Користувацький вхід

Т. Шевченко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Дослідницько-пошуковий проект «Використання особових займенників в поетичній творчості Т.Г. Шевченка»

0

Поет залишив дуже велику спадщину, яка характеризує його як видатного представника тогочасної передової культури. Творчість великого Кобзаря надзвичайно різноманітна і багатогранна, що насамперед виявляється в багатстві її жанрових особливостей: балади, поеми, ліричні поезії, пісні-романси, повісті, драми, мемуари. Як і вся творчість великого Кобзаря, неперевершеним зразком для нас залишається і мова його творів.Розробка уроку і презентація з української літератури «Тема жіночої долі – одна з провідних тем Шевченкової творчості. Тема матері й сина в поемі «Катерина»»

3

Тема жіночої долі Т. Шевченко - одна з провідних тем Шевченкової творчості. Тема матері й сина в поемі "Катерина"Мультимедійна презентація "Т. Шевченко "Великий льох"

2

Мультимедійна презентація (можна використати до уроку позакласного читання) створена для ознайомлення з твором Т.Шевченка "Великий льох".Мультимедійна презентація "Т. Шевченко "Гайдамаки"

2

Мультимедійна презентація стане в нагоді вчителю та учням під час ідейно-художнього аналізу поеми Т.Шевченка "Гайдамаки".Мультимедійна презентація "Т. Шевченко "Кавказ"

1

Мультимедійна презентація до уроку-семінару стане в нагоді вчителю та учням під час ідейно-художнього аналізу поеми Т.Шевченка "Кавказ".Любові Всевишній... Позакласний захід з української літератури.

1

Літературний вечір має за мету поглибити знання учнів про життя і творчість Т.Шевченка, І.Франка, Лесі Українки, розвивати навички вміло декламувати вірші і поглибити знання з літератури; вчити поважати один одного, робити шляхетні вчинки; сприяти вихованню в учнів почуття кохання, вірності, шляхетності у стосунках.УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ ЗА ТВОРЧІСТЮ Т.ШЕВЧЕНКА. ПОЧАТКОВІ ВІДОМОСТІ ПРО БУДОВУ РЕЧОВИНИ. ( УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА, ФІЗИКА)

0

Розробка інтегрованого уроку (українська література + фізика) з презентаціями.Урок можна використовувати для узагальнення знань під час проведення предметних тижнів української літератури, фізики, або в межах проведення Шевченківських днів.Люди в історії:історичні діячі, групи людей і народи

0

Презентація до уроку історії України в 5 класі "Люди в історії" включає ознайомлення з темами уроків ІІ розділу програми"Про що і про кого розповідає історія". презентація виконана в 10 офісі9 клас. Шевченко. Початок творчості. Ранні твори.

1

Поглиблення знань школярів про біографію Т. Шевченка: з'я­сувати основні віхи його творчості; проаналізувати твори митця, що є віссю неперервності історичного часу.

Розвивати культуру зв'язного мовлення, пам'ять, вміння виразно читати пое­тичні твори, логічно мислити, грамотно висловлювати власні думки, раціонально використовувати навчальний час.

Вихову­вати почуття поваги до життєвого подвигу Т. Шевченка в умо­вах підневільного становища нації в першій половині XIX ст., інтерес до історичного минулого рідного краю.9 клас. Шевченко. Поема "Гайдамаки"

1

Звеличення подвигу гайдамаків у боротьбі з ворогами України, заклик до єднання всіх слов'янських народів, заклик згадати минулу славу козаків

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі