Користувацький вхід

Біологія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Екстернат

Шановні колеги! Хто стикався з проведенням екстернату з біології за курс повної середньої освіти. Підкажіть чи потрібно писати всі практичні та лабораторні, контрольні роботи по кожній темі?Конкурс підручників для 7-х класів

Колеги! Наша школа зараз (як і усі) бере участь у конкурсі підручників. Схиляємось з колегами до обрання підручника авторів Запорожець, Черевань, Воронцова. Вразило те, що підручник доповнений електронними додатками! Та і сама структура викладеного матеріалу досить пристойна. Яке ваше враження? Який підручник обрали ви?Рольова гра "Знайомі незнайомці"

Рольова гра «Знайомі незнайомці»

Мета: поглибити знання учнів про овочеві культури: їх походження, значення в житті людини. Формувати інтерес до знань, розвивати вміння користуватися додатковою літературою. Виховувати любов до української землі.

Вчитель біології: Тимченко В.П.

Рольова гра «Знайомі незнайомці»Програми гуртків біологічного спрямування

Шановні колеги! Де на сайті Міністерства знайти перелік програм біологічних гуртків, що мають міністерський гриф і дозволені до використання у 2012-13 році?Просвітницька інтернет-програма "Молюски"

Лабораторія малакології Державного природознавчого музею НАН України розпочинає роботу Просвітницької інтернет-програми "Молюски". Її головне призначення - компенсувати недолік науково-популярної літератури про молюсків. Зараз Ви можете ознайомитися з початковим варіантом, який буде поступово поповнюватися новими матеріалами. Зокрема, протягом літа планується збільшити кількість фотогалерей, які будуть демонструвати не лише наземних (як зараз), але й прісноводних і морських молюсків.Державна підсумкова атестація 9 клас

Шановні колеги! В кого є «Завдання для державної підсумкової атестації з біології за курс основної школи», авт. Костильов О.В., Андерсон О.А., Задорожний К.М., Зінченко О.П. - К.: Генеза, 2010р." - покажіть, будьте ласкаві, хоча б один з варіантів тестів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі