Користувацький вхід

Інформатика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Використання мобільних та ігрових технологій у навчальному процесі середньої школи

Використання мобільних та ігрових технологій у навчальному процесі середньої школи
Зубанова Ольга Михайлівна
заступник директора з навчально-виховної роботи,
вчитель інформатики
Одеської ЗОШ № 106Дизайн веб-сайту

Якщо ви хочете створити власний сайт вчителя, але бракуе ідеї з оформленням, даний макет-дизайн буде Вам впоміч.який гурток можна вести з інформатики у 2-4 класах, 5-8 класах у 2014-2015 н.р.

який гурток можна вести з інформатики у 2-4 класах, 5-8 класах у 2014-2015 н.р.Огляд методичної літератури з інформатики.

Допоможіть зробити доповідь на тему "Огляд методичної літератури з інформатики".Як отримати миттєвий сертифікат

Прошу пояснити алгоритм отримання миттєвого сертифікатуВсеукраїнський конкурс-гра ”Планета Джунглів”

Інформатика має бути сучасною та цікавою. Педагогічні технології мають використовувати переваги широкого спектру ІТ-засобів.

"Планета Джунглів" - це постійнодіючий конкурс, що проводиться для учнів 6-11 класів. Академічні успіхи дітей, вікторини, флешмоби, подорожі.

Звертаємось до вчителів інформатики, заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та класних керівників, та пропонуємо залучитись до Всеукраїнського конкурсу-гри «Планета Джунглів»!Знакомимся с гостевыми книгами

0

Зачастую в гостевых книгах на одной Web-странице содержится значительно больше сообщений, чем на одной Web-странице в Web-форуме. В том случае, если они все не вмещаются на одной Web-странице, сообщения постепенно оттесняются на дополнительные Web-страницы, просмотреть которые можно традиционным способом, т.е. с помощью цифрового меню ссылок, обычно размещаемого в нижней или верхней части Web-страницы гостевой статьи.  В отличие от большинства Web-форумов в гостевых статьях пользователь не имеет возможности удалить или отредактировать отправленное сообщение.розробки уроків з української мови та літератури 10 та 11 клас (профільний рівень)

допоможіть знайти поурочні розробки уроків в 10 та 11 класі з української мови та літератури (профільний рівень 4 години на тиждень)та українська мова і література 5 клас. borodiychyk1984@mail.ru Дякую.Партнёрство в образовании

Доброго времени суток!

Недавно я зарегистрировался в проекте "Партнёрство в образовании", он мне очень понравился. Данная программа предоставляет возможность, педагогам и работникам в сфере образования, делиться опытом, предоставлять свободный доступ к средствам и учебным программам Вашей школы.

О проекте можно прочитать на сайте pil.schools.in.ua

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі