Користувацький вхід

Катерина Білокур

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок розвитку зв'язного мовлення у 7 класі "Твір-опис за картиною "Сніданок" Катерини Білокур"

0

Розвиває вміння осягати зміст живописного твору,
виражальні засоби, помічати всі важливі і другорядні деталі, розкрити
майстерність художника; удосконалювати культуру писемного мовлення,
сприяти збагаченню й уточненню словникового запасу семикласників,
якнайповніше використовувати естетичний і моральний потенціал
художнього полотна для духовного розвитку учнів.Однорідні члени речення. Однорідні й неоднорідні означення (урок-тренінг)

0

поглибити знання учнів про однорідні члени речення з різними видами зв’язку та речення з кількома рядами однорідних членів, про однорідні й неоднорідні означення;
удосконалювати вміння і навички знаходити пунктограми в реченнях з однорідними членами, пояснювати їх за допомогою правил, будувати схеми таких речень;
формувати вміння розрізняти їх у реченнях, доцільно використовувати у власному мовленні, правильно виділяти їх на письмі, розвивати творчі вміння складати речення з однорідними й неоднорідними означеннями; виразно читати речення з однорідними й неоднорідними членами;Малювання натюрморту за картиною Катерини Білокур «Богданівські яблука» (конспект заняття з образотворчої діяльності у старшій груп)

1

Малювання натюрморту К. Білокур "Богданівські яблука" нетрадиційним способом, за допомогою ватних дисків та фарби, що досить легко та має неперевершений вигляд, вчить дтей бути креативними.Барвисте диво Українського народного розпису. Катерина Білокур — народна художниця України «Квіти - це життя, надія, радість і натхнення"

0

Розробка інтегрованого уроку з образотворчого мистецтва та укр. літератури у 7 класі на тему "Барвисте диво Українського народного розпису. Катерина Білокур — народна художниця України «Квіти - це життя, надія, радість і натхнення"Виховний захід на тему: "Квітковий світ Катерини Білокур"

1

Розробка виховного заходу для учнів 7 класу на тему: "Квітковий світ Катерини Білокур". Відеоролик"Катерина Білокур.Година спілкування «Історія однієї картини. К. Білокур «Польові квіти»» (Засідання творчої майстерні)

0

Мета. Ознайомити учнів з творами мистецтва відомої української
художниці К. Білокур.
Розвивати творче мислення, здібності до малювання.
Розширювати духовний світ дітей.
Усвідомлювати красу природи як унікальне явище в житті людини.
Пояснювати необхідність гармонійного співіснування людини та
природи, відповідального ставлення до неї.
Виховувати естетичний смак і почуття прекрасного;
любов до природи, бажання примножувати й зберігати її красу.практичне заняття "Займенники й контекст. Правопис займенників. Стилістична роль займенників"

0

Мета даної розробки - повторити відомості про займенник, його розряди та правопис, познайомити студентів з поняттям "морфологічні синоніми", навчити підбирати синонімічні форми до займенників, визначити їх стилістичні функції. Матеріал для заняття відповідає темі "Великодні свята".Тематичний день у 3 класі «Дивовижний світ Катерини Білокур»

0

Одним із ефективних шляхів оновленого змісту і методів навчання в сучасній початковій школі є тематична інтеграція. Під якою мають на увазі процес зближення і поєднання різних навчальних предметів.Згідно оновленої програми у випадках, коли програмовий матеріал різних навчальних предметів дозволяє інтегрувати його в межах одного навчального дня, можуть організовуватись так звані “тематичні дні”, коли всі уроки за розкладом спрямовують на реалізацію єдиної виховної мети, що знаходить логічне продовження у виховному заході.Презентація "Квітковий рай Катерини Білокур"

2

Презентація є ілюстрацією до позакласного заходу за творчістю української народної художниці Катерини Білокур. Зібрано ілюстрації до найбільш відомих її робіт.Творчість Марії Примаченко та Катерини Білокур -- світ казковий і правдивий

0

Інтегрований урок з читання та мистецтва 4 клас

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі