Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

Іван Карпенко-Карий

Обмежити пошук фільтруванням:Тема. І. Карпенко-Карий. Трагікомедія «Сто тисяч». Проблема бездуховності людини, засліпленої прагненням до наживи.

0

Цей урок продовжить ознайомлення учнів із комедією; допоможе глибше
усвідомити ідейно-художній зміст, проблематику твору, схарактеризувати героя твору; оперувати цитатами; висловлювати свою думку щодо прочитаного ; розвивати навички роботи в малих групах;
поглиблювати виховання любові до прекрасного, несприйняття проявів бездуховностіТестування "Життя і творчість Івана Карпенка-Карого"

1

Тестування для учнів 8 класу на тему:"Життя і творчість Івана Карпенка-Карого"Презентація «Іван Карпенко-Карий. Короткі відомості про життя і творчість видатного українського драматурга ХІХ ст., про «театр корифеїв»

1

Презентація «Іван Карпенко-Карий. Короткі відомості про життя і творчість видатного українського драматурга ХІХ ст., про «театр корифеїв». з української літератури для 8 класу створена відповідно до нової програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Українська література. 5-9 класи». – К.: Освіта, 2013 та підручника для 8 класу «Українська література» (Автори: Авраменко О.М., Дмитренко Г.К.).Коспект уроку і комп'ютерна презентація на тему "І. Карпенко-Карий. Комедія «Мартин Боруля»

0

Мета уроку ознайомити десятикласників із змістом комедії, основними елементами її сюжету та композиції; розвивати навички ідейно-художнього аналізу драматичного твору, вміння характеризувати головного героя, знаходити засоби комічного і пояснювати їх; сприяти вихованню любові до театру, спонукати усвідомлення негативних наслідків прагнення людини вивищитись над оточенням, нехтуючи родовими традиціями та народною мораллю.Тема. І. Карпенко-Карий. Трагікомедія «Мартин Боруля» і її більш ніж 100-річне життя на сцені. Дворянство як міф про краще життя.

0

Тема. І. Карпенко-Карий. Трагікомедія «Мартин Боруля» і її більш ніж 100-річне життя на сцені. Дворянство як міф про краще життя, українська література 10 клас
Мета: допомогти учням усвідомити зміст, ідейно-художні особливості твору, його естетичну привабливість; розвивати навички читання, переказу та аналізу драматичних творів, вміння висловлювати власні думки та враження; виховувати повагу до театрального мистецтва, прагнення дотримуватися пріоритету загальнолюдських цінностей, почуття гумору.Бінарний урок з української літератури та економіки

1

Бінарний урок з позакласної роботи для учнів професійно - технічних закладів з української літератури та економіки на тему : "Вплив грошей на характер людини на прикладі образу Пузиря з п’єси І.Карпенка – Карого «Хазяїн».
Розроблений викладачами:
З української літератури:Викладач І категорії- Кузьміна Любов Олегівна
З економіки :Викладач вищої категорії - П ҆ятковська Оксана СергіївнаПрезентація "І.Карпенко-Карий. Життя і творчість. Корифеї українського театру" "

7

Презентація може бути використана на уроці, що відповідає темі:"І.Карпенко-Карий. Життя і творчість. Корифеї українського театру" Дібрана цікава інформація про взаємини великих людей, їх титанічну працю і особливості їх людської вдачі.І. Карпенко-Карий. Трагікомедія «Сто тисяч»- класичний взірець українського «театру корифеїв»

3

Конспект відкритого уроку української літератури І. Карпенко-Карий. Трагікомедія «Сто тисяч»- класичний взірець українського «театру корифеїв»Проблема влади грошей. Засоби сатирично змалювання у п'єсі І.Карпенка-Карого "Сто тисяч"

4

У даній течці зібрано матеріал для проведення показового уроку з української літератури у 8 класі: розробка уроку (за основу взятий конспект уроку О.О.Чуприніна, але дещо змінений і удосконалений), презентація, наочність (портрет І.Карпенко-Карого, зразок грошей кінця XIX ст., фото з театральної вистави), приказки і прислів'я про гроші...Електронний міні-підручник з української літератури для 10 класу філологічного напряму "Українська драматургія і театр 70-90-х років ХІХ ст."

2

Посібник створений згідно з Програмою Міністерстива освіти і науки України з української літератури (профільний і академічний рівень).
Мета:
• допомогти учням розібратись серед величезної кількості матеріалів з даної теми;
• упорядкувати отриманий матеріал;
• навчити робити висновки;
• виконувати творчі завдання і завдання для самостійного опрацювання;
• Опрацювати питання про те , як і коли в Україні виник професійний «театр корифеїв»;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі