Користувацький вхід

МИХАЙЛО СТАРИЦЬКИЙ

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація з української літератури

0

Презентація з української літератури за життєвим і творчим шляхом Михайла Старицького.Допоможе опрацювати твір "Облога Буші".Містить теоретичний та практичний матеріал.Презентація до повісті "Оборона Буші"

1

Шістдесят п’ять років наш народ живе під мирним небом, без війни. Проте час від часу тривожать душу повідомлення про локальні війни в близькому й далекому зарубіжжі, навіваючи жах та сум і тим, хто це пройшов у своєму житті, і молодим. Народна мудрість говорить: «Краще поганий мир, ніж хороша війна». Та хіба війна буває «хорошою», особливо братовбивча? Прикро, що деякі люди брали на себе право гнати на смерть і страждання тисячі людей заради власних амбіцій, багатства й переситу."Моє серце ножами проймає..." (життєвий та творчий шлях М.Старицького)

0

Розробка уроку, на якому широко використані інформаційні технології, застосовані такі освітні технології, як тестова форма контролю та інтерактивний метод (робота в малих групах.МИХАЙЛО СТАРИЦЬКИЙ. ЖИТТЄВИЙ ШЛЯХ І БАГАТОГРАННА ТВОРЧА ДІЯЛЬНІСТЬ

4

РОЗРОБКА УРОКУ " МИХАЙЛО СТАРИЦЬКИЙ. ЖИТТЄВИЙ ШЛЯХ І БАГАТОГРАННА ТВОРЧА ДІЯЛЬНІСТЬ"
РОЗРОБКА МІСТИТЬ КОНСПЕКТ УРОКУ, ПРЕЗЕНТАЦІЮ ДО УРОКУ, ТЕХНОЛОГІЧНУ КАРТУ ВИВЧЕННЯ БІОГРАФІЇ ПИСЬМЕННИКА, СЛАЙДИ ДО ВІРША-ПІСНІ " ВИКЛИК".
НА ЖАЛЬ, ВИКОРИСТАНИЙ ФІЛЬМ НЕ ЗМОГЛА ПРИЄДНАТИ - ВЕЛИКИЙ ФОРМАТ

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі