Користувацький вхід

Тарас Григорович Шевченко

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Виховний захід "Вшановуємо Т. Г. Шевченка"

0

Ознайомлення з життєписом великого сина українського народу – Т.Г.Шевченка. Виховання любові і поваги до спадщини, яку нам залишив поет. Наслідування Т.Шевченка та виконання його заповітів.Засідання круглого столу "Тепер, Тарасе, вже від нас залежить, які по нас збиратимуть жнива"

0

Значення постаті Кобзаря для всього людства, знайомство із новими фактами із життя відомого поета, інтерес та повага до рідної мови, поетичного слова, шана до велета України, сучасний погляд на творчість Тараса ШевченкаПрезентація до виховного заходу, присвяченого 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка

1

Дана мультимедійна презентація створена з метою поглибити знання школярів про біографію Т. Г. Шевченка, з'ясувати основні віхи його творчості, виховувати почуття гордості за свій народ, який упродовж історії прагнув до національного визволення, вільного розвитку особистості. Презентація містить 48 слайдів. Перевага пропонованої презентації полягає у тому, що в ній порівнюється становище України та її народу за часів Т. Г. Шевченка та сучасної України. Цей ресурс можна використовувати при підготовці літературних вечорів, позакласних заходів, присвячених відзначенню творчості письменника.Урок позакласного читання «Т.Г. Шевченко – поет, художник, патріот…»

0

«Т. Г. Шевченко – поет, художник, патріот…»
Підсумковий урок з теми
«Життя і творчість Т. Г. Шевченка» (узагальнення проектної діяльності учнів «Т. Г. Шевченко – геній України»).Мотив жіночої долі у творчості Т. Шевченка. Поеми «Катерина», «Наймичка». Тема матері й сина.

1

Мета: допомогти учням усвідомити, чому Шевченко так уболівав за долю жінок, яким є художнє втілення цієї теми, дослідити еволюцію жіночого образу в поемах, розвивати вміння складати порівняльну характеристику героїв; формувати шанобливе ставлення до жінки в усіх її іпостасях; виховувати повагу до материнства.Урок позакласного читання для 3 класу «Тарас Шевченко жити буде, поки на землі житимуть люди»

0

Вчитель - методист Криворізької гнімназії № 91 Труханенко Людмила Анатоліївна на уроці позакласного читання удосконалює вміння третьокласників самостійно ознайомлюватися з творчістю письменника, уміння розглядати низку його книжок, усвідомлювати тематичну й жанрову спрямованість творів.Перший урок «Моя країна – Україна»

0
Виховувати любов до Батьківщини, інтерес до історії України, викликати у дітей почуття гордості за неї.


Виховна година "Дніпропетровщина! Вкраїни рідної окраса, Земля безсмертного Тараса!"

0

Розробка виховної години містить цікаві факти з життя Тараса Григоровича Шевченка, пов'язані з Дніпропетровщиною.Літературно-музична композиція "ШЛЯХАМИ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ"

1

Літературно-музична композиція "ШЛЯХАМИ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ"
Акцент зроблено на дитинстві та викупі поета
з кріпацтваУніверсальність проблеми, піднятої Т.Г.Шевченком у поемі „Катерина" та в однойменній картині

1

Урок-пошук у 9 класі "Універсальність проблеми, піднятої Т.Г.Шевченком у поемі "Катерина" та в однойменній картині"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі