Користувацький вхід

Останні публікації

Де знайти відповіді на запитання контрольної роботи або тесту?

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.Часто в коментарях до тестових матеріалів маємо питання чи прохання: "Дайте відповіді, дуже треба!" або "А где ответы?"

Деякі пояснення для тих, хто задає такі питання:

1. Всі матеріали на нашому Методичному порталі розміщуються з метою ознайомлення та використання вчителями для самостійної розробки власних конспектів уроків, контрольних робіт та інших методичних матеріалів.

2. Підручники, посібники, довідники, першоджерела та пошуковий робот Google вкупі з елементарними знаннями шкільного курсу предмету дають можливість знайти відповіді на 95% питань тестових матеріалів.

Якщо Ви не готові скористатися запропонованими засобами для пошуку відповідей, то чому це має за Вас робити хтось інший? Маємо два варіанти - або Вам не дуже потрібні ці відповіді, або Ви хочете перекласти свою роботу на плечі інших. В обох випадках допомагати Вам ніхто не буде.

Автори матеріалів, розміщених на Методпорталі, нікому нічого не винні. Вони уже безкоштовно поділилися з колегами результатами власної праці. Ви можете або використати ці матеріали, або не користуватися ними. І не маєте морального права нічого вимагати від авторів.

3. Як бути, якщо ви знайшли відповіді майже на всі питання, крім одного-двох?
- Якщо Ви вчитель і готуєте тест до уроку, то краще замініть спірне питання на інше.
- Якщо Ви учень, і Вам потрібні ці відповіді (наприклад для підготовки до ЗНО), проконсультуйтесь зі своїм вчителем.

4. Якщо на якесь питання Ви не знайшли відповіді (і якщо виконані попередні пункти) - сформулюйте своє питання в коментарях до тесту, або задайте його на форумі (створивши нову тему для обговорення у відповідному предметному розділі).
Методпортал щодня відвідують сотні спеціалістів з усіх шкільних предметів. Скоріше за все, Ви отримаєте відповідь на своє питання, або пояснення, де його можна знайти.

Чи потрібно відокремити прикладку в реченні:Недалеко від міста Чигирина, над річкою Тясмином, під великим лісом притулився хутір Хмельницьких ? на ймення Суботів.

Так. "якщо прикладка приєднується за допомогою слів родом, на ім’я, так званий, а також сполучника як із значенням причини: Шевченко, як поет-реаліст, не міг не відобразити народних страждань" (узяла з сайту http://skripnikmarina.ucoz.ua/s-t/pravila/vidokremleni_prikladki.html)

Де знайти відповіді до тесту Кобець Наталі 7 клас

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі