Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

Вільям Шекспір

Обмежити пошук фільтруванням:Літературний диктант. В.Шекспір "Гамлет"

1

Літературний диктант допоможе вчителеві перевірити рівень знань змісту трагедії В.Шекспіра "Гамлет". Диктант можна використати на етапі перевірки домашнього завдання.Урок пам'яті Шекспіра

0

Урок присвячений відомому Британському поету Вільяму Шекспіру. На уроці представлені всі важливі дати в житті поета, його творчість. Уривок з вистави "Ромео та Джульєта", чарівні сонети, ніжна музика панують на заході.Цифрові ресурси "Англія та Шекспір"

0

1. Матеріали презентації містять інформацію про життя та творчість Шекспіра.Презентація «William Shakespeare»Урок позакласного читання: "Його Величність - сонет"

0

Матеріал можна використати під час вивчення розділу "Відродження" у 8 класіІнтегрований урок з бінарними елементами «В.Шекспір – поет і драматург доби Відродження»

0

Поглибити знання студентів про життя і творчість Вільяма Шекспіра; показати внутрішній світ поета через його творчість; розвивати вміння аналізувати художній образ, навички виразного читання; виявити художньо-філософський зміст сонетів; виховувати позитивні моральні якості, формувати високі людські почуття та етику стосунків юна з дівчиною.Шекспірівський день (розробка уроку та урок-вікторина для 5 класів)

0

Цікавий урок яким будуть задоволені діти. Чудовий спосіб для знайомства з видатним письменником.Британське театральне мистецтво. Відомі театри Англії.

0

План-конспект уроку з предмету «Культурознавство Великобританії». Матеріал розраховано на учнів старшої школи.
Під час уроку учні дізнаються про британську театральну спадщину та етапи її становлення, а також про класиків англійського театру та їх внесок у світову культуру. Під час уроку використовується додатковий матеріал, який зацікавить учнів у вивченні традицій та історії Британського театру.Розробка уроку із зарубіжної літератури «В. Шекспір. Трагедія «Ромео і Джульєтта». Історія створення трагедії. Конфлікт справжнього почуття і сімейної ворожнечі»

0

Розробка містить матеріал для проведення уроку зарубіжної літератури у 8 класі з теми "В. Шекспір. "Ромео і Джульєтта"Позакласний захід з англійської мови SHAKESPEARE IS ALIVE. НЕ IS IMMORTAL.

0

Позакласний захід з англійської мови присвячений Вільяму Шекспіру SHAKESPEARE IS ALIVE. НЕ IS IMMORTAL.В.Шекспир: сведения о писателе."Ромео и Джульета" - трагедия.Верона как действующее лицо произведения."

0

ЦЕЛЬ: ознакомление учащихся с основными событиями жизни драматурга и с понятием «эпоха Возрождения», актуализация знаний о родах и видах литературы; совершенствование навыков работы с текстом и конспектирования; развитие способности мыслить образами и воспринимать художественный вымысел.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі