Користувацький вхід

Коцюбинський Михайло

...

Обмежити пошук фільтруванням:: «Я щасливий у ріднім краю, де уперше дививсь в небо синє». Література рідного краю. Михайло Коцюбинський. «Харитя», «Ялинка», «Маленький грішник»

1

Тема: «Я щасливий у ріднім краю, де уперше дививсь в небо синє». Література рідного краю. Михайло Коцюбинський. «Харитя», «Ялинка», «Маленький грішник»
Мета: Ознайомити та повторити з учнями життя та творчість Михайла Коцюбинського;продовжувати розвивати навички аналізу творів;виразного читання оповідань; розвитку мовлення учнів; розкрити тематику творчості поета;виховувати інтерес до творчості та любов до письменника.
Обладнання: портрет письменника, збірки творів, мультимедійна презентація уроку, літературознавчий словничок, виставка архівних матеріалів
Хід урокуМ.Коцюбинський. Про двох цапків

0

Конспект уроку з навчання грамоти
М.Коцюбинський. Про двох цапків

з мультимедійною презентацією


Казка «Про двох цапків».

0

Урок читання у 1 класі
М.Коцюбинський, казка «Про двох цапків»

Мета Ознайомити учнів з казкою. Удосконалювати читацькі навички,
пізнавальну активність, розвивати зв’язне мовленя.
Виховувати бажання бути добрим, поступливим.

Хід уроку

І. Організація класу
1. Вступне слово
Доброго ранку! – мовлю за звичаєм
Доброго ранку! – кожному зичу я
Доброго ранку! – людям бажаю
І усміхаються у відповідь людиКАРПАТСЬКІ РОМЕО І ДЖУЛЬЄТТА АБО ВІЧНА ТАЇНА КОХАННЯ (ЗА ПОВІСТЮ МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО «ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ»)

0

Сьогодні ми з вами познайомимося з повістю М. Коцюбинського «Тіні забутих предків», але спочатку згадаємо життя і творчість письменника. Додому я вам задавала вивчити біографію М. Коцюбинського.
Цикл уроків за повістю М. Коцюбинського "Тіні забутих предків"

2

Працюючи над циклом уроків, мала на меті допомогти учням не тільки розширити уявлення про самобутність Гуцульщини й її мешканців, а показала, як через інтерактивні технології можна удосконалювати школяра як особистість, розвивати його творче мислення, вміння співпереживати; виховувати працьовитість, любов до художньоо слова.Разом із Коцюбинським відкриваємо для себе гуцульський край та вічні істини (за твором М.Коцюбинського «Тіні забутих предків»)

3

Разом із Коцюбинським відкриваємо для себе гуцульський край та вічні істини (за твором М. Коцюбинського «Тіні забутих предків»)Творчість М.Коцюбинського, О.Кобилянської. Тематична контрольна робота

6

Контрольна робота (Творчість М.Коцюбинського, О.Кобилянської)Історія однієї байдужості. Новела М.Коцюбинського "INTERMEZZO"

2

Урок - психологічне дослідженняМихайло Коцюбинський. Біографія. Новелістика

15

Презентація допоможе учням ознайомитися з цікавими сторінками біографії М. Коцюбинського і його новелістики;навчить знаходити імпресіоністичні й реалістичні риси у його творах; поглибить розуміння смислу персоніфікації;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі