Користувацький вхід

Тарас Григорович Шевченко

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій літературно-музичної композиції «Тарасові слова – це дух України »

0

Літературно-музична композиція для підготовки Шевченківських днів у школі з учнями початкової школиПроект" Дерева- очевидці історичних подій"

0

Виховання в учнів любові до Батьківщини, української мови, почуття пошани та гордості за нашу Україну, наш талановитий народ — одне з позачергових завдань сучасної освіти. Мета даного проекту це формувати в учнів поняття про дерева які є свідками історичних подій, про рослини-символи України; українську національну культуру; збагачувати й розширювати знання про рослинний світ нашого краю; розвивати активність, відкритість через спілкування з батьками та однокласниками.Ми чуємо тебе Кобзарю крізь століття

0

Розробка свята на честь великого сина українського народу Т.Г. Шевченка"Тарас Григорович Шевченко - дітям"

0

Розробка уроку сприяє ознайомленню дітей із життям і творчістю Великого Кобзаря. Показує, як поет оспівує красу рідного краю. Вчить виразно, чітко читати вірші, показує і барвистість рідної мови, її мелодійність. Виховує любов до поезії, рідного краю.
Можна використати як підсумковий урок читання з використанняи музейної педагогіки.виховний захід для учнівз порушенням інтелекту «Шевченківськими стежками»

0

Розробка виховного заходу для учнів з порушенням інтелекту спеціального загальноосвітнього навчального закладувиховний захід для учнівз порушенням інтелекту «Шевченківськими стежками»

1

Розробка виховного заходу для учнів з порушенням інтелекту спеціального загальноосвітнього навчального закладуУрок-пошук за поемою Т.Шевченка "Катерина"

0

Урок з української літератури в 9 класі. Моральне приниження чи моральна велич жінки (за поемою Т.Шевченка "Катерина")Розробка уроку з історії України для 9 класу «Український національний рух кінця 40-х років ХІХ ст. Кирило-Мефодіївське братство. Місце Т.Г. Шевченка в українському національному відродженні»

0

Український національний рух кінця 40-х років ХІХ ст. Кирило-Мефодіївське братство. Місце Т.Г.Шевченка в українському національному відродженні.

Мета: охарактеризувати процес утворення, програмові документи, громадсько-політичну діяльність та значення Кирило-Мефодіївського братства для розгортання національно-визвольного руху в Україні; розвивати в учнів уміння працювати з документами та іншими історичними джерелами, аналізувати їх, робити висновки, порівняння, висловлювати свої думки; на прикладах діяльності братчиків виховувати в учнів почуття любові до Батьківщини і свого народу.Виховний захід. Літературно-музична композиція "Такий знайомий незнайомець."

Виховний захід присвячений річниці з дня народження Т.Г.Шевченка., дослідження особливостей творчого доробку поєта. Проведено огляд життевого і творчого шляху, показано трагічну долю талановитої людини.Розробка уроку і презентація з української літератури «Жіноча доля у творчості Т.Г. Шевченка»

0

Дана розробка допоможе колегам у роботі з дев'ятикласниками дослідити особливості тематики жіночої долі у творчості Кобзаря в кріпосній Україні, розкрити ідейно – художній зміст програмових творів,проаналізувати образи – персонажі поем, порівняти їх між собою, розвивати навички порівняльного та компаративного аналізів, вміння досліджувати текст, висловлювати і аргументувати власні думки та судження,спостерігаючи за художнім текстом, створити узагальнений образ жінки в творчості поета,дослідити автобіографічність створених Шевченком жіночих образів виховувати повагу до жінки – матері, жінки – к

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі