Користувацький вхід

Словники

...

Обмежити пошук фільтруванням:Довідник педагогічних терменів

0

Глосарій - довідник педагогічних терменів,які стали вживані у звязку з реформою початкової освіти.Словник сталих висловів для складання характеристики

1

"Словник сталих висловів для складання характеристики" є методичними рекомендаціями для складання характеристик на учнів, студентів, осіб різних сфер діяльності та стане в нагоді класним керівникам та керівникам різних структурних підрозділів.Урок з читання «Закріплення звукового значення букви Фф. Опрацювання текстів «Фонтани», «Фотограф». Словниково-логічні вправи»

0

Розробка комбінованого уроку читання в 1 класі дає можливість закріпити знання учнів про букву «Ф», «ф», та її звукове значення; вдосконалювати вміння звуко-буквеного аналізу слів; активізувати словниковий запас першокласників словами «факел», «футляр», «фіранка», «фламінго»; формувати уміння розповідати, пояснювати, одержувати із тексту та ілюстрації нові знання; вчитися виразно читати текст. Розвивати: пізнавальний інтерес, логічне образне мислення, спостережливість, вміння порівнювати. Виховувати: любов до рідного міста, милування красою, заохочувати до читання книжок.Тематичний словник для 2 класу з англійської мови до підручника А.Несвіт

0

Даний тематичний словник створений для учнів 2 класу, а також їхніх батьків, які бажають допомагати дітям у вивченні англійської мови. Словник складається з 7 розділів і містить не лише транскирпцію, але й вимову українськими фонетичними звуками. Крім того, деякі розділи мають граматичний довідник.Мова і мовлення. Поняття про мову.

0

Розширити уявлення учнів про мову, як найважливіший засіб спілкування; про існування інших мов; вчити спостерігати за звучанням, шаписанням; розвивати усне мовлення учнів, каліграфічні навички письма; виховувати любов до рідної мови.Словник - наш друг і помічник

0

Розробка бібліотечного уроку з теми "Словник-наш друг і помічник"Виховна година: «Ми є діти українські. Український славний рід».

0

Розробка допомогає розширити знання про Запорізьку Січ, побут, звичаї й обряди козаків; продовжувати знайомити учнів з історією України і героїзмом українського народу; виховувати любов і повагу, шанобливе ставлення до національної історії і культуриУрок физики в 9 классе Тема: «Современная модель атома. Опыты Резерфорда»

0

Современный урок физики с применением мультимедийной презентации,способствует развитию логического мышления школьников, умения выделять главное, анализировать результаты экспериментов и делать выводыКомбіноване заняття з використанням мультимедійної презентації «Щастя в кожного своє»

0

Мета: розкрити сутність поняття «щастя»; спонукати дітей замислитися над етичними проблемами: що означає бути щасливим, відчувати гармонію в собі; формувати в учнів громадянську та комунікативну компетентність через висловлення власної думки та свого ставлення до етичних проблем; розвивати уміння характеризувати ознаки щастя, відчуття індивідуальності своєї особистості та внутрішньої гармонії.
Обладнання: епіграфи: «Щасливий той, хто бачить радість життя у кожному дні свого існування», «Кожен є творцем щастя: особистого чи для оточуючих його»; мультимедійна презентація; мікрофон.Заняття з сенсорно- пізнавального розвитку для дітей раннього віку на тему:"Зайчикові іменини"

0

Мета : Формувати вміння дітей складати ціле з частин та сприяти розумінню того,що між собою частини різняться за величиною. Розвивати навички порівнювати величини та добирати предмети за величиною незалежно від їхнього кольору і форми. Закріплювати знання основних кольорів. Формувати співпрацю одне з одним під час дидактичних ігор. Виховувати наполегливість.
Матеріали: Декорація лісової галявини, лист від зайчика, хатинка, іграшки - лисичка,зайчик; кошик з морквою; дидактичні ігри: «Прикрась ялинку», «Склади і одягни сніговика», «Закрий віконечко», «Великий - маленький».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі