Користувацький вхід

Тарас Григорович Шевченко

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:виховний захід для учнівз порушенням інтелекту «Шевченківськими стежками»

0

Розробка виховного заходу для учнів з порушенням інтелекту спеціального загальноосвітнього навчального закладувиховний захід для учнівз порушенням інтелекту «Шевченківськими стежками»

1

Розробка виховного заходу для учнів з порушенням інтелекту спеціального загальноосвітнього навчального закладуУрок-пошук за поемою Т.Шевченка "Катерина"

0

Урок з української літератури в 9 класі. Моральне приниження чи моральна велич жінки (за поемою Т.Шевченка "Катерина")Розробка уроку з історії України для 9 класу «Український національний рух кінця 40-х років ХІХ ст. Кирило-Мефодіївське братство. Місце Т.Г. Шевченка в українському національному відродженні»

0

Український національний рух кінця 40-х років ХІХ ст. Кирило-Мефодіївське братство. Місце Т.Г.Шевченка в українському національному відродженні.

Мета: охарактеризувати процес утворення, програмові документи, громадсько-політичну діяльність та значення Кирило-Мефодіївського братства для розгортання національно-визвольного руху в Україні; розвивати в учнів уміння працювати з документами та іншими історичними джерелами, аналізувати їх, робити висновки, порівняння, висловлювати свої думки; на прикладах діяльності братчиків виховувати в учнів почуття любові до Батьківщини і свого народу.Виховний захід. Літературно-музична композиція "Такий знайомий незнайомець."

Виховний захід присвячений річниці з дня народження Т.Г.Шевченка., дослідження особливостей творчого доробку поєта. Проведено огляд життевого і творчого шляху, показано трагічну долю талановитої людини.Розробка уроку і презентація з української літератури «Жіноча доля у творчості Т.Г. Шевченка»

0

Дана розробка допоможе колегам у роботі з дев'ятикласниками дослідити особливості тематики жіночої долі у творчості Кобзаря в кріпосній Україні, розкрити ідейно – художній зміст програмових творів,проаналізувати образи – персонажі поем, порівняти їх між собою, розвивати навички порівняльного та компаративного аналізів, вміння досліджувати текст, висловлювати і аргументувати власні думки та судження,спостерігаючи за художнім текстом, створити узагальнений образ жінки в творчості поета,дослідити автобіографічність створених Шевченком жіночих образів виховувати повагу до жінки – матері, жінки – кВиховний захід "Вшановуємо Т. Г. Шевченка"

0

Ознайомлення з життєписом великого сина українського народу – Т.Г.Шевченка. Виховання любові і поваги до спадщини, яку нам залишив поет. Наслідування Т.Шевченка та виконання його заповітів.Засідання круглого столу "Тепер, Тарасе, вже від нас залежить, які по нас збиратимуть жнива"

0

Значення постаті Кобзаря для всього людства, знайомство із новими фактами із життя відомого поета, інтерес та повага до рідної мови, поетичного слова, шана до велета України, сучасний погляд на творчість Тараса ШевченкаПрезентація до виховного заходу, присвяченого 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка

1

Дана мультимедійна презентація створена з метою поглибити знання школярів про біографію Т. Г. Шевченка, з'ясувати основні віхи його творчості, виховувати почуття гордості за свій народ, який упродовж історії прагнув до національного визволення, вільного розвитку особистості. Презентація містить 48 слайдів. Перевага пропонованої презентації полягає у тому, що в ній порівнюється становище України та її народу за часів Т. Г. Шевченка та сучасної України. Цей ресурс можна використовувати при підготовці літературних вечорів, позакласних заходів, присвячених відзначенню творчості письменника.Урок позакласного читання «Т.Г. Шевченко – поет, художник, патріот…»

0

«Т. Г. Шевченко – поет, художник, патріот…»
Підсумковий урок з теми
«Життя і творчість Т. Г. Шевченка» (узагальнення проектної діяльності учнів «Т. Г. Шевченко – геній України»).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?: