Користувацький вхід

Словники

...

Обмежити пошук фільтруванням:Майстер-клас із презентацією"Сторітелінг як сучасний ефективний прийом навчання"

0

Матеріали майстер-класу дають можливість поглибити знання про сторітелінг як сучасний ефективний прийом навчання, ознайомитися з технологією використання сторітелінгу, можливостями його застосування у навчальній та інших видах діяльності.Виховний захід з англійської мови "To England with love"

0

Методична розробка виховного заходу з англійської мови
“To England with love “Тренувальні вправи з граматики

0

Тренувальні граматичні вправи з англійської мови для учнів середньої школиПонятие об орфографической ошибке. Орфографический словарь (розробка уроку для 5 класу)

0

Расширить ранее полученные представления об орфографической ошибке, оценивании (практически), ознакомить с орфографическим словарем, показать, как с ним работать.Проблема відродження духовності у книзі Євгена Сверстюка «Блудні сини України» (робота слухача МАН)

0

Багаторічну панораму українського духовного світу важко уявити без публіцистики Євгена Сверстюка. «Блудні сини України» – перша його книга в нашій державі, яка вийшла у світ 1993 року й згодом була відзначена Державною премією України імені Т.Г. Шевченка. Проблема відродження духовності – одна з центральних у цій книзі.
Актуальність дослідження обумовлюється зростанням інтересу нашого народу до традиційної духовної спадщини, поверненням до призабутих духовних джерел.Конспект корекційного заняття з навчання грамоти з дітьми старшої групи

0

Конспект корекційного заняття з навчання грамоти з дітьми старшої групиЛялька-мотанка та традиції українського народу в навчально-виховній роботі з дітьми дошкільного віку».

0

Національна спрямованість освіти полягає в органічному поєднанні з історією і традиціями, збереженні та збагаченні культури українського народу. З відродженням нашої національної культу¬ри, відновленням принципів глас¬ності,очищенням джерел історичної пам’яті, демократизації та гуманізації ак¬тивізується природний процес пошуку педагогами чогось нового, результативного у вихо¬ванні та навчанні дошкільників. Сучасний, бурхливий потік нових подій затіняє наше минуле багато чого забувається, ніби вивітрюється з пам’яті людей з нашого життя.Урок,

0

Даний урок спонукає учнів до роботи зі словниками друкованими та онлайн словниками. Також учні збагачують свій словниковий запас по темі "Останні новини".Мовно- фаховий інтегрований проект"Природні зони Південної Америки" Німецька мова, географія

1

Уроки проведені в формі віртуальної експедиції в Південну Америку.
Результати досліджень учні занотовували в щоденники українською та німецькою мовами.
Така форма проведення уроків сприяла підвищенню мотивації до вивчення географії та німецької мови.Аналіз вірша Поля Верлена "Так тихо серце плаче..."

0

Художній аналіз вірша відомого французького поета-модерніста Поля Верлена "Так тихо серце плаче..."

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі