RSS-матеріал

Користувацький вхід

Тарас Григорович Шевченко

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Перший урок «Моя країна – Україна»

0
Виховувати любов до Батьківщини, інтерес до історії України, викликати у дітей почуття гордості за неї.


Виховна година "Дніпропетровщина! Вкраїни рідної окраса, Земля безсмертного Тараса!"

0

Розробка виховної години містить цікаві факти з життя Тараса Григоровича Шевченка, пов'язані з Дніпропетровщиною.Літературно-музична композиція "ШЛЯХАМИ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ"

1

Літературно-музична композиція "ШЛЯХАМИ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ"
Акцент зроблено на дитинстві та викупі поета
з кріпацтваУніверсальність проблеми, піднятої Т.Г.Шевченком у поемі „Катерина" та в однойменній картині

1

Урок-пошук у 9 класі "Універсальність проблеми, піднятої Т.Г.Шевченком у поемі "Катерина" та в однойменній картині"Життєвий шлях Тараса Шевченка (тестова перевірка для учнів 7-8 класів)

1

Тести розраховані для учнів 7-8 класів, щоб перевірити знання з теми "Життя та творчість Тараса Григоровича Шевченка"Літературно-музична вітальня «Живи в мені ти, спів святий Тараса…» (вірші Т. Г. Шевченка, покладені на музику)

1

Ознайомлення читачів з творами Т. Г. Шевченка, покладеними на музику, викликавши цим зацікавленість до пісень на слова поета. Розвивинення вміння слухати музичні та поетичні твори, спонукати читачів до роздумів над цінністю людського життя, виховувати почуття національної гордості, шану до історії своєї країни та любов до Шевченкового слова.Іду з дитинства до Тараса

0

Розробка виховного заходу до 200-річчя з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, проведеного в 2 - А класі Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 Луганської області, вчителем початкових класів вищої категорії - Севериною Світланою Олександрівною.І пензлем, і пером свою Украйну возвеличив…

0

І пензлем, і пером свою Украйну возвеличив…

Талант Шевченка був вельми різноманітний: він – геніальний поет, один з найбільших народних поетів, яких
знає історія всесвітньої літератури… Одночасно Шевченко – великий український народний і національний художник – живописець, офортист, майстер рисунка, акварелі й сепії та перший український мистецтвознавець, погляди якого зберігають свою силу і в наш час.
В. І. КасіянСТАНОВЛЕННЯ ПОЕТИЧНОГО ТА ХУДОЖНЬОГО СВІТОСПРИЙМАННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА В РАННЬОМУ ДИТИНСТВІ

1

СТАНОВЛЕННЯ ПОЕТИЧНОГО ТА ХУДОЖНЬОГО СВІТОСПРИЙМАННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА В РАННЬОМУ ДИТИНСТВІ

У статті порушується питання про першоджерела Шевченкового таланту. Матеріал може бути використаний для виховних годин та уроків з української літератури в початкових та середніх класах з метою глибшого пізнання становлення Шевченка як поета і художника.Презентація "Кабінет української мови та літератури КНВК № 2"

1

КАБІНЕТ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ –
осередок навчально-виховної, дослідницької та методичної роботи.

МЕТА СТВОРЕННЯ КАБІНЕТУ:
- забезпечення належних умов для організації навчально-виховної роботи;
- колективне, індивідуальне та диференційоване навчання школярів;
- проведення позакласної роботи, а також засідань шкільного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі