Користувацький вхід

Катерина Білокур

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація "Квітковий рай Катерини Білокур"

2

Презентація є ілюстрацією до позакласного заходу за творчістю української народної художниці Катерини Білокур. Зібрано ілюстрації до найбільш відомих її робіт.Творчість Марії Примаченко та Катерини Білокур -- світ казковий і правдивий

0

Інтегрований урок з читання та мистецтва 4 класОсновні види складнопідрядних речень

0

Урок засвоєння нових знань. Мета: поглибити знання учнів про особливості будови складнопідрядного речення, засоби зв’язку в ньому; ознайомити дев’ятикласників з основними видами складнопідрядних речень; навчити розрізняти сполучники підрядності й сполучні слова; розвивати творчі вміння моделювати складнопідрядні речення; виховувати любов і повагу до народної культури своєї нації.Урок розвитку зв’язного мовлення «Вибірковий переказ тексту художнього стилю з творчим завданням «Чарівний світ Катерини Білокур»»

0

Тема: РМ. Вибірковий переказ тексту художнього стилю з творчим завданням «Чарівний світ Катерини Білокур».

Мета: опираючись на знання учнів про види переказів, навчити вибірково переказувати текст. Розвивати зв’язне мовлення, висловлювати свої думки, передавати їх точними яскравими словами. Формувати уміння бачити, спостерігати, зіставляти побачене. Виховувати в учнів естетичний смак, гордість за наших митців – земляків. Виховувати всебічно обдаровану та розвинену особистість.

Тип уроку: урок розвитку зв’язного мовлення.Вечір пам’яті Катерини Білокур з нагоди 115 річниці від дня народження

0

Вечір пам’яті Катерини Білокур з нагоди 115-річниці від дня народженняРозробка уроку з англійської мови для 11 класу «The outstanding artists of Poltavschyna»

0

Урок для учнів 11 класів з теми "Мистецтво". Розглядається творчість відомих художників Полтавщини Марії Башкірцевої, Катерини Білокур, Миколи Щеглова.Квіти у нашому житті

0

Квіти – багатство України і невід’ємна частина життя людини.
Мета: ознайомити учнів з значенням рослин у житті людини; дати цікаву інформацію про квіти надзвичайні. дивовижні, рідкісні; розширити уявлення дітей про різноманітність рослин, про букети квітів, про квітковий годинник; виховувати любов і бережливе ставлення до рослин, ознайомити із творчістю великої художниці Катериною Білокур.
Зміст уроку:
Біологічний диктант
Квітковий годинник
Квітковий гороскоп
Квітковий етикет
Найкрасивіші квіти світу.
Незвичайні квіти світу.
Квіти у творчості Катерини Білокурурок тема Живопис

1

розробка уроку для 5 класу. Використано дуже цікава інформація про Українську художницю Катерину Білокур.Розробка уроку з образотворчого мистецтва для 5 класу «Натюрморт. Малювання квітів у глечику»

0

Конспект уроку з використанням інформації про українську художницю Катерину Білокуранімаційний опорний конспект уроку "Складнопідрядне речення з підрядною означальною та з’ясувальною частинами

1

Анімаційний опорний конспект уроку дасть змогу удосконалити вміння знаходити в реченнях підрядну частину, ставити до неї питання та визначати вид; поповнити знання учнів відомостями з життя і творчості відомої української художниці Катерини Білокур; Отримати естетичну насолоду, відвідавши віртуальну картинну галерею картин мисткині.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі