Користувацький вхід

Останні публікації

2020-09-21 13:30

Т. Шевченко

...

Обмежити пошук фільтруванням:виховний захід Я українець

0

Виховний захід у 4 класі "Я українець, і я цим пишаюсь!"
Мета: поглибити знання учнів про свою державу, історію українського народу; дати поштовх до самовдосконалення людини, здатної гідно існувати і самореалізуватися за складних реалій XXI століття; для формування соціально компетентного, активного, відповідального громадянина й патріота України; розвивати навики самостійної роботи з різними джерелами, вміння робити аналіз подій, фактів, історичних явищ; виховувати громадянина України, патріотичні почуття, почуття гордості за свою державу, прищеплювати любов до неї.Урок виразного читання творів відомих українських письменників про Україну

1

Конспект буде корисним для проведення уроку виразного читання з української літератури в 6 класі.Дидактичний матеріал з української мови

0

Дидактичний матеріал призначений для допомоги вчителям в організації як самостійної роботи учнів на уроці, так і в позаурочний час.
Призначення запропонованого дидактичного матеріалу – сприяти повторенню та узагальненню основних граматичних та фонетичних понять, удосконаленню навичок зв’язного усного мовлення, а також вихованню в учнів самостійності, навичок самоперевірок.Поема Т. Шевченка «Кавказ», її ідейна спрямованість. Прометей: нове життя міфологічного образу

0

Урок з української літератури в 9 класі на тему"Поема Т. Шевченка «Кавказ», її ідейна спрямованість. Прометей: нове життя міфологічного образу"Такі близькі і такі далекі… О. Пушкін і Т. Шевченко – два Титани світової літератури. Урок позакласного читання

1

Урок позакласного читання, який дає можливість порівняти життята творчість О. Пушкіна та Т. Шевченка.Дослідницько-пошуковий проект «Використання особових займенників в поетичній творчості Т.Г. Шевченка»

0

Поет залишив дуже велику спадщину, яка характеризує його як видатного представника тогочасної передової культури. Творчість великого Кобзаря надзвичайно різноманітна і багатогранна, що насамперед виявляється в багатстві її жанрових особливостей: балади, поеми, ліричні поезії, пісні-романси, повісті, драми, мемуари. Як і вся творчість великого Кобзаря, неперевершеним зразком для нас залишається і мова його творів.Розробка уроку і презентація з української літератури «Тема жіночої долі – одна з провідних тем Шевченкової творчості. Тема матері й сина в поемі «Катерина»»

3

Тема жіночої долі Т. Шевченко - одна з провідних тем Шевченкової творчості. Тема матері й сина в поемі "Катерина"Мультимедійна презентація "Т. Шевченко "Великий льох"

2

Мультимедійна презентація (можна використати до уроку позакласного читання) створена для ознайомлення з твором Т.Шевченка "Великий льох".Мультимедійна презентація "Т. Шевченко "Гайдамаки"

2

Мультимедійна презентація стане в нагоді вчителю та учням під час ідейно-художнього аналізу поеми Т.Шевченка "Гайдамаки".Мультимедійна презентація "Т. Шевченко "Кавказ"

1

Мультимедійна презентація до уроку-семінару стане в нагоді вчителю та учням під час ідейно-художнього аналізу поеми Т.Шевченка "Кавказ".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі