Користувацький вхід

Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

http://literatura1977.ucoz.com
Відвідайте сайт вчителя зарубіжної літератури Баратівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області Пилипової Людмили Миколаївни. На сайті Ви можете знайти корисний та цікавий матеріал щодо викладання зарубіжної літератури у сучасній школі.

Сайт вчителя зарубіжної літератури і російської мови Сизько Галини Леонідівни http://galinasyzko.at.ua/
На сайті зібрані методичні, нормативні, текстові, відео-, аудіоматеріали, програми, таблиці, презентації, тренажери, відеоуроки, які будуть цікаві і корисні для прочитання і перегляду вчителям, учням і всім тим, хто вивчає, викладає зарубіжну літературу і російську мову, хоче вдосконалити й урізноманітнити свої знання або просто цікавиться філологією і любить читати.

http://mysvitlit.at.ua
Cайт створений для вчителів світової літератури. Пропонуються матеріали для планування і підготовки уроків, готові розробки уроків і сценарії позакласних заходів з предмету, проектні роботи, презентації, творчі роботи обдарованих школярів, аудіо- та відеотека... Учні можуть на сайті пройти тестування (5 - 11 класи); є матеріал для класних керівників. Найвибагливіші читачі відкриють для себе світ поезії. Бажаючі матимуть можливість познайомитися із Закарпаттям (Закарпаття у дзеркалі літератури...)

На Гіпермаркеті знань є розділ з уроками та навчальними матеріалами по зарубіжній літературі:
http://school.xvatit.com/index.php?title=%D0%97%D0%B0%D1%80%D1%83%D0%B1%...

Там учителя та учні знайдуть домашні завдання, тексти підручників, методичні розробки уроків, тести та багато іншого із зарубіжної (світової) літератури.

http://svitliteraturu.ucoz.ua/ Сайт вчителя світової літератури Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 20, викладача МГПК МДУ - Химинець Адріани Арпадівни. На сайті можна знайти матеріали для підготовки і проведення уроків із світової літератури: методичні рекомендації; конспекти уроків; опорні схеми-конспекти; презентації; матеріали на допомогу учням та вчителям, відео до уроків та позакласних заходів

http://hmelena.ucoz.ru
Сайт вчителя світової літератури Хмельницької Олени Леонідівни. Розробки уроків, сценарії свят, презентації, дитячі роботи - переможці обласних та Всеукраїнських конкурсів, виступи та багато іншої корисної та цікавої інформації. . Запрошую до співпраці!

http://fedorovna.ucoz.ru/
Сайт буде корисним для учителів світової літератури та російської мови. На сайті розміщено розробки уроків, мультимедійні матеріали, цікава інформація з різних тем для учителів, учнів, батьків.

Сайт вчителя історії та світової літератури Кодоли Валентини Іванівни. Сайт новий, але дуже активно наповнюється матеріалами автором сайту.
http://valyakodola.ucoz.ru

Оновлення цього сайту зручно проглянути в Збиральнику освітніх публікацій:
http://metodportal.info/aggregator/sources/39

Дуже подобається цей сайт! http://www.ukrlit.vn.ua/zaruba/author/index.html Містить дуже багато матеріалів з української та зарубіжної літератури.

Згоден. Тільки в нього один мінус - обвішаний рекламою так, що неможливо користуватись.

Згодна з адміністратором щодо реклами - до того ж буває занадто аморальна для учнівського сайту, хоча сайт містить дійсно багато корисної для навчання інформації.

Запропоновано користувачем Т.А.:

http://www.parta.com.ua/ukr/school_program/
Представлені матеріали з 7 по 11 клас до предметів Зарубіжна література, Історія України, Українська література.
Усе організовано згідно зі шкільною програмою.
Є перелік всіх тем уроків за класами (7-11), а також додаткові матеріали, реферати, твори, перекази, матеріали ЗНО, біографії, тексти для додаткового (самостійного, позакласного) читання та ін.

Ідея в тому, щоб зібрати в одному місці посилання на найкорисніші для вчителів предметні сайти.

Для поповнення списків залишайте новий коментар з посиланнями на сайти, бажано з коротким описом, чим корисний ресурс.

Мультимедійні підручники з світової літератури
http://rozumniki.net/catalog/products/svitova-literatura/

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі