Користувацький вхід

Катерина Білокур

...

Обмежити пошук фільтруванням:Малювання натюрморту за картиною Катерини Білокур «Богданівські яблука» (конспект заняття з образотворчої діяльності у старшій груп)

1

Малювання натюрморту К. Білокур "Богданівські яблука" нетрадиційним способом, за допомогою ватних дисків та фарби, що досить легко та має неперевершений вигляд, вчить дтей бути креативними.Барвисте диво Українського народного розпису. Катерина Білокур — народна художниця України «Квіти - це життя, надія, радість і натхнення"

0

Розробка інтегрованого уроку з образотворчого мистецтва та укр. літератури у 7 класі на тему "Барвисте диво Українського народного розпису. Катерина Білокур — народна художниця України «Квіти - це життя, надія, радість і натхнення"Виховний захід на тему: "Квітковий світ Катерини Білокур"

1

Розробка виховного заходу для учнів 7 класу на тему: "Квітковий світ Катерини Білокур". Відеоролик"Катерина Білокур.Година спілкування «Історія однієї картини. К. Білокур «Польові квіти»» (Засідання творчої майстерні)

0

Мета. Ознайомити учнів з творами мистецтва відомої української
художниці К. Білокур.
Розвивати творче мислення, здібності до малювання.
Розширювати духовний світ дітей.
Усвідомлювати красу природи як унікальне явище в житті людини.
Пояснювати необхідність гармонійного співіснування людини та
природи, відповідального ставлення до неї.
Виховувати естетичний смак і почуття прекрасного;
любов до природи, бажання примножувати й зберігати її красу.практичне заняття "Займенники й контекст. Правопис займенників. Стилістична роль займенників"

0

Мета даної розробки - повторити відомості про займенник, його розряди та правопис, познайомити студентів з поняттям "морфологічні синоніми", навчити підбирати синонімічні форми до займенників, визначити їх стилістичні функції. Матеріал для заняття відповідає темі "Великодні свята".Тематичний день у 3 класі «Дивовижний світ Катерини Білокур»

0

Одним із ефективних шляхів оновленого змісту і методів навчання в сучасній початковій школі є тематична інтеграція. Під якою мають на увазі процес зближення і поєднання різних навчальних предметів.Згідно оновленої програми у випадках, коли програмовий матеріал різних навчальних предметів дозволяє інтегрувати його в межах одного навчального дня, можуть організовуватись так звані “тематичні дні”, коли всі уроки за розкладом спрямовують на реалізацію єдиної виховної мети, що знаходить логічне продовження у виховному заході.Презентація "Квітковий рай Катерини Білокур"

2

Презентація є ілюстрацією до позакласного заходу за творчістю української народної художниці Катерини Білокур. Зібрано ілюстрації до найбільш відомих її робіт.Творчість Марії Примаченко та Катерини Білокур -- світ казковий і правдивий

0

Інтегрований урок з читання та мистецтва 4 класОсновні види складнопідрядних речень

0

Урок засвоєння нових знань. Мета: поглибити знання учнів про особливості будови складнопідрядного речення, засоби зв’язку в ньому; ознайомити дев’ятикласників з основними видами складнопідрядних речень; навчити розрізняти сполучники підрядності й сполучні слова; розвивати творчі вміння моделювати складнопідрядні речення; виховувати любов і повагу до народної культури своєї нації.Урок розвитку зв’язного мовлення «Вибірковий переказ тексту художнього стилю з творчим завданням «Чарівний світ Катерини Білокур»»

0

Тема: РМ. Вибірковий переказ тексту художнього стилю з творчим завданням «Чарівний світ Катерини Білокур».

Мета: опираючись на знання учнів про види переказів, навчити вибірково переказувати текст. Розвивати зв’язне мовлення, висловлювати свої думки, передавати їх точними яскравими словами. Формувати уміння бачити, спостерігати, зіставляти побачене. Виховувати в учнів естетичний смак, гордість за наших митців – земляків. Виховувати всебічно обдаровану та розвинену особистість.

Тип уроку: урок розвитку зв’язного мовлення.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі