Користувацький вхід

Василь Стефаник

Обмежити пошук фільтруванням:УРОК-КІНО НА УКРАЇНУ ЛИНУТЬ ЖУРАВЛІ (ЗА НОВЕЛОЮ В. СТЕФАНИКА "КАМІННИЙ ХРЕСТ")

0

Урок присвячений темі еміграції за новелою В.Стефаника "Камінний хрест". Форма уроку - урок-кіно.Урок-кіно. В. Стефаник. Новела "Камінний хрест"

1

За новелою Василя Стефаника учні створюють власну кінострічку "На Україну линуть журавлі"Майстер експресіоністичної новели

1

Матеріал допоможе старшокласникам дізнатися цікаві факти з біографії відомого українського письменникаКонспект уроку на тему "Василь Стефаник-майстер психологічної новели"

0

Конспект уроку для 10 класу.Мета: осягнути неординарність постаті В. Стефаника в українській та світовій літературі, новелістиці, допомогти скласти цілісне уявлення про нього як про людину, митця , громадянина, ознайомити учнів з новелами Стефаника, поглибити знання про психологічну новелу;Василь Стефаник. Новела "Камінний хрест" - психолгічне розкриття теми еміграції. Новаторство письменника. Поняття про експресіонізм

2

Прокоментувати зміст новели як модерністичного твору, пояснити сюжетно-композиційні особливості, емоційно-напружений драматизм ситуації, схарактеризувати образ головного героя - Івана Дідуха, розкрити символічні образи; удосконалювати вміння досліджувати художню тканину тексту; формувати в учнів внутрішнє переконання в тому, що людина по-справжньому бува є щасливою тільки на своїй землі; збагачувати ментальний досвід учнів новими об’єктивними оцінками й поглядами.Василь Стефаник. Життя і творчість. "Бетховен українського слова"

2

Висвітлити сторінки життя й творчого шляху В. Стефаника як прозаїка-новеліста світового рівня, людини й громадянина; викликати читацький інтерес до творів письменника; виховувати гуманізм.Новела "Камінний хрест" -- психологічне розкриття теми еміграції

3

Конспект уроку з української літератури в 10 класі з використанням мультимедійної презентаціїВ. Стефаник. Новаторство письменника. Експресіонізм у його творчості. Новела «Камінний хрест»: психологічне розкриття теми еміграції .Історична основа твору. Сюжетно-композиційні особливості.

2

Дослідження життя і творчості В. Стефаника, людини, твори якого були важкою ношею для нього, є такими для нас, читачів. Чому важкою, можливо тому, як писав сам письменник, що він «любив мужиків, за їх тисячолітню історію, за культуру…за них писав і для них.»?Розробка уроку української літератури 10 клас за новелою В.Стефаника "Камінний хрест"

0

Тема: Василь Стефаник. Новела «Камінний хрест» - художнє відтворення трагедії переселення галицьких селян до Канади.

Мета: домогтися засвоєння учнями змісту новели, проаналізувати особливості письменницької манери, зокрема елементи експресіонізму;у процесі опрацювання теми довести, що рідна земля – це життєва опора людини, формувати в десятикласників відповідальність за долю своєї держави.

Тип уроку: урок із застосуванням інтерактивних технологій, робота в групах.Новела «Камінний хрест» Василя Стефаника - психологічне розкриття теми еміграції. Ідея нерозривної єдності Івана Дідуха з рідною землею.

0

Новела «Камінний хрест» Василя Стефаника -
психологічне розкриття теми
еміграції. Ідея нерозривної єдності
Івана Дідуха з рідною землею.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі