Користувацький вхід

Катерина Білокур

...

Обмежити пошук фільтруванням:Барвисте диво Українського народного розпису. Катерина Білокур — народна художниця України «Квіти - це життя, надія, радість і натхнення"

0

Розробка інтегрованого уроку з образотворчого мистецтва та укр. літератури у 7 класі на тему "Барвисте диво Українського народного розпису. Катерина Білокур — народна художниця України «Квіти - це життя, надія, радість і натхнення"Виховний захід на тему: "Квітковий світ Катерини Білокур"

1

Розробка виховного заходу для учнів 7 класу на тему: "Квітковий світ Катерини Білокур". Відеоролик"Катерина Білокур.Година спілкування «Історія однієї картини. К. Білокур «Польові квіти»» (Засідання творчої майстерні)

0

Мета. Ознайомити учнів з творами мистецтва відомої української
художниці К. Білокур.
Розвивати творче мислення, здібності до малювання.
Розширювати духовний світ дітей.
Усвідомлювати красу природи як унікальне явище в житті людини.
Пояснювати необхідність гармонійного співіснування людини та
природи, відповідального ставлення до неї.
Виховувати естетичний смак і почуття прекрасного;
любов до природи, бажання примножувати й зберігати її красу.практичне заняття "Займенники й контекст. Правопис займенників. Стилістична роль займенників"

0

Мета даної розробки - повторити відомості про займенник, його розряди та правопис, познайомити студентів з поняттям "морфологічні синоніми", навчити підбирати синонімічні форми до займенників, визначити їх стилістичні функції. Матеріал для заняття відповідає темі "Великодні свята".Тематичний день у 3 класі «Дивовижний світ Катерини Білокур»

0

Одним із ефективних шляхів оновленого змісту і методів навчання в сучасній початковій школі є тематична інтеграція. Під якою мають на увазі процес зближення і поєднання різних навчальних предметів.Згідно оновленої програми у випадках, коли програмовий матеріал різних навчальних предметів дозволяє інтегрувати його в межах одного навчального дня, можуть організовуватись так звані “тематичні дні”, коли всі уроки за розкладом спрямовують на реалізацію єдиної виховної мети, що знаходить логічне продовження у виховному заході.Презентація "Квітковий рай Катерини Білокур"

2

Презентація є ілюстрацією до позакласного заходу за творчістю української народної художниці Катерини Білокур. Зібрано ілюстрації до найбільш відомих її робіт.Творчість Марії Примаченко та Катерини Білокур -- світ казковий і правдивий

0

Інтегрований урок з читання та мистецтва 4 класОсновні види складнопідрядних речень

0

Урок засвоєння нових знань. Мета: поглибити знання учнів про особливості будови складнопідрядного речення, засоби зв’язку в ньому; ознайомити дев’ятикласників з основними видами складнопідрядних речень; навчити розрізняти сполучники підрядності й сполучні слова; розвивати творчі вміння моделювати складнопідрядні речення; виховувати любов і повагу до народної культури своєї нації.Урок розвитку зв’язного мовлення «Вибірковий переказ тексту художнього стилю з творчим завданням «Чарівний світ Катерини Білокур»»

0

Тема: РМ. Вибірковий переказ тексту художнього стилю з творчим завданням «Чарівний світ Катерини Білокур».

Мета: опираючись на знання учнів про види переказів, навчити вибірково переказувати текст. Розвивати зв’язне мовлення, висловлювати свої думки, передавати їх точними яскравими словами. Формувати уміння бачити, спостерігати, зіставляти побачене. Виховувати в учнів естетичний смак, гордість за наших митців – земляків. Виховувати всебічно обдаровану та розвинену особистість.

Тип уроку: урок розвитку зв’язного мовлення.Вечір пам’яті Катерини Білокур з нагоди 115 річниці від дня народження

0

Вечір пам’яті Катерини Білокур з нагоди 115-річниці від дня народження

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі