Користувацький вхід

Всеукраїнський конкурс-гра ”Планета Джунглів”

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.Інформатика має бути сучасною та цікавою. Педагогічні технології мають використовувати переваги широкого спектру ІТ-засобів.

"Планета Джунглів" - це постійнодіючий конкурс, що проводиться для учнів 6-11 класів. Академічні успіхи дітей, вікторини, флешмоби, подорожі.

Звертаємось до вчителів інформатики, заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та класних керівників, та пропонуємо залучитись до Всеукраїнського конкурсу-гри «Планета Джунглів»!

Нашою метою є: розвиток інтелектуальних здібностей, підтримка талановитих школярів, активізація творчої діяльності, підвищення рівня загальної успішності учнів, популяризація активного і здорового способу життя.
Завданнями “Планети Джунглів” є: впровадження інноваційних методичних прийомів для забезпечення духовного, інтелектуального, фізичного та соціального розвитку учнівської молоді;
- формування позитивної мотивації здорового способу життя;
- формування загальнолюдських цінностей у молодого покоління;
- підвищення престижу інтелектуальних, творчих, спортивних досягнень;
- підтримка навчальних закладів, які обрали пріоритетним напрямом у своїй діяльності впровадження інформаційних технологій в навчальний процес.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі