Користувацький вхід

Словники

...

Обмежити пошук фільтруванням:Виховна година: «Ми є діти українські. Український славний рід».

0

Розробка допомогає розширити знання про Запорізьку Січ, побут, звичаї й обряди козаків; продовжувати знайомити учнів з історією України і героїзмом українського народу; виховувати любов і повагу, шанобливе ставлення до національної історії і культуриУрок физики в 9 классе Тема: «Современная модель атома. Опыты Резерфорда»

0

Современный урок физики с применением мультимедийной презентации,способствует развитию логического мышления школьников, умения выделять главное, анализировать результаты экспериментов и делать выводыКомбіноване заняття з використанням мультимедійної презентації «Щастя в кожного своє»

0

Мета: розкрити сутність поняття «щастя»; спонукати дітей замислитися над етичними проблемами: що означає бути щасливим, відчувати гармонію в собі; формувати в учнів громадянську та комунікативну компетентність через висловлення власної думки та свого ставлення до етичних проблем; розвивати уміння характеризувати ознаки щастя, відчуття індивідуальності своєї особистості та внутрішньої гармонії.
Обладнання: епіграфи: «Щасливий той, хто бачить радість життя у кожному дні свого існування», «Кожен є творцем щастя: особистого чи для оточуючих його»; мультимедійна презентація; мікрофон.Заняття з сенсорно- пізнавального розвитку для дітей раннього віку на тему:"Зайчикові іменини"

0

Мета : Формувати вміння дітей складати ціле з частин та сприяти розумінню того,що між собою частини різняться за величиною. Розвивати навички порівнювати величини та добирати предмети за величиною незалежно від їхнього кольору і форми. Закріплювати знання основних кольорів. Формувати співпрацю одне з одним під час дидактичних ігор. Виховувати наполегливість.
Матеріали: Декорація лісової галявини, лист від зайчика, хатинка, іграшки - лисичка,зайчик; кошик з морквою; дидактичні ігри: «Прикрась ялинку», «Склади і одягни сніговика», «Закрий віконечко», «Великий - маленький».Біологічний словник для поглибленого вивчення курсу біології середньої школи.

0

Мета посібника - допомогти учителям біології в організації ведення біологічних словників при вивченні поглибленого курсу біології в 8-9 класах. Представлено основні терміни, поняття та визначення для формування, узагальнення та контролю знань учнів за програмою поглибленого вивчення біології. Матеріал викладено в порядку вивчення програмного матеріалу по відповідних розділах і темах курсів біологія тварин та біологія людини.Семінар «Роль учнівського самоврядування в реалізації Концепції національно-патріотичного виховання»

1

Семінар «Роль учнівського самоврядування в реалізації Концепції національно-патріотичного виховання»
МЕТА СЕМІНАРУ:
Формування уявлення про багатогранність напрямків
педагогічної та учнівької діяльності з національно-патріотичного
виховання

ЗАДАЧІ СЕМІНАРУ
• формування у педагогів розуміння актуальності роботи
по вихованню національно-патріотичних основ
в учнів (учнів-лідерів) навчального закладу;

• створення умов для самоосвіти та професійного
самоудосконалення педагогів у даному напрямку;

• надати практичну допомогу у виборі та оволодінніСловник рідковживаних слів

0

Матеріали, уміщені до презентації можуть бути використані на уроках української літератури в 8 класі та в позаурочній діяльності.Розробка уроку з художньої культури «Японський театр. Театр Но: єдність драми, танцю та речитативу. Театр кабукі»

0

Урок "Японський театр" ознайомить учнів із особливостями та основними елементами художньо-образної мови театрального мистецтва Японії, історією розвитку театрів Но та кабукі.Урок музичного мистецтва "Чарівний світ музики"

0

Урок музичного мистецтва "Чарівний світ музики"має мету: продовжити з учнями роботу над поняттями «опера», «жанри музики»;
навчати учнів розрізняти різні музичні жанри; пояснити учням їх значення для характеристик музичних образів;
збагачувати музичний кругозір;
розвивати емоційну сферу та уяву учнів, навички уважного слухача й виконавця, здібності тонко відчувати й розуміти зміст і характер музичних творів;
розвивати в учнів музичний слух, почуття ритму та навички чистого інтонування мелодії;
активізувати творчий потенціал учнів;Позакласний захід з англійської мови «Шкільне життя»

0

Розробка позакласного заходу з англійської мови на тему "Шкільне життя" має на меті вдосконалювати навички монологічного мовлення за темою "Школа", закріпити вивчену лексику по темі, розвивати інтерес до культури Великої Британії, виховувати позитивне ставлення до навчання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі