Користувацький вхід

Вільям Шекспір

...

Обмежити пошук фільтруванням:Британське театральне мистецтво. Відомі театри Англії.

0

План-конспект уроку з предмету «Культурознавство Великобританії». Матеріал розраховано на учнів старшої школи.
Під час уроку учні дізнаються про британську театральну спадщину та етапи її становлення, а також про класиків англійського театру та їх внесок у світову культуру. Під час уроку використовується додатковий матеріал, який зацікавить учнів у вивченні традицій та історії Британського театру.Розробка уроку із зарубіжної літератури «В. Шекспір. Трагедія «Ромео і Джульєтта». Історія створення трагедії. Конфлікт справжнього почуття і сімейної ворожнечі»

0

Розробка містить матеріал для проведення уроку зарубіжної літератури у 8 класі з теми "В. Шекспір. "Ромео і Джульєтта"Позакласний захід з англійської мови SHAKESPEARE IS ALIVE. НЕ IS IMMORTAL.

0

Позакласний захід з англійської мови присвячений Вільяму Шекспіру SHAKESPEARE IS ALIVE. НЕ IS IMMORTAL.В.Шекспир: сведения о писателе."Ромео и Джульета" - трагедия.Верона как действующее лицо произведения."

0

ЦЕЛЬ: ознакомление учащихся с основными событиями жизни драматурга и с понятием «эпоха Возрождения», актуализация знаний о родах и видах литературы; совершенствование навыков работы с текстом и конспектирования; развитие способности мыслить образами и воспринимать художественный вымысел.„Рятівний круг” для людства. Шекспірівські уроки гуманізму.

0

Телеурок з використанням інтерактивних технологій та ІКТ з теми «Шекспірівські уроки гуманізму» у 8 класі розроблений у цікавій формі гри теледняВ.Шекспір. Вивчення творчості (сонети, трагедія "Гамлет")

1

Презентації можна використати під час вивчення т-ті В.Шекспіра у 8 класіПрезентация "Стредфорд-на-Эйвоне – живописная родина В. Шекспира"

0
План презентации

Рождение В. Шекспира в Стредфорде-на- Эйвоне
Дом, где родился В. Шекспир
Памятник В. Шекспиру в Стредфорде-на-Эйвоне
Церковь Св. Троицы, где крестили Шекспира
Эпитафия, которая была написана на завещании Шекспира
Памятники В. Шекспиру
Мост через Эйвон
Стредфорд-на-Эйвоне в облике средневековья
Семинары и чтения произведений В. Шекспира
Могила В. Шекспира
Шекспировские высказыванияПрезентация "Театр эпохи Шекспира"

0

Работа по плану:
1. Королевский Шекспировский театр
2. Театр – частное предприятие
3. Драматурги
5. Про театр «Глобус»
6. Сцена театра
7. Внутренние убранство театра
8. Актерское искусство эпохи.Презентация "Оптимистическое творчество Уильяма Шекспира"

0

План работы: 1. Период подражания. 2. Трагедия «Тит Андроник». 3. Шекспировские хроники. 4. «Комедия ошибок» – ученическая комедия. 5. Фарсовая комедия «Укрощение строптивой» . 6. Отход Шекспира от внешних комедийных приемов.Вільям Шекспір. Гамлет – самотній лицар Ельсінору. Презентація

1

Презентація до уроку за темою: " Творчість Вільяма Шекспіра. Поетизація людини та краси її почуттів, оспівування кохання і дружби в сонетах В.Шекспіра"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі