Користувацький вхід

МИХАЙЛО СТАРИЦЬКИЙ

...

Обмежити пошук фільтруванням:Літературні диктанти за твором Михайла Старицького «Оборона Буші»

2

Літературні диктанти розвивають логічне та асоціативне мислення, пам'ять; дають змогу економно використати час на уроці.
Різновиди диктантів спрямовані на постійну творчу співпрацю, діалог учителя з учнем, створення атмосфери зацікавленості на уроці. Вони дають змогу приділити більше уваги поточному оцінюванню роботи учня відразу після закінчення засвоєння матеріалу та під час уроку, оцінювання домашнього завдання.
Використання літературних диктантів на уроках свідчать про інтерес учнів до виконання цього виду роботи, прагнення аналогічно конструювати аналогічні завдання.Презентація з української літератури

0

Презентація з української літератури за життєвим і творчим шляхом Михайла Старицького.Допоможе опрацювати твір "Облога Буші".Містить теоретичний та практичний матеріал.Презентація до повісті "Оборона Буші"

1

Шістдесят п’ять років наш народ живе під мирним небом, без війни. Проте час від часу тривожать душу повідомлення про локальні війни в близькому й далекому зарубіжжі, навіваючи жах та сум і тим, хто це пройшов у своєму житті, і молодим. Народна мудрість говорить: «Краще поганий мир, ніж хороша війна». Та хіба війна буває «хорошою», особливо братовбивча? Прикро, що деякі люди брали на себе право гнати на смерть і страждання тисячі людей заради власних амбіцій, багатства й переситу."Моє серце ножами проймає..." (життєвий та творчий шлях М.Старицького)

0

Розробка уроку, на якому широко використані інформаційні технології, застосовані такі освітні технології, як тестова форма контролю та інтерактивний метод (робота в малих групах.МИХАЙЛО СТАРИЦЬКИЙ. ЖИТТЄВИЙ ШЛЯХ І БАГАТОГРАННА ТВОРЧА ДІЯЛЬНІСТЬ

4

РОЗРОБКА УРОКУ " МИХАЙЛО СТАРИЦЬКИЙ. ЖИТТЄВИЙ ШЛЯХ І БАГАТОГРАННА ТВОРЧА ДІЯЛЬНІСТЬ"
РОЗРОБКА МІСТИТЬ КОНСПЕКТ УРОКУ, ПРЕЗЕНТАЦІЮ ДО УРОКУ, ТЕХНОЛОГІЧНУ КАРТУ ВИВЧЕННЯ БІОГРАФІЇ ПИСЬМЕННИКА, СЛАЙДИ ДО ВІРША-ПІСНІ " ВИКЛИК".
НА ЖАЛЬ, ВИКОРИСТАНИЙ ФІЛЬМ НЕ ЗМОГЛА ПРИЄДНАТИ - ВЕЛИКИЙ ФОРМАТ

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі