Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

О. Кобилянська

Обмежити пошук фільтруванням:Василь Стефаник. Новела "Камінний хрест" - психолгічне розкриття теми еміграції. Новаторство письменника. Поняття про експресіонізм

2

Прокоментувати зміст новели як модерністичного твору, пояснити сюжетно-композиційні особливості, емоційно-напружений драматизм ситуації, схарактеризувати образ головного героя - Івана Дідуха, розкрити символічні образи; удосконалювати вміння досліджувати художню тканину тексту; формувати в учнів внутрішнє переконання в тому, що людина по-справжньому бува є щасливою тільки на своїй землі; збагачувати ментальний досвід учнів новими об’єктивними оцінками й поглядами.Василь Стефаник. Життя і творчість. "Бетховен українського слова"

2

Висвітлити сторінки життя й творчого шляху В. Стефаника як прозаїка-новеліста світового рівня, людини й громадянина; викликати читацький інтерес до творів письменника; виховувати гуманізм.Леся Українка. Поезія “Уста говорять: “Він навіки згинув!” ”

1

Ознайомитися з інтимною лірикою поетеси, схарактеризувати композиційні та ритмомелодійні особливості, образи-символи;
розвивати навички ідейно-художнього аналізу поетичних творів;
виховувати любов до «слова у вірші» як могутнього засобу впливу на духовність, інтелект людини.Леся Українка. Інтимна лірика “Все, все покинуть, до тебе полинуть…”

2

Ознайомитися з інтимною лірикою поетеси, схарактеризувати композиційні та ритмомелодійні особливості, образи-символи;
розвивати навички ідейно-художнього аналізу поетичних творів;
виховувати любов до «слова у вірші» як могутнього засобу впливу на духовність, інтелект людини.Інтегрований позакласний захід "Засідання Літературного клубу феміністок"

1

Пропонований інтегрований позакласний захід "Засідання Літературного клубу феміністок" (10 клас) - це поєднання змісту художніх творів української та світової літератури. Він має на меті розкрити поняття фемінізму на прикладі життя та творчості українських письменниць Наталі Кобринської, Ольги Кобилянської, залучаючи знання зі світової літератури про п’єсу Г. Ібсена „Ляльковий дім”; розвивати полікультурну, комунікативну, соціальну та творчу компетентності десятикласників; виховувати повагу до жінки, її прагнення на самовизначення в суспільстві.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі