Користувацький вхід

Тарас Григорович Шевченко

...

Обмежити пошук фільтруванням:"Шевченковими шляхами"

0

Сценарій дитячого ранку, присвячений дню народження Т.Г.Шевченку, дає змогу ознайомити з життєописом великого сина українського народу. Він допоможе розвинути акторські здібності дітей, продемонструє красу і чарівність Шевченкового слова, дасть змогу прищепити любов і повагу до спадщини, яку залишивнам поет.Підсумковий урок за творчістю Т.Г. Шевченка «Шевченкове слово живе»

0

Повторити й узагальнити вивчений матеріал про творчість Т. Г. Шевченка; поповнювати словниковий запас учнів; вправляти у виразному читанні творів; виховувати любов до поезії, до рідної мови, до рідного краю , до його історичних надбань.Будь гідним сином землі своєї

0

Збірник сценаріїв з виховної роботи "Будь гідним сином землі своєї" складається з двох частин: "Ми - нащадки Кобзаря" та "Вічна слава нашим захисникам"ЯКБИ ВИ ВЧИЛИСЬ ТАК, ЯК ТРЕБА… (Турнір знавців творчості Т.Г.Шевченка)

0

Розробка заходу для 9 класу з метою: осягнути велич слова Т. Шевченка, нескінченність і невичерпність його спадщини,
стимулювати творчу активність учнів, заохотити до ґрунтовного вивчення життєво-
го та творчого шляху КобзаряОбразотворча спадщина Тараса Шевченка

0

Матеріали для ознайомлення учнів зі сторінками образотворчої спадщини Шевченка, його найвідомішими творами мистецтва; формування інтересу до культурних надбань людства та українського мистецтва.Кобзар-книга невичерпна, книга на віки

0

Даний сценарій містить розробку літературного свята "Кобзар - книга невичерпна, книга на віки" присвяченого пам'яті Тараса Шевченка.
Запропонований позакласний захід допоможе учням глибше засвоїти програмовий матеріал, сприятиме вихованню ініціативи, самостійності, творчому розвитку здібностей школярів.
Сценарій стане у пригоді вчиетелеві при проведені позакласних заходів з української літератури.Сценарій літературно-музичної композиції «Тарасові слова – це дух України »

0

Літературно-музична композиція для підготовки Шевченківських днів у школі з учнями початкової школиПроект" Дерева- очевидці історичних подій"

0

Виховання в учнів любові до Батьківщини, української мови, почуття пошани та гордості за нашу Україну, наш талановитий народ — одне з позачергових завдань сучасної освіти. Мета даного проекту це формувати в учнів поняття про дерева які є свідками історичних подій, про рослини-символи України; українську національну культуру; збагачувати й розширювати знання про рослинний світ нашого краю; розвивати активність, відкритість через спілкування з батьками та однокласниками.Ми чуємо тебе Кобзарю крізь століття

0

Розробка свята на честь великого сина українського народу Т.Г. Шевченка"Тарас Григорович Шевченко - дітям"

0

Розробка уроку сприяє ознайомленню дітей із життям і творчістю Великого Кобзаря. Показує, як поет оспівує красу рідного краю. Вчить виразно, чітко читати вірші, показує і барвистість рідної мови, її мелодійність. Виховує любов до поезії, рідного краю.
Можна використати як підсумковий урок читання з використанняи музейної педагогіки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі