Користувацький вхід

Вільям Шекспір

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок позакласного читання: "Його Величність - сонет"

0

Матеріал можна використати під час вивчення розділу "Відродження" у 8 класіІнтегрований урок з бінарними елементами «В.Шекспір – поет і драматург доби Відродження»

0

Поглибити знання студентів про життя і творчість Вільяма Шекспіра; показати внутрішній світ поета через його творчість; розвивати вміння аналізувати художній образ, навички виразного читання; виявити художньо-філософський зміст сонетів; виховувати позитивні моральні якості, формувати високі людські почуття та етику стосунків юна з дівчиною.Шекспірівський день (розробка уроку та урок-вікторина для 5 класів)

0

Цікавий урок яким будуть задоволені діти. Чудовий спосіб для знайомства з видатним письменником.Британське театральне мистецтво. Відомі театри Англії.

0

План-конспект уроку з предмету «Культурознавство Великобританії». Матеріал розраховано на учнів старшої школи.
Під час уроку учні дізнаються про британську театральну спадщину та етапи її становлення, а також про класиків англійського театру та їх внесок у світову культуру. Під час уроку використовується додатковий матеріал, який зацікавить учнів у вивченні традицій та історії Британського театру.Розробка уроку із зарубіжної літератури «В. Шекспір. Трагедія «Ромео і Джульєтта». Історія створення трагедії. Конфлікт справжнього почуття і сімейної ворожнечі»

0

Розробка містить матеріал для проведення уроку зарубіжної літератури у 8 класі з теми "В. Шекспір. "Ромео і Джульєтта"Позакласний захід з англійської мови SHAKESPEARE IS ALIVE. НЕ IS IMMORTAL.

0

Позакласний захід з англійської мови присвячений Вільяму Шекспіру SHAKESPEARE IS ALIVE. НЕ IS IMMORTAL.В.Шекспир: сведения о писателе."Ромео и Джульета" - трагедия.Верона как действующее лицо произведения."

0

ЦЕЛЬ: ознакомление учащихся с основными событиями жизни драматурга и с понятием «эпоха Возрождения», актуализация знаний о родах и видах литературы; совершенствование навыков работы с текстом и конспектирования; развитие способности мыслить образами и воспринимать художественный вымысел.„Рятівний круг” для людства. Шекспірівські уроки гуманізму.

0

Телеурок з використанням інтерактивних технологій та ІКТ з теми «Шекспірівські уроки гуманізму» у 8 класі розроблений у цікавій формі гри теледняВ.Шекспір. Вивчення творчості (сонети, трагедія "Гамлет")

1

Презентації можна використати під час вивчення т-ті В.Шекспіра у 8 класіПрезентация "Стредфорд-на-Эйвоне – живописная родина В. Шекспира"

0
План презентации

Рождение В. Шекспира в Стредфорде-на- Эйвоне
Дом, где родился В. Шекспир
Памятник В. Шекспиру в Стредфорде-на-Эйвоне
Церковь Св. Троицы, где крестили Шекспира
Эпитафия, которая была написана на завещании Шекспира
Памятники В. Шекспиру
Мост через Эйвон
Стредфорд-на-Эйвоне в облике средневековья
Семинары и чтения произведений В. Шекспира
Могила В. Шекспира
Шекспировские высказывания

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі