Обмежити пошук фільтруванням:
Якось так склалося, що вже 7 років сайту, а єдиного місця для інформування про зміни та поліпшення на сайті так і немає. Є гілка форуму Проект "Методичний портал", покинута і не впорядкована.
Хоча період розробки і активного розвитку закінчено і проект давно в стабільному стані, однак деякі зміни періодично вносяться, про що й спробую тут інформувати.
Доброго часу доби, шновні колеги! Мене цікавить таке питання: чи працює хтось із вас в операційній системі Лінукс. Бо більшість матеріалів які розміщені на сайті для ОС Віндовс.Думаю,що адмінам сайту потрібно враховувати це і публікувати матеріали і для вільного програмного забезпечення такого як лінукс. Що ,хто може повідомити на цю тему? Як маєте матеріали поділіться, або дайте ссилки.
Я зустрівся, як напевно більшість із вас, з проблемою завантаження деяких файлів, які займають багато місця, із файлообмінників: на багатьох стоїть ліміт швидкості та ще й ждати по хвилині(бува й більше) не завжди приємно. Щоб хоть якось вирішити цю проблему, я пропоную заливати ці файли на торрент("http://top-torrent.ws/" наприклад). З торренту завантаження файлів буде набагато простіше.
Дякую за увагу
Хотів би звернути увагу на одну з функцій, що додані на Методичний портал останнім часом поряд з іншими дрібними вдосконаленнями.
При реєстрації кожен користувач вказує регіон свого проживання, навчання чи роботи.
Якщо на персональній сторінці (в акаунті) користувача натиснути на назву регіону, то відкриється сторінка з переліком усіх користувачів, що вказали цей регіон як місце свого проживання, навчання чи роботи
Точної дати народження у Методичного порталу немає.
Від сьогодні є два способи переглянути список публікацій користувача.
Перший (старий) - перейти в аккаунт користувача, відкрити вкладку "Відстежити".
У цій вкладці є таблиця з усіма повідомленнями користувача на Методичному порталі. В таблиці як опубліковані користувачем матеріали, так і всі його коментарі.
Наступна інформація призначена для авторів Методичного порталу.
Поліпшено форму приєднання файлів до публікацій.
Розширено перелік файлів, дозволених до завантаження:
rar zip jpg jpeg gif png txt doc docx xls xlsx ppt pptx pps ppsx odt ods odp pdf djvu mp3
Максимальний розмір кожного файлу також збільшено до 20MB.
Вніс відповідні зміни в текст довідки.
17.02.2010
Разместил сайт на хостинге.
Ниже - впечатления от поиска хостинга для своих сайтов (именно впечатления, а не анализ) новичка с трехмесячным стажем изучения основ создания сайтов в виде хобби (пока зима и не много основной работы)(в порядке обращения к хостингам).
+ |
- |
Від першого завантаження Drupal минув місяць.
Перше враження - безліч налаштувань, безліч необхідних модулів (важко але цікаво).
Все що кажуть про нього ("спочатку важко") правда:).
Але в голові починає роз'яснюватись:).
Додаткові модулі:
admin_menu
bbcode
bueditor
captcha
cck
dhtml_menu
fckeditor
imce
menu_breadcrumb
menu_editor
nodereferrer
pathauto
recaptcha
taxonomy_manager
taxonomy_menu
token
transliteration
uploadpath
views
xmlsitemap