Користувацький вхід

Урок словесності "НЕ СЛОВАМИ, А ДОБРИМИ ДІЛАМИ"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Мета: повторити самостійні частини мови; розвивати вміння знаходити самостійні частини мови, використовувати у власному мовленні, цінувати думки товаришів; виховувати доброту, чуйність, вміння бачити і творити красиве, робити висновки та узагальнення, висловлювати свої думки в логічній послідовності, виховувати почуття поваги до старшого покоління, працелюбність, любов до рідної землі на матеріалах творів великого педагога.
Обладнання: портрет В. Сухомлинського, виставка казок, малюнки до казок, картка-план, малюнки дітей.
Хід заняття
І. Організаційний момент. Не повідомляти теми уроку, а націлити, що тему вони самі оголосять в кінці уроку. Повідомити мету і завдання заняття.
1.Тож налаштуємося на урок
- Якщо ви хочете бути добрими і розумними, погладьте себе по голівці.
- Якщо ви хочете бути дружними, візьміть один одного за руки.
- Якщо ви хочете бути веселими і здоровими, поплескайте в долоні
2. Діти, як ви гадаєте, кому належать ці слова?
«Людина красива не словами, а своїми ділами».
а) В.О. Сухомлинський
б) Т.Г. Шевченко
в) І.Я. Франко
2. Гра «Продовжіть рядок»
Згадайте, що ви знаєте про цю людину. Дайте відповідь словами-іменниками.
В.О. Сухомлинський – селянин (село Василівка (нині Онуфріївський район Кіровоградської області),
…вчитель (української мови і літератури),
…директор (Павлиської середньої школи),
…фронтовик (під час Другої світової війни),
…науковець,
…письменник (казкар-добротворець української «Школи Радості»)…
II. Основна частина

Автор: 

Лисенко Вікторія Анатоліївна

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі