Користувацький вхід

Тарас Григорович Шевченко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Ой на горі дуб стоїть

0

Позакласний захід дає учням знання про найстаріші дуби України та Полтавщини;знайомить з прислів"ями, приказками,народними повір"ями та
піснями про дуб; виховує любов до природи, бажання примножувати славні
народні традиції; містить матеріали краєзнавчого характеру.Колірна палітра у творах Т.Г.Шевченка

0

У роботі досліджується творчість Тараса Григоровича Шевченка через колірну палітру слова.Виховний захід "Український прометей" до 204 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка

1

методична розробка виховного заходу "Український прометей" до 204 річниці з дня народження Т.Г.ШевченкаЗаняття «Дітям про Шевченка»

0

Програмовий зміст Розвиток логічного мислення, навичок виразного читання віршів напам’ять, акторських та ораторських здібностей.
Виховання любові і поваги до спадщини, яку залишив поет, до Батьківщини, навколишнього світу, природи рідного краю, свідомої громадської позицію, кращих людських якостей, любові та шани до творчості Кобзаря. , викликати бажання вивчати твори поета ,розуміти їх зміст.Тарас Григорович Шевченко

0

Короткий перегляд літератури в бібліотеці по постаті Тараса Григоровича Шевченка.Шевченковими шляхами (сценарій дитячого ранку)

0

Сценарій дитячого ранку, присвячений дню народження Т.Г.Шевченку, дає змогу ознайомити з життєописом великого сина українського народу. Він допоможе розвинути акторські здібності дітей, продемонструє красу і чарівність Шевченкового слова, дасть змогу прищепити любов і повагу до спадщини, яку залишивнам поет.Підсумковий урок за творчістю Т.Г. Шевченка «Шевченкове слово живе»

0

Повторити й узагальнити вивчений матеріал про творчість Т. Г. Шевченка; поповнювати словниковий запас учнів; вправляти у виразному читанні творів; виховувати любов до поезії, до рідної мови, до рідного краю , до його історичних надбань.Будь гідним сином землі своєї

0

Збірник сценаріїв з виховної роботи "Будь гідним сином землі своєї" складається з двох частин: "Ми - нащадки Кобзаря" та "Вічна слава нашим захисникам"ЯКБИ ВИ ВЧИЛИСЬ ТАК, ЯК ТРЕБА… (Турнір знавців творчості Т.Г.Шевченка)

0

Розробка заходу для 9 класу з метою: осягнути велич слова Т. Шевченка, нескінченність і невичерпність його спадщини,
стимулювати творчу активність учнів, заохотити до ґрунтовного вивчення життєво-
го та творчого шляху КобзаряОбразотворча спадщина Тараса Шевченка

0

Матеріали для ознайомлення учнів зі сторінками образотворчої спадщини Шевченка, його найвідомішими творами мистецтва; формування інтересу до культурних надбань людства та українського мистецтва.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі