологію
можна на різних типах уроків, а також на різних етапах уроку.Професійний словник (для будівельників)

1

При вивченні курсу з будівельних професій ми часто стикаємось з невідомими словами (термінами). Словник містить 345 термінів. Ми можемо отримати довідку про значення терміну, а також його застосування. Словник розрахований на широке коло учнів серед професійнo-технічних навчальних закладів. Словник містить ряд слів, що широко поширені в літературі у сучасному будівництві.Майстер-клас із презентацією"Сторітелінг як сучасний ефективний прийом навчання"

0

Матеріали майстер-класу дають можливість поглибити знання про сторітелінг як сучасний ефективний прийом навчання, ознайомитися з технологією використання сторітелінгу, можливостями його застосування у навчальній та інших видах діяльності.Виховний захід з англійської мови "To England with love"

0

Методична розробка виховного заходу з англійської мови
“To England with love “Тренувальні вправи з граматики

0

Тренувальні граматичні вправи з англійської мови для учнів середньої школиПонятие об орфографической ошибке. Орфографический словарь (розробка уроку для 5 класу)

0

Расширить ранее полученные представления об орфографической ошибке, оценивании (практически), ознакомить с орфографическим словарем, показать, как с ним работать.Проблема відродження духовності у книзі Євгена Сверстюка «Блудні сини України» (робота слухача МАН)

0

Багаторічну панораму українського духовного світу важко уявити без публіцистики Євгена Сверстюка. «Блудні сини України» – перша його книга в нашій державі, яка вийшла у світ 1993 року й згодом була відзначена Державною премією України імені Т.Г. Шевченка. Проблема відродження духовності – одна з центральних у цій книзі.
Актуальність дослідження обумовлюється зростанням інтересу нашого народу до традиційної духовної спадщини, поверненням до призабутих духовних джерел.Конспект корекційного заняття з навчання грамоти з дітьми старшої групи

0

Конспект корекційного заняття з навчання грамоти з дітьми старшої групи

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі