Користувацький вхід

КОБЗАР-ТАРАС ГРИГОРОВИЧ ШЕВЧЕНКО

...

Обмежити пошук фільтруванням:Оспівування краси довколишнього світу та природи у поезіях Тараса Григоровича Шевченка

0

Урок-гра з української літератури в 5 класі за творчістю Т.Г. ШевченкаЖИТТЯ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ ( Урок літературного читання)

1

У розробці подано різні види робіт на уроці читання: літературна вікторина, виконання завдань за поданим ключем, робота з анаграмами, бліц турнір, мікрофон та ін, які оптимізують засвоєння учнями навчального матеріалу, сприяють активізації пізнавальної діяльності учнів.Інтегрований урок «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»

0

Інтегрований урок з української та світової літератур, культурології, присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Містить матеріали про поетичні твори, художню спадщину, зв’язок із Житомирщиною та вшанування пам’яті Шевченка у різних країнах світу.Урок –гра « Ти завжди в серцях людей, Тарасе»

1

Урок –гра « Ти завжди в серцях людей, Тарасе» ;
Повторити й узагальнити матеріал про життя і творчість великого Кобзаря.Позакласний захід, присвячений 200-р Т.Г. Шевченка

2

Позакласний захід, присвячений 200-річчю відомого Кобзаря-Тараса Григоровича Шевченко, дає різноманітну інформацію про історічні віхи життя Кобзаря.
Для більшого ефекту від заходу рекомендовано після нього проводити за допомогою мультимедійної дошки авторську презентацію (41 слайд, дивись іншу публікацію).Стенд "Myth or Reality. Unknown Shevchenko"

1

Стенд присвячений 200-ій річниці з дня народження великого українського поета,діє в рамках всеукраїнського святкування цієї події у 2014 році. Може застосовуватися у спеціалізованих школах з поглибленим вивченням англійської мови. Є два варіанти дизайнерського оформлення."Слався, Тарасе Великий!"

4

Сценарій позакласного заходу, присвяченого 200-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Додаеться мультимедійний супровід заходу.Брейн-ринг "Вшануймо пам'ять Кобзаря"

1

Брейн-ринг "Вшануймо пам'ять Кобзаря" розроблений для учнів з метою поглиблення знань про творчість поета, усмідомлення значення кобзаря для української та світової культури, для кожного особисто.
Брейн-ринг створений до Тижня Шевченкознавства

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі