Користувацький вхід

undefined

...

Обмежити пошук фільтруванням:Заняття "В гості до дідуся Лісовичка"

0

Програмовий зміст: навчити дітей розрізняти і називати дерева, елементи будови дерев, описувати їх за допомогою питань вихователя; вдосконалювати уміння відповідати на запитання вихователя реченнями з 3–4 слів за допомогою сюжетних картинок; формувати цілісний образ предмета, складаючи ціле з частин; вчити ритмом штрихів передавати краплі дощу; закріпити знання синього кольору; розвивати увагу, мовлення, кмітливість; виховувати охайність, любов до природи.Презентація

0

Презентація для уроку інформатики у 4 класі з теми: "Перетворення інформації. Перетворення інформації з текстової у графічну форму з використанням схем, діаграм. Перетворення інформації у вигляді тексту в таблицю з числами". Урок-подорож.Виховна година "З добром у серці"

0

Виховна година “З добром у серці’

Мета

Освітня: продовжувати розкривати зміст поняття «милосердя», як однієї з основних духовно-моральних якостей людини. Вчити ввічливого спілкування з ровесниками, дорослими.
Розвиваюча: розвивати вміння аналізувати свої вчинки та вчинки інших, формувати здатність до співпереживання, співчуття. Спонукати учнів проявляти милосердя у повсякденному житті.Лекція підготовка гальмового обладнання локомотива

0

Експлуатація гальмового обладнення локомотивів ,вимоги до нього ,управління гальмами,техничні нормативи,обов'язки локомотивної бригади.Метелики людської душі (розробка уроку за повістю «Метелики в крижаних панцирах» Оксани Радушинської)

0

Конспект уроку літератури рідного краю.
урок за повістю оксани Радушинської, твір присвячений дітям і людям з особливими потребами.НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ПРИ ОПІКАХ, ВІДМОРОЖЕННЯХ, УТОПЛЕННІ, УРАЖЕННІ ЕЛЕКТРИЧНИМ СТРУМОМ, ОТРУЄННІ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ і ЗАХВОРЮВАНЬ, ЩО ПЕРЕДАЮТЬСЯ СТАТЕВИМ ШЛЯХОМ.

0

Мета:
• Навчальна:
- вивчити види немеханічних травмувань та надання першої допомоги потерпілим;.
• Виховна
- виховувати відношення до здоров.я людини як до найвищої цінності людства.
• Розвивальна:
-розвиток почуття необхідності здорового способу життя..
• Практично-корисна:
-засвоєння обов'язку щодо необхідності міцного здоров'я для захисту Вітчизни.Сценарій святкування 73-ій річниці визволення України від фашистських загарбників.

0

Сценарій святкування 73-ій річниці
визволення України від фашистських загарбників.

Чудова осінь фарбувала доли
Й веселкою переливалися ліси
Коли у жовтні, в ту далеку пору
Нам визволителі свободу Україні принесли.Риби

0

Тема. Риби.
Мета: познайомити учнів з різноманітністю риб, з характерними особливостями будови, з пристосуванням риб до життя у воді, з окремими представниками риб місцевої водойми; розвивати пізнавальну активність учнів, вміння практично розпізнавати найпоширеніші риби за малюнком розвивати спостережливість, увагу, логічне та критичне мислення. Виховувати пізнавальні інтереси, любов до природи, бажання її зберегти, розуміння своєї значимості у вирішення екологічної проблеми.Науково-дослідницька робота учнів як засіб розвитку їх творчого потенціалу на уроках географії

0

Сьогодні в Україні відбуваються перетворення в усіх сферах життєдіяльності. Зростає потреба суспільства в людях, що мають добре розвинену творчу та пізнавальну компетентність.Календарне планування на 8 клас 2 уроки на тиждень Deutsch lernen ist super! 2016

1

Календарне-тематичне планування на 8 клас на ІІ семестр за підручником "Deutsch lerben ist super!" 2016 . Сотнікова С., Гоголєва Г.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі